Rubika kubs

Rubika kubs - jautājumi un diskusijas

Vai kāds no jums ir salicis Rubika kubu? (22)
Kaut kā sanāca saaukstēties, neko daudz nevar padarīt, sēžu lieku Rubika kubu pēc norādījumiem Youtubā... tā īsti neiet :P Vai kāds no jums ir salicis - vai bija viegli, grūti? Pēc formulām vai bez?
Jā ! Mans čoms pa TV 1983 gadā redzeja, kā viens sīkais mierīgi ar skruvgriezi izjauca un vnk salika kopā pareizās krāsas ! : Bez šuma i piļi ! D:D:D:
Es pēc tam pa skolu plātījos un visi pamuļķīši noticēja ! :)
Bērnībā zināju formulas...likām uz laiku...visi prata salikt... tagad jau ir aizmirsts...bet netā var atrast. Tajā laikā, kad man tas bija aktuāli (aš pirms 34 gadiem), atpūtas biedru ierādītos paņēmienus atkārtojot salikt bija bērnu spēle. Tagad neko neatceros un varu grozīt kaut visu dienu bez jebkāda rezultāta. Cik atminu, pirmo rindu saliek tāpat, tas pavisam vienkārši, otrajai vienkārša formula, ko atkārto vajadzīgo skaitu reižu, trešajam formula nedaudz sarežģītāka, bet tāpat tikai viena. Saliku bez formulas... Bij tāds hobijs grozīt kubikus, trīstūrus un rombus... Kubiks nez kāpēc šķita sarežģītākais... Formulas neizmantoju principā.. tās domātas mīkstajiem kuri paši neprot domāt... ··· Rubika kubs: Vai kāds no jums ir salicis... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu