Slēdzene

Slēdzene - jautājumi un diskusijas

Slēdzenē ielieta momentlīme, ko darīt? (14)
Nezinu smieties vai raudāt. .. mana māte gribējusi salabot durvīm vaļīgu slēdzeni, ielējusi tur momentliimi, tagad durvis nevarot ne aizslēgt, ne atslēgt, jo atslēgu nevarot ielikt. .. viņa prasa, vai nevar to visu ar kaut ko ...
vairums parasto šķīdinātāju sacietējušu CA līmi tikai atmiekšķē. ja ir pazīstams kāds motorsporta entuziasts, var mēģināt dabūt drusciņu nitrometāna, tas varētu derēt.

vēl ir tāda lieta, ka CA līmes aukstumā kļūst trauslas... var cerēt uz aukstu ziemu. :)
Parasti filmās izmanto ļoti efektīvu metodi: ar 43 izmēra zābaku izpilda sitienu pa aizslēgtu durvju slēdeni!!! Var lietot kuvaldu vai kādu laukakmeni....

Vieglāk ir nomainīt visu atslēgas mehānismu.....
Lai diestēs nogrāpstās,vot līdz šitam vaig aizdomāties! Teci nu uz bodi pēc jaunas atslēgas nevar gan. bet, ja limes nav daudz, tad var meegjinaat izdedzinaat ar ruupniecisko feenu. Acetone is often found in household nail polish remover, and a small amount on the end of a Q-tip or cotton swab applied directly to the glue should dissolve the bond without damaging the skin. Be very cautious in gently peeling the skin apart as in removing a bandage from the skin; pulling the skin apart may rip the skin! Read the label to make sure that the remover actually contains acetone, as more and more manufacturers are turning away from the chemical because of the growing popularity of acrylic nails (which are loosened by acetone). ··· Slēdzene: Slēdzenē ielieta momentlīme, ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Slēdzenes nomaiņa metāla durvīm (20)
Vai ir iespējams metāla durvīm nomainīt slēdzeni? Gribas tādu gruntīgāku..
slēdzeni nomainīt var, bet vai uz gruntīgāku, tas gan jautājums. Zirnekļa tipa slēdzenes parasti iestrādā durvīs jau izgatavojot, tāpēc stieņu daudzumu un diametru mainīt būs pagrūti un iespējams pārāk dārgi. Ja ir vēlme nomainīt tikai serdeni, tad tur ir liela izvēle, vēlams arī ulikt bruņas, lai serdeni nevarētu tik vigli izurbt/salauzt.
Bet pats galvenais - nav jēgas atslēgu likt labāku par durvju materiālu, ka nesanāk šādi: :D
https://www.youtube.com/watch?v=WCVACq5Bqe0
Tā arī palika neatklāts, kas ir slēdzene. Iespējams, ka vienkāršākais un varbūt pat lētākais variants ir jaunu durvju, atbilstošu prasībām, uzstādīšana. Depiņā nav redzētas durvis, kurām bleķis virs 1mm, tās visas, var sagriezt bez lielas piepūles. Daudzmaz drošas durvis izgatavo vismaz no 2mm tērauda, slēdzenes jāliek vismaz 2vas dažāda tipa (zirneklis un serde), drvju rāmim ar jābūt no bieza metāla (vismaz 5mm), kā arī rāmis pie sienas jāskrūvē ar 8..10 vismaz 12mm skrūvēm/tērauda tapām

=>Maybex profi Elbor taisa vaļā 2..5 min atkarībā no modeļa
Tām durvīm, kas Depo pa 100 ls slēdzeni nevajag mainīt.
Youtube ir video, kur tādas durvis ar konservu taisāmo atgriež.
Tad jāmaina visas durvis!
Ko Jūs ņematies ar tām durvīm un slēdzenēm. Dārgas un svarīgas lietas jāapdrošina un jāglabā attiecīgās vietās,vēl signalizācija. Vari ielikt pašas krutākās durvis, bet laupītājs, ja gribēs, pieliks nazi pie rīkles un pats atslēgu atdosi,jo ne viens krāms nav dzīvības vērts.
Ja esi iedevusi atslēgu,kam nevajadzēja, variants- otra uzliekamā slēdzene. Mazliet ķēpa ar uzstādīšanu, bet manuprāt vajadzētu varēt.
··· Slēdzene: Slēdzenes nomaiņa metāla ... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Slēdzene padomju laika "šleperim" (8)
Kāds nezin, kur un vai vispaŗ ir iespējams dabūt slēdzeni, analogu padomju laika "šleperim" vai to pašu produktu? Lai gan to diezin vai ražo, varbūt ir kas funkcijās un izmēros līdzīgs.
http://www.fermeris.lv/shop/index.php?productID=1162 http://www.kurpirkt.lv/cena.php?q=uzliekama+sledzene

tādas?
Varbūt "Latgalītē"? Vajag pajautāt kādam atslēgu meistaram, tie noteikti zinās. Var pajautāt Baulain veikalos. Pameklēt krāmu tirdziņos Spīķerī, Latgalītē. Centrāltirgū paskatīties - tur iespējams visvisādus brīnumus ··· Slēdzene: Slēdzene padomju laika ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kā atmūķēt vecā tipa slēdzeni (27)
Ievācos dzīvokli un man ir aizslēgts balkons ar veco slēdzeni (plakano šauro). Pārmeklēju visu māju, tā arī neatradu atslēgas un tagad nekā dīgi netieku uz balkona. :S varbūt kādās zina, kā pašrocīgi to varētu ...
Kā būtu, ja pajautātu dzīvokļa saimniekam/cei? Ja īrē, tad parasti tā dara. Durvju eņģes vecās? Izsit tapas un izcel durvis. Iesaku sākumam pamēģināt slēgt ar jebkādām divbārdu atslēgām - ja mehānisms krietni lietots, tad arī plāksnes padilušas un nav tik neiecietīgas pret neprecīziem robiņiem.
Mūķēt šo nepratējam nebūs pa spēkam. Arī ar urbšanu būs grūtāk. Ietiektu zāģēt nost rīģeli. Atslēga jau tik un tā jāmaina.
Bet darbs Nr.1 - jautā saimniekam atslēgu.
Eu, eu, eu...izurbs, izsitiis...a peec tam?

P.s. peec tam buus teema: izsitu durvis, izgaaju balkonaa, forshi...tagad paliek auksti. Kaa dabuut durvis atpakalj? :-)
Youtube es pieļauju, ka krievi tur par šo tēmu ir salikusi daudz materiāla. ··· Slēdzene: Kā atmūķēt vecā tipa ... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Vairaku punktu slēdzene (7)
Kāds var pateikt, kas ir vairāku punktu slēdzene, man te steidzami nepieciešams uzzināt. atvainojos par savu nekompetenci
Pirmo reizi dzirdu tādu terminu, bet pieļauju ka tas ir tas pats, kas tautas valodā "zirneklis", iespējams neveikls tulkojums no angļu valodas "multipoint" Palūk te: http://www.sbunpartneri.lv/public/files_uploaded/fakti/Pretlaushana_sledz.pdf Mūķizerim pofig cik Tev punktu slēdzene... :) tie parasti vairak satraucas lai nebūtu vienkāršais krampīts no iekšpuses... :D :D :D Daudzpunktu slēdzenes ir ļoti dažādas - pēc funkcijām, drošības līmeņiem un pielietojuma. Vispirms jau atšķiras to pielietpjums - tās, ko lieto metāla durvīm, tās neliksim koka vērtnē utt. Protams, tam ir maz /vai lielā dalā gadījumu nekāda/ sakara ar aizsardzību pret mūķēšanu, tomēr ir vairāki plusi. Viens no tiem - šada veida atslēgas neļauj viegli deformēties koka vērtnei ārējo apstākļu ietekmē. ;;) Nup ko gvelz...?! Ja durvis sāks deformēties, tās neglābs nekāda slēdzene... :D :D :D ··· Slēdzene: Vairaku punktu slēdzene lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu