šķiršanās (laulības šķiršana)

šķiršanās (laulības šķiršana) - jautājumi un diskusijas

Advokāts šķiršanās lietai (13)
Nepieciešams labs advokāts laulības šķiršanas tiesas prāvai!Tiešām steidzami,lūdzu palīdzēt!
Ļoti laba advokāte laulības šķiršanas lietās ir Elizabete Bruksle,ieteiktu tev viņu,tiešām spēcīga un gudra sieviete!!! Naids cilvēku starpā ir vislieliskākais veids, kā advokātiem nopelnīt vistreknāko desas šķēli :)

Bet tiesības viņam ir tieši tādas pašas kā Tev, tas, ka dzemdēji Tu, dod kaut kādas minimālas priekšrocības tikai iesīkstējušu padomlaiku precedentu dēļ. Bērnam jādzīvo pie tā vecāka, kurš var viņam nodrošināt vislabākos apstākļus, tai skaitā psiholoģiskos.
Ja nepastāv strīds par mantas
sadali vai kopīga bērna dzīves vietu,advokātam tur nav ko darīt.
un ja striids par beernu tad dod vinjam audzinaat - tu jau vari veel daudzus saruupeet bet vinjsh nevienu...:))) Piekrītu klingeritei. Ja nav strīds par mantas sadali, vai bērna dzīves vietas noteikšanu, jurists varētu būt nepieciešams, lai uzrakstītu pieteikumu tiesai, bet juristam nav obligāti jābūt advokātam. ··· šķiršanās (laulības šķiršana): Advokāts šķiršanās lietai lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Uzvārda maiņa šķiroties. (35)
Mainīt vai nemainīt uz meitas uzvārdu? Kā jūs, sievietes, domājat? Naida nav, vienkārši nesapasēja.
ja TEv ir lieka nauda, ko maksāt par dokumentu pārtaisīšanu, tad lūgtum! Vispār jau uzvārds ir dzimtas intelektuālais īpašums, tā kā - ja kāds / kāda aiziet no dzimtas, tad uzvārds būtu jāatstāj :) Mainiit uz meitas, pilniigi noteikti. Uzvaards kaut kaada meeraa izsaka piederibu konkreetajai dzimtai. es preceejoties paliku sava uzvardaa taa ka shkiroties nebij nekaadu probleemu :))) Tas taču jāizlemj tikai Tev pašai! ··· šķiršanās (laulības šķiršana): Uzvārda maiņa šķiroties. lasīt visu diskusiju (35 atbildes) –»
Psiholoģiskā palīdzība bērnam pēc vecāku šķiršanās (14)
pasakiet ka es varu palidzet savam bernam reali, jo vins gruti parnes vecaku skirsanu un tas izpauzas tikai skolaaar istam histeruskajam lekmem.... Majaas uzvedas normali...darijm visu pareizi, parunajam ar vinuu, paskaidrojam. Delam 7 ...
Vai skolā nav bērnu psihologs? Parunājiet ar savu ģimenes ārstu. Tas ir ļoti smagi. Šķiras vecāki, bet visvairāk cieš bērni. Mājās viņš negrib, ka mamma raud vai tētis dusmojas. Varbūt viņš domā, ka viņš vainīgs? Varbūt derētu mazliet nogaidīt. Tas taču ir jūsu bērns- dzīvs cilvēks, ko radījāt savā divu cilvēku savienībā. Padomājiet par viņa veselību. Histērija ir tikai protests, sirsniņa ļoti sāp. Nevajadzētu vecākiem domat tikai par savu labumu,bet gan ko jūt bērns pie jūsu šķiršanas.Varbūt nākamais partneris ir svarīgāks par jūsu bērnu???????? Nedomāju, ka bērnam patiktu izrāde "Ģimenē viss kartībā". Ja nu tā sanācis, ka vecāki kopā nevar palikt, tad bērnam jādod maksimāli daidz mīlestības no abām pusēm. Tik daudz, lai viņš saprastu, ka ir vissvarīgākais cilvēciņš jūsu dzīve :)) Lai taa puse ar kuru beerns vairs nedziivos kopaa velta laiku vinjam, pavada laiku ar vinju kopaa, kaut vai kaut kaadas noteiktas dienas nedeeljaa, lai beerns zina, ka otrs vecaaks veel ar vien vinju miil un,ka nepazudiis no vinja dziives. Protams, ka beernam gruuti pienjemt taadas paarmainjas, galvenais pashiem veel neradiit smagu atmosfeeru. Palikt kopā būtībā sairušā ģimenē tikai bērna dēļ ir nepareizi, jo pirmkārt, bērns jūt un saprot, ka vecāku starpā valda sliktas attiecības un viņš tik un tā jūtas slikti. Otrkārt, bērns var tikt izmantots vecāku "spēlēs" un ozmantots pret otro pusīti. Kā rezultātā abi vecāki var sākt manipulēt ar bērnu savu attiecību kārtošanai, kas ir vēl sliktāk.

Konkrētajā gadījumā..... varbūt bērns jūtas diskomfortā skolā, kur ir pātrāk daudz cilvēkua pkārt, kamēr viņam šādā situācijā ir vajadzīgs miers un laiks, lai savus prātiņus, domas sakārtotu? Vecākiem būtu jāvienojas, ka viņu abu strpā viss ir beidzies un tur nav ko līmēt, bet bērnu taču abi mīl kā agrāk. Un tieši tas bērnam jāsaka atkal un atkal. Nevajag pārspīlēt ar materiālām lietām (saldumiem, rotaļlietām, mūzdien jaunām drēbēm un apaviem), bet katrs savā laikā , īpaši tēvs pirmajā šķiršanās laikā lai ir kopā ar bērnu. Brauciet kaut kur, vediet viņu uz Zoo dārzu, uz kādu bērnu izrādi, pastaigās uz jūru vai mežu. Vienkārši esiet kopā ar bērnu (bet katrs atsevišķi, nedodiet viņam ilūziju, ka kādreiz varat atkla saiet kopā!!!), un daudz runājiet, stāstiet, ka mīlat viņu, ka jūsu attieksmē pret viņu nekas nekad nemainīsies. Ja bērns iet skolā, viņš ir jau diezgan liels. Sakiet, ka ir noticis tā, ka vecāki vairs nevar dzīvot kopā, bet abi viņi tomēr mīl viņu. Un šķiŗsanās iemesls nav bērmns, tēvs no gimenes neaizgāja prom tāpēc, ka nemīl vairs viņu, bet tāēc, ka stipri sastrīdējās ar mammu. Lai bērns saprot, ka vecāki vairs nebūs kopā, bet viņu mīl.
Palīdziet viņam šo stresu pārvarēt ABI un vēlāk viņš jums ABIEM būs par to pateicīgs.
··· šķiršanās (laulības šķiršana): Psiholoģiskā palīdzība ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Laulības šķiršanas prasības pieteikums (14)
Man ļoti liels lūgums, vai nav kādam/i aizķēries PRASĪBAS PIETEIKUMS PAR LAULĪBAS ŠĶIRŠANU ? Ko var atrast internetā, tas galīgi neder. Liels paldies :)
No kā esam atteikušies pēc šķiršanās? (108)
Lielākajai daļai šeit esošo noteikti aiz muguras ir bijušas izjukušas attiecības, pēc kurām vienam/-ai paliekot ir nācies no kaut kā atteikties. Kas ir tās būtiskākās lietas vai ieradumi, ko tomēr atstāt nav bijis tik ...
šķiršanās (46)
Jautājums galvenokārt vīriešiem. Kā labāk pārtraukt attiecības, kā jums gribētos, lai sieviete pārtrauc attiecības, aiziet no tām, būdama pati šķiršanās iniciatore. Paziņot pa telefonu, uzaicināt uz tikšanos un tad ...
Kā vislabāk pārciest šķiršanos? (35)
Kā var tikt vaļā no tām sirds sāpēm, kautkā man nesanāk, pārāk nopietni tas bija(vismaz no manas puses)!
Šķiršanās (9)
Varbūt kāds var pastāstīt soli pa solim, kas man jādara, lai iesniegtu šķiršanos? Iešana pie notāra kopā atkrīt. Vai tiesa izšķirs bez manas vai otra cilvēka klātbūtnes? Ir 2 nepilngadīgi bērni. Vai nevar sanākt kaut ...
PROBLĒMAS var sanākt ar to, pie kā paliek bērni ikdienā, ja vīrs ir aktīvs, pelnošs un pierāda, ka bērniem pie viņa būs visādi ,materiāli ieskaitot-labāk... tad, paralēli būs arī bērnu mammai jāpārskaita katru mēnesi uzturlīdzekļi.
Pirmkārt, vai ir nauda valsts nodevai? 142 eur ar centiem, ja nestrādā? Vai dzīvojat jau trīs gadus šķirti,ja nē, tad jānorāda tas baisais iemesls (ieslodzījums, piemēram, ) kāpēc jāšķirās, kas ar kopējo mantu, tas viss būs prasības pieteikumā tiesai jānorāda. www.tiesas.lv , www.lvportals.lv ir konkrēta info un paraugi...kad viss ir 10x nomērīts, tad jāsāk darīt, vai nu pašai vai pie jurista- jāsastāda pieteikums tiesai + valsts nodeva+kancelejas nodeva, un gaidi tiesu...iespējams, ka esi statusā, kas atbrīvo no valsts nodevas, bet tas viss ir tiesu mājaslapā.
Vēlies iesniegt šķiršanās pieprasījumu un neiet uz tiesu? Kāpēc? Ja vīrs nenāks uz tiesas sēdēm, tad lai arī ne ar 1. reizi, bet izšķirs. Nekādu baiso iemeslu nevajag izdomāt, jo nevienu nevar ar varu piespiest dzīvot kopā. Dzīves sīkumi, gan jau kaut kā izšķirsies. Aizej uz piekritīgās tiesas kanceleju un aprunājies ar meitenēm - viss būs skaidrs ! Saprotu bailes vai vīrs neatņem bērnu kā materiāli nodrošināta persona ar tiesas lēmumu.Te ir motivācija sākt strādāt un būt spejīgai nodrosināt bērnu skološanu ikdienas vajadzības.Tam ir jābūt legalam priekš tiesas,tad nebūs jautājumu kā nodrošināsi bērnus ar nepieciešamo.Sajūta,ka vīrs ar to spekulē.Bērniem vienmēr vecāku strīdi un šķiršanās ir viss sāpīgākie.Mēģini legalizēt savu nodarbi. ··· šķiršanās (laulības šķiršana): Šķiršanās lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu