Slimnīcas

Slimnīcas - jautājumi un diskusijas

Senas diagnozes noskaidrošana (16)
pirms 35 gadiem nomira māte, vienkārši bija ranimācijā un mira, kas notika slimnīcā un kādi bija iemesli versijas bija daudz bet kas ir patiesība nezinu Vai mūsdienās ir iespēja noskaidrot kāda bija diagnoze Viss notika Jēkabpilī
Bella! Jaunībā strādāju daudzās slimnīcās(praktikants). Drīzāk slēdzienā būs rakstīts sirds mazspēja, un daudz nebūs melots. No daudzām slimībām sirds netur. Reti kad uzrakstīs patieso cēloni, īpaši ja tas būtu bijis glābjams.
Reiz cilvēks bija saindējies ar sēnēm, mira nost. Iestājās klīniskā nāve. Viņu reanimēja ar elpināšanu. Biju pārsteigts par ārstu darbībām. Vienlaicīgi pumpēt gaisu iekšā un spiest krūškurvi. Saspieda tā, ka visiem caurumiem plūda asinis. Nobendēja galīgi.
Vēlāk ejot gar ārstu kabinetu, ( durvis puspievērtas) dzirdu,- Ko mēs vēl varam uzrakstīt. (slēdzienā).
Es nekad neticēšu nevienam ārstam. Cik man dzīvē ir bijis saskares ar medicīnu, esmu redzējis tikai divas māsiņas, kas pendantiski un kārtīgi pildīja savu darbu, un nebija uzpērkamas.
Ja jau mūmijai nosaka visas kaites, kuras bijušas, kāpēc gan šeit nevarētu veikt ekshumāciju un veikt nepieciešamās darbības? Rakstu un tagad iedomājos, jā, bet kā būs, vai likuma ietvaros to var darīt 🤔. Bet gan jau, ka tik bunkusveidīgais maks būtu, tad visas durvis vaļā.
Bet vai Tev vajag to pagātni atsaukt?
Vari no arhīva slimības vēsturi pieprasīt. Tur viss būs rakstīts. Nem vera tadu vnk lietu- to, ko var diagnosticet tagad, loti iespejams, nevareja diagnosticet tad😉, ta ka papiri, ja tadi vel ir, diez vai tev kadu skaidribu viesis. Vērsies veselības inspekcijā ar sūdzību ka tev neizpauž mātes nāves iemeslus. Ja iedod diagnozi no kuras nav iespējams nomir, sniedz veselības inspekcijā sūdzību par ārstu nolaidību. Ja ir interese uzraksti personīgi un istāstīšu smalkāk. ··· Slimnīcas: Senas diagnozes noskaidrošana lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Dzemdibu nodaļa ja slēgta Tukumā (14)
Noskatījos ar Apini raidījumu . Kā tad tagad sanak kad ja grūtniece iebrauks dzemdēt Tukuma slimnīcā , viņai tad neļaus bērnu laist ārā ,bet sūtīs citurr kur ira dzemdību nodaļa neslēgta ? Kā tas ir tagad slimnīcās ?
Aivar, kāda Jelgava. Vai tad slimnīcas, tāpat ka zobārsti, nav Sarosa izgudrojums? Labāk tantam būtu dzemdēt mežmalā, vai sava dārza, un kādu burbinamo tantu blakus, kas s glaz noņem. Aivar, slimo, mirst tāpat ka attīstītājas valstis. Nenado te lja-lja.
Izlien reiz no savas būdiņas, pārstāj skatīties ren.tv un apskati pasauli.
Bernam kurš tiek audzināts ar kustīgu dzīvesveidu vienmēr būs stiprāka imūnsistēma.
Attīstītājas valstis par slimībām gan garīgajam, gan fiziskajam tiek runāts apspriests, bet ne ka pie padomju sistēmas, visi mol piedzimst fiziski un garīgi stipri, un tik sliktajā kapitālismā viss ir slikti.
Simts punkti dodu, ka šeit Tu traljalja, bet ka kaut kas iesāpas tā skrien pie ārstiem pēc palīdzības.
00.43. Jā, grūtniecība ir labi zināma, bet ir tāda lieta kā ātrās dzemdības. Un sarežģījumus arī grūti paredzēt. Nu vispār ir +/- 9 mēneši laika noskaidrot uz kurieni braukt un pat izvēlēties sev tīkamāko vietu. Grūtniecība tomēr nav tāda lieta ko konstatē no rīta pamostoties bet pusdienlaikā viss jau notiek. Latvija izmirst. Nav cilvēku - nav problēmu. ··· Slimnīcas: Dzemdibu nodaļa ja slēgta Tukumā lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Slimīcas kā atskurbtuves (8)
Pēdējā laikā apbrīnoju apjomu, kādā Rīgas slimnīcas aprūpē alkoholiķus & pārdzērušos bezpajumtniekus. Vai nav laiks atjaunot normālu sistēmu, ka šīs lietas risina atskurbtuves, nevis slimnīcas, kuras tā jau palikušas stipri maz.
Nesen sanāca pabūt ātrajos... kā reizi bija bomzīšu atvērto durvju - piedzērušies un pārdzērušies, delīriji, pašnāvnieks... pēc apskates apmaksāju izrakstīto rēķinu, bet tiem izredzētajiem izrakstītais rēķins paliek "gaisā karājoties"... un nākamo reizi viņus vienalga vedīs uz slimnīcu un dakterēs! Izcili stulba valsts attieksme pret nodokļu maksātājiem!!! Es apbrīnoju tās medmāsiņas,sanitārus,kuriem tie smirdoņas,utainie ir jāpmazgā,jāizmeklē:(( ...cik zinu atskurbtuvē tikai izguļās ,tur nevienu neaprūpē:)) mjā...tas gan, vajag tak arī aprūpi, jo, ko gan maksāt skolotājiem vai anesteziologiem vai lauku ļaužiem,kuri sūri grūti strādājuši, bet viņķeles prāt un varas prāt--tiem normāla -1000eiro pensija lai iet garām,jo narkomāni,alkoholiķi uc padibenes, kā arī ušakovi,ždanokas,lindermaņi,gaponovi jāuztur, jo var un vajag naudu tērēt lopiskam stāvoklim? Tas ir vecu vecais jautājums,kur nekas nemainas-izturību darbiniekiem! ··· Slimnīcas: Slimīcas kā atskurbtuves lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu