Skudras

Skudras - jautājumi un diskusijas

Kā atbrīvoties no melnajām skudrām siltumnīcā? (12)
Kā tikt vaļā no melnajām skudrām siltumnīcā? Esot kaut kāds aerosols, tad vēl kokakolu iesaka. Pieredze ir? P.s. karstā ūdens terapija šeit nebūs vietā.
Ja runā pa skrudām,ta šamās vaig piedzirdīt.A ja pa nopietno,ta padumjos laikos estipoiši ražoja tādu veļas līdzekli"Fermenta"vo tas skrudām baigi nepatīk,šamās fiksi savāc figvamus un lamājoties aiztinas nahren. ...es savas skudras ar dzeramo sodu dabuju laukā no gurķiem...pabēru nežēlojot ,ka zeme bija balta,bet pēc 3 dienām no skudrām ne vēsts...citur arī viņas nebija redzamas...:) Dažus gadus atpakaļ man izdevās nopirkt kaut ko uz zemes kaisāmu pret skudrām - palīdzēja uzreiz - tas gan nebija līdzeklis ar kuru visu nogalina :) - skudrām tikai nepatika tā līdzekļa smaka un viņas pārvācās uz citu dzīves vietu.
Pirku Centrexā. Vajag pajautāt pārdevējiem, varbūt ir arī tagad pārdošanā.
Mana pieredze rāda, ka var sajaukt visparastāko borskābes pulveri ar cukuru un izbērt uz papīra lapiņām siltumnīca, pēc nedēļas borskābe būs apēsta un skudras, kā nebijušas. rušini daudz un bieži - šamām dikti nepatīk, bet augi starā par to. ··· Skudras: Kā atbrīvoties no melnajām ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kā atbrīvoties no skudrām? (26)
Kā atbrīvoties no skudrām? Kapos apsēdušas.
es kādreiz jaucu boraku ar vārītas olas dzeltenumu... nāvīgs savienojums! atrast_Tevi, tu laikam esi paardeveeja, kura pieradusi klientiem iesmeereet dajebko-lai tik peerk:) kapos tas mani diez vai vairs uztrauks, bet ko dariit, ja shiis iedziivojushaas manaas burkaanu un siipoljdobees??? kaa gribu pakashnjaaties - taa kozh nost... (seezh nokosta) Ne to Krautaa, ne to Depo noprku lielisku pulveriiti.Nosaukumu neatceros.Kapiem vareetu dereet, daarzem-nez vai:)
Man taas skudras liida maajaa.Nobeeru lieveni un takas pie maajas pakshiem un skudras-kaa nebijushas.Jautaa bodees, kur shitaadu kjiimiju tirgo.
mana mamma siltumnīcā skudras ar kanēļa palīdzību gatavojās aizbiedēt.
/nezinu gan, vai tas ir izdevies/.
··· Skudras: Kā atbrīvoties no skudrām? lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu