Saldumi

Saldumi - jautājumi un diskusijas

Latvijā ražotās konfektes (26)
Laimas končas jau sen nav ēdamas, tāpēc nopirku kasti ar Pūres konfekšu izlasi. Tās bija šausmas, ne tur šokolādes garša, nekā, likās, ka ēdu skābas ogas. Skatos ka Lāči sākuši ražot konfektes. Kādas atsauksmes? Vajadzētu atbalstīt...
https://lv.tastecaps.com/
Pamēģiniet šīs. Būs īstas šokolādes garša.
LaskovijMerzavec, vai tad tu esi dzīvojis padomju laikos, lai atcerētos, kā garšoja īstās Laimas konfektes?
Severnij_veter, es jau pēc bildes vien paskatoties redzu, ka tās ir piebāztas pilnas ar lēto ķīmiju
Pūres tumšās šokolādes trifeles ar šokolādes pildījumu vai piena šokolādes trifeles ar karameli, man garš labāk par jebkurām Lāču ražotajām. Ar ogām abiem razotājiem nedabīga garša, apmēram kā citronskābi ēstu. Lai uzzinātu kā garšo Lāču konfektes,būs vien pašai jānopērk un jānogaršo,tāpēc ,ka citiem garšo gan Pūres,gan Laimas konfektes. Nu ja, varētu samaksāt arī vairāk, ja Laima saņemtos un sāktu rožot pēc padomju laiku receptēm un izejvielām "Lācīšus" im "Vāverītes". Es domāju, ka šo erzacu, ko viņi tagad ražo, tāpatās neviens, kas ir pie pilna prāta, nepērk ··· Saldumi: Latvijā ražotās konfektes lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Bezgrēka saldumi - laikam jau bezceris tādus atrast (45)
Nesen Internetā uzdūros "Bezgrēka konditorejai", kuras neskaitāmo labo marķieru sarakstā ir arī "bez cukura". Bet pietiek apskatīties vienu piemēru, lai secinātu, ka tas ir milzīgs blefs un naudas kāšana. Piem., viņu produkts "Ābolu...
...kā var ticēt bezkaloriju kolai?????????????????? absurds Beidz ākstīties. Uzcep vienu kārtīgu kūku bez palmu eļļas. Normālā sviestiņā ar augļiem. Un nevajag jau kg ēst, bet vienu kūkas gabaliņu jau var kad ļoti gribās. Tikko apriju lielu šokolādes tāfelīti, vienu saldzjuku, un izdzeru tam visam virsu vienu Lieldienu mustu. Jutos šausmīgi sagrekojis, mēģināšu sevi nopērt ar pūpoliem. Ko var slimīgi ņemties ar tām kalorijām un cukuriem, diētām un aizliegumiem? Dzīve ir viena, baudīt vajag un izbaudīt nevis padarīt to nožēlojamu. Visu ar mēru un saprātā, un pārdomāti, tad var ēst pilnīgi visu un vēl tievēt. Es tam spilgts piemērs, pusgada laikā mīnus 20 kg, un ja es gribu to kūku, tad es viņu apēdu to kūku, un neskatos, kas tur un cik iekšā, lai sev prieku nesabojātu. :D Smieklīga tanta, nezin kas ir eko medus, ha ha.
Tas ir medus ko ražo bites nepipetajas, un nedzerejas.
··· Saldumi: Bezgrēka saldumi - laikam jau... lasīt visu diskusiju (45 atbildes) –»
Rūpnieciski ražoti saldumi (15)
Cik veselīgi ir rūpnieciski ražoti saldumi, kam pievienotas dažādas E vielas un konservanti. Kāpēc tos ražojam savam vietējam tirgum ? Vai patiešām zem tā visa slēpjas bizness un ar to var nopelnīt? Vai tas ir tāpēc, lai lielveikalu...
Ražo lai nopelnītu,lai vairāk nopelnītu ir jāliek lētākas izejvielas.Lētākās izejvielas ne vienmēr tās labākās. Visa Latvijas pārtikas ražošanas joma ir amorāls bizness - cita vārda neatrodu, kad esmu izlasījis uz etiķetēm sastāvus. Es vēl saprotu, ka dažādus E-mēslus pievieno mērcēm, sausajai pārtikai utt., bet kāpēc, piemēram, maizei, sieram vai žāvētai gaļai? Šie produkti gadsimtiem ilgi ir bijuši ražoti bez šādām piedevām. Un, ja runājam par gaļu, veikalos nopērkamā "žāvētā" gaļa patiesībā nemaz nav žāvēta - tas ir vēl vesels temats, par ko ražotāji runā ļoti negribīgi.
Protams, nauda nāk un ražotājiem par mūsu veselību nospļauties....
Kur problēma pašai ražot saldumus kādus vien negribi? Pērc eko medu, miltus, riekstus un izklaidējies uz nebēdu. Man garšo brūnās vafeles un es viņas bieži pērku. Saprotu jau ka E nav labi, bet tāpat pērku.
Kas vispār vairs ir veselīgs ?
Lai preci būtu iespējams pārdot atbilstoši "patērētāju tiesību", veterinārajiem un citiem noteikumiem tai jābūt gana ilgam uzglabāšanas termiņam. Šī iemesla pēc dabīgu produkciju bez ķīmiskiem konservantiem vairums veikalu (īpaši jau lielveikali) vienkārši atsakās iepirkt.
Problēmas būtība - dabīga produkcija, tā ir standartiem neatbilstoša produkcija un ar tādu tirgotajam ātri vien var rasties problēmas.
··· Saldumi: Rūpnieciski ražoti saldumi lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Dzērveņu zefīri (15)
dzērveņu zefīri ir garšīgi???
nav. IR!!!! Un ne tikai dzērveņu zefīrs, bet arī ķiršu zefīrs IR gašīgs..:) Garšīgi:) nav Nopērc un pagaršo ibio!!:)))Drīz prasīsi vai uz WC drīksti iet:))) ··· Saldumi: Dzērveņu zefīri lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu