Sabiedriskais transports

Sabiedriskais transports - jautājumi un diskusijas

Sabiedriskais transports uz lidostu "Rīga" (9)
Nedzīvoju Rīgā, tāpēc, lūdzu, iesakiet sabiedriskos transportus, ar kuriem no Rīgas dz. st. vai autoostas ērtāk var nokļūt līdz lidostai? Cik ilgā laikā?
Ar 22.busu no dz.stacijas,no pieturas,kas tirgus pusē.Kursē apm.ik pa 20 minūtēm,braukšanai stundu vajadzētu rēķināt-aizbrauc gan ātrāk,bet visādi var gadīties.Cita starpā,šajā maršrutā nav jāmaksā par bagāžu,ja gadījumā tāda ir. ja cilveks uz rigu atbrauc ar vilcienu, attiecigi labak ir iziet pa gogolja ielas izeju uz to pieturu pie stacijas. tur pietur 22. autobuss (uzreiz blakus ieejai stacija, narvesen kioskam, un tunelja izejai). Ja sutat vinu uz 13.janvara ielas pieturu, padomajat, cik erti tur ir noklut - viens tunelis lidz stokmanam, otrs no stokmana uz pieturu - vai tur ir erti iet ar bagazhu pa trepem??
ja cilveks uz rigu atbrauc ar autobusu, attiecigi tuvak sanak pietura pretim stokmanam/avalon hotel - jaiziet caur vienu tuneli uz ielas pretejo pusi, pa kreisi bus pietura.
google.maps.lv ja neko nezini un nesaproti.
leone, gluži otrādi - autobuss UZ lidostu attiet no pieturas, kas atrodas dzelzceļa stacijas pusē. Biju domājusi-nevis no stacijas laukuma,bet no tirgus puses.Uz otru pusi tālu neaizbrauksi-nākamā pietura ir galapunkts.:) Jā, autobuss atiet no pieturas 13. janvāra iela un pietura atrodas tuvu hotelim Avalon, sanāk, ka aiz muguras paliek Vecrīga un jābrauc ir ar skatu uz Daugavas virzienu. Brauciens uz lidostu aizņem rovna 30 minūtes, nekādu tur stundu - cik esmu braukusi, nekad, nekad brauciena ilgums nav pārsniedzis 30 minūtes. ··· Sabiedriskais transports: Sabiedriskais transports uz ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Rīgas sabiedriskais transports (12)
Tā nu sanācis, ka veselu mūžību ar sabiedrisko transportu nav braukts uz Rīgu, bet šoreiz citas izejas nav! Varbūt kāds rīdzinieks varētu pastāstīt, kā vislabāk no stacijas nokļūt līdz Vienības gatvei - Bērnu ...
1.15 Narvesenaa,beernam nevajag...10.tramvajs no 13.janvaara ielas...tur pat 27.trolejbuss...pieturas laicigi tiek pazinjotas. Apskati www.rigassatiksme.lv - tur gan maršrutus kartē var redzēt (ja uzklikšķina uz tā burbuļa blakus maršruta Nr.), gan transporta pienākšanas, attiešanas laikus (tie gan nav precizitātē kā vilcieniem vai starpilsētu transportam), gan kādi vēl transporti paralēli iet.
Narvesen kioskā nopērc talonu 2 braucieniem, ar to varēsi braukt arī tad, ja nāks Tev derīgs mikrobuss (teorētiski bērns tad jāņem klēpī).
Bērns līdz 7 gadiem vizinās bez maksas. Dogvile jau maršrutus norādīja, izpēti karti un veiksmīgi.
rigassatiksmes aplikāciju var arī tālrunī ielādēt un bez tiešssaistes darbojas- karti gan nerādīs.
Ja nemaldos, 27.trolejbusam galapunkts ir tieši pretī Centrālajai stacijai. Pa pazemes pāreju pie pulksteņa tikai jāiziet un blakus narvesenam uzreiz. Arī vajadzīgās pieturas nosaukums ir papildināts ar tekstu "Bērnu slimnīca", tā kā garām nepabrauksiet. No stacijas līdz Vien.gatves bērnu slimnīcai 3 eiro? Ej tu nost. Slikti orientējaties taksi cenās. Tad jau tiešām labāk ar taksi un sūti PANDA taksi! ··· Sabiedriskais transports: Rīgas sabiedriskais transports lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kas notiks ja nesamaksāšu sodu? (6)
Man ir 16 gadi un es braucu tramvaja bez biletes, man lika maksat, bet naudas nebija lidzi tapec izrakstija kviti uz 30 eiro, kas notiks ja neapmaksasu? Es Latvija pašlaik neatrodos.
Pēc kāda laika varbūt nodos izpildei tiesu izpildītājam. Tiesu izpildītāja "ieroči" ir aresta uzlikšana kontiem, īpašumu apķīlāšana, paziņojumu sūtīšana darba devējam, ja nekā no tā nav var jau izvairīties līdz iestājas noilgums. Nodos parādu piedzinējiem un "skaitītājs" ieslēdzas.... Zinu gadījumu, ka ārzemniekam, kurš tikko iebraucis Rīgā, nemācēja nopirkt biļeti (LV vēl bija), nobloķēja kontu un piedziān bija par ~ 42 LVL! Pats sliktaakais,kas var notikt - visu savu muuzhu nopietnos kantoros krediitu nedabuusi. Kā jau te teica - atdos parādu piedzinējiem, tā kā pārkāpējs ir nepilngadīgs, piedziņu vērsīs pret vecākiem/aizbildņiem. Bet jārēķinās ar to ka piedzinēju izmaksas sākas no 200 eur, tā kā nesamaksāto 30 vietā vecākiem pasākums var izmaksāt pat 300 eur. nu vispār 16 gadi, tas ir skolnieks un skolēnam ir par brīvu brauciens... ··· Sabiedriskais transports: Kas notiks ja nesamaksāšu ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kā no centra aizbraukt uz Gaiļezera bērnu slimnīcu? (5)
Kā no centra aizbraukt uz Gaiļezera bērnu slimnīcu?
21 autobuss 1188- pilsētas satiksme - Rīgas autosta / vai stacija, vienalga/ - Gaiļezera bērnu slimnīca - priekšā būs saraksts ar visiem numuriem un laikiem . ieskaties http://saraksti.rigassatiksme.lv/index.html#bus/21/a-b
tur arī uzspiežot uz "bumbulīša" blakus autobusa Nr atvērsies karte, kuru vari pievilkt tuvāk un visu kārtīgi izpētīt, saprast, kur centrā ērtāk iekāpt un otrā galā izkāpt, redzēsi, kādi vēl transporti tev der.
21 autobuss (pie Stokmaņa)
18 trolejbuss (pretī vecajam pastam (Origo) pie Stacijas laukuma)
14 trolejbuss (Esplanāde)

un visādi mikriņi no autoostas, piemēram.
Ar trolejbusiem vēl būs gabals ko kātot. Autobuss nr.16 pievedīs tuvāk, bet vislabākā izvēle autobuss nr.21. ··· Sabiedriskais transports: Kā no centra aizbraukt uz ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Iegooglē Rīgas satiksmi un atradīsi. Bet īsumā - ir dažādi līgumsodi no 3 eiro uz augšu.
Lētāk nopirkt biļetīti - tā saka reklāmas :-)
http://www.rigassatiksme.lv/lv/aktualitates/mainis-sodu-apmerus-par-brauksanu-bez-biletes-rigas-sabi
edriskaja-transporta/informacija-par-ligumsoda-apmeru-par-brauksanu-bez-biletes-rigas-pilsetas-sabie
driska-transporta-tikla-marsrutos/
...Ja pasažieris nevar uzrādīt derīgu un validētu vienreizējo biļeti vai abonementa e-talonu, viņš uzskatāms par bezbiļetnieku, par ko kontrolieris viņam var piemērot 5 eiro līgumsoda kvīti, kas apmaksājama uzreiz, vai izrakstīt līgumsoda rēķinu vēlākai apmaksai par 7,50 eiro. Ja gada laikā bezbiļetnieks pieķerts atkārtoti, rēķins par līgumsodu būs 15 eiro, pieķerot trešo reizi gada laikā - 30 eiro, bet ceturtajā reizē sods sasniegs 60 eiro. Vai tad pensionāriem Rīga nav braukšana par brīvu? pirmspēdējo reizi, kad sanāca lietot sabiedrisko (kaut kad rudens sākumā) nolēmu noriskēt un pabraukt 2 pieturas (lai paspētu pirms servisa darba laika beigām izņemt velo pēc remonta, nebija daudz minūtes palikušas), rezultātā pēc 1.pieturas blakus pieceļas kontrolieris... un tur nu nekādi nebija vairs ko runāt - 5-čuku (ls) nācās vien piķot, jo pie velo tikt tak vajadzēja... Kopš tās reizes ar sabiedrisko gadījies braukt tikai 1 reizi un ar velosipēdu pārvietojos arī tagad.. lētāk un mazāk stresa, pie reizes trenažieru zāle nav vajadzīga :D ··· Sabiedriskais transports: Varbūt kāds zin,cik tagad ir ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Stockmann - Spice (9)
Ar kādu transportu aizbraukt no Stockmann līdz Spicei? Taksi nepiedavāt. Paldies.
numurs 22.autobuss.... No mikriniem der 238. www.rigassatiksme.lv - tur ir gan laiki, gan maršruti un kartes, arī mikrobu saraksts un Nr.
22 iet bieži, bet tie pārējie reti, atpakaļceļa visi pie Spices pietur, bet lai saprastu, kur no 22. kāpt ārā un kā nonākt līdz vietai- karte pašā laikā
Der arī 8. autobuss (iet no 13. Janvāra ielas caur Āgenskalnu uz Zolitūdi). Visērtāk ir braukt ar 22.autobusu līdz pieturai Apūzes iela. Kāp ārā, pārej pāri ielai, tad pa Apūzes ielu uz priekšu un tad jau redzēsi Spici :) ··· Sabiedriskais transports: Stockmann - Spice lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
kā iebraucējam Rīgā jārīkojas sabiedriskā transportā? (11)
HELP! Jābrauc uz Rīgu... sen neesmu bijusi spiesta braukt ar sabiedrisko transportu. Tagad nāksies... Dzirdēts par tām elektroniskajām kartēm... Lūdzu izstāstiet man "lauciniecei" - vai man tā karte kaut kur jāpērk (kur?) vai ...
zini, es arī nelietoju sab.transportu - pie autoostas nopirku e-talonu 10 reizēm, un izrādās, ka man tikai 3 reizes vairs arī palikušas - ar visu savu konsekvento nepārvietošanos par rīgu ar sab.transportu Ja brauc uz vienu dienu, iesaku pirkt e-talonu 24 stundām - to var lietot visos transportos, neierobežotam skaitam braucienu diennakts garumā. E-talonus var nopirkt "avīžu kioskos", tb Narvesenā;) Ja biļeti pirksi pie vadītāja, brauciens maksās 70 sant. Ja nepaslinkosi un nopirksi kioskā e-talonu - kaut vai 1,2,5 braucieniem, brauciens maksās 50 sant. E-talons jāpērk Narvessen vai Pluspunkts kioskos. Var iegādāties 1, 2, 3 reizēm, tad viens brauciens izmaksās L 0,50. Ja pērk 10 braucieniem, tad iznāk 4,75, tātad viens braucien 0,475 santīmi. Ja pērk 20 braucieniem, tad Ls 4,50. Pie šofera konkrētajam braucienam biļete maksā Ls 0,70. es braucu tikai ar mikriņiem,jeb vilcienu.Skaidra nauda uzreiz un nekādi lieki izdevumi par varbūt, kaut kad lietojamiem ,jeb nelietojamiem taloniem. ··· Sabiedriskais transports: kā iebraucējam Rīgā ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kā nokļūt līdz Rucavai? (13)
Sveicināti. Ar sabiedrisko transportu jānokļūst no Rīgas līdz Rucavai. Tiešo reisu nav nekādu. Atradu vienīgi caur Liepāju, bet problēma tāda, ka Rucavā man jābūt plkst 11,00, bet agrākais autobuss ienāk Rucavā tikai ...
Sarunā lai Torpedo aiziet Tavā vietā...viņam būs tuvāk! meklē Rīga -Klaipēda (varetu būt arī kādi EcOLAINS autobusi) Bet no LIEPajas Kuršu laukuma 8:00 ATIET AUTOBUSS (Liepājas tūre)
LIEPĀJA -palanga klaipēda ..ar pieturām Nīca UN Rucava.TasRucavā VARETU BŪT 8:40
tak pannem nomaa autinnu uz dienu, vai cik dienaam vajag .Neaaksties, uz randinnu ar....sabiedrisko transportu LV malaa...nu, nu.....:( Es vienreiz , sen atpakall, kad veel biju stundents, ssitaa kuulos uz....kautkaadu zvejnieku ciematu az Tukuma. Randinnss nenotika ( nesaskannotu datumu dell ), un es...kajaam gaaju atpakll uz Tukumu. Kauktkaadus 20 km. Tas bija Janvaarii. Maaciibu dabuuju for life ! Ieliec Vakara plānā- isties gribas ka nav kur pārņakšņot. Vēlama liepājniece.
Gūsi 2 labumus uzreiz.
kada problema parnakshnjot Liepaja? vai parcelt randinju uz 13.00? sviestaina problema. ··· Sabiedriskais transports: Kā nokļūt līdz Rucavai? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Pārpildīti veikali un tramvaji Rīgā (5)
Kad apmēram brīvdienās Rīgā ir pārpildīti centra lielākie veikali, centrāltirgus un tramvaji vai troļļuki?? Gribu braukt uz Rīgu bet negribu braukt kad ir pārpildīts!
Nu, jau Rīga ir pustukša, daudzi aizbraukuši. Sabiedrisksis trsnsports vairs nav pārpildīts. Nu nezinu, gandrīz katru dienu esmu Rīgas centrā, tiesa, ierodos, kad darba tauta jau strādā, tāpēc laikam nekādu pārpildītību nekur neredzu. Varbūt, ka rītos un pēc darba ir pārpildīti kādi transporti, kas ved uz un no centra, bet pa dienas vidu pat ar auto ir puslīdz. Brauc peec tam, kad mees, pensionaari, esam beigushi savu vizinaashanos sab. transportaa - peec pusdienlaika apmeeraam. Centraaltirguu vienmeer ljauzhu daudz, centra lielaakie veikali nekad nav paarpildiiti. Ap 11 - 12 no rīta. ··· Sabiedriskais transports: Pārpildīti veikali un ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Uz Cinevillu ar sabiedrisko transportu (5)
Kā uz turieni var nokļūt ar sabiedrisko transportu?
Nevar. Ja nu vienīgi ar taxi no Tukuma, kas arī ir sabiedriskais transports.

Vai kājām 3-4 km no šosejas Tukums-Slampe (par žogu un suņu esamību īsākajā maršrutā man nekas nav zināms). Lietojami ir kādi 3 autobusu reisi no Tukuma, bet visi ne katru dienu.
Vairāk par 4 km jāiet no Tukums - Slampe ceļa. No pieturas Praviņas. Tik jāiet pie šofera, lai izlaiž...var aizbraukt garām. Ar taksi no Tukuma jau ideāli būtu. Sarunā kādu kam transports piejams, nevajadzēs kājas mocīt :) Tikai nezinu ko tur daudz skatīt? Tās butaforijas lielu interesi vismaz manī nevieš, nu vienīga ja kāds pasākums tiek rīkots. man arī šķiet,ka tie pāris km nāksies iet kājām.
ieteikums,ar vilcienu līdz Tukumam,tālāk ar velo,idiāla atpūta
··· Sabiedriskais transports: Uz Cinevillu ar sabiedrisko ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu