Sociālie tīkli

Sociālie tīkli - jautājumi un diskusijas

Atkarība no sociālajiem tīkliem (21)
Kā tikt vaļā no atkarības no sociāliem tīkliem. Negribu izmest laiku miskastē. Ir izmesti jau gadi aš 15 P; Kādas aplikācijas derētu W10 Google Chromam un IE un MFirefox (man ir visi 3)), lai limitētu konkrētajā saitā ...
Tavs profils -> Lividēt savu lietotāja kontu. Un jā - mans lēmums ir cietāks par tēraudu. Atkārtot pēc vajadzības. Labi ka klāt jau pavasaris un dzīvoju laukos. Tad nav grūti atrast kādu steidzamu darbu, lai atturētos no interneta. Ja dzīvotu pilsētā, tad gan nestādos priekšā, kā no šīs atkarības atbrīvoties. Ja nu vienīgi atrast īstu, dzīvu, uzticamu cilvēku, kurš novērš domas uz citu pusi. Brauc pie radiem uz laukiem. Dārzi jāgrābj, siltumnīcas jāsakārto, zari jāzāģē - ou, zashibis, kas darbu pirms tuvojošās sausuma perioda...
Palīdzēsi un būsi neatkarīga.
Skumji, ka visa šitā virtuālā huiņa grauj attiecības. Kas iegājis apritē, diez vai tiks ārā. Izvelc laivu no shkjuuniisha, cinnij. Dodies uz Daugavu paaireet. ··· Sociālie tīkli: Atkarība no sociālajiem ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Vadība pārbauda darbinieka sociālos kontus? (40)
Labvakar! Pāris dienas atpakaļ no priekšnieces nācās dzirdēt, ka viņai ir pienākums kontrolēt darbinieka sociālos kontus. Degu no sašutuma, lai gan neko TĀDU nedz Facebook, nedz Draugiem.lv nerakstu. Kas tas par jaunu likumu? ...
Es darba laikā vispār te nerādijos. Bet laikam priekšniece pati te siro ja jau mani bija sazimējusi :) parole tu dot nevienam citam nedrīksti. bet visa ņemšanās šajos tīklos ir kā uz delnas. un šāda veida darbinieku izspiegošana un tieša jaukšanās privātajā dzīvē ir kļuvusi par normu.
cilvēki tiek padzīti no darba, jo dd nav patikusi darbinieku politiskā vai sociālā nostāja. tas viss ir/būs te ar uzviju.
vien atkal varu ieteikt - neizmantojiet nevienu no šiem ļoti drīzās nākotnes kontroles tīkliem.
"Visas paroles tikai vidam jādod."

nē, vidam nav jādod nevienu paroli.
vajpraats!!!!vai jums zelta stienjos algu izmaksaa,ka japaciesh taadi kakla kungi? Mūsdienās tā ir norma ··· Sociālie tīkli: Vadība pārbauda darbinieka ... lasīt visu diskusiju (40 atbildes) –»
Sociālajo tīklu bloķēšana, lai darbinieks nečato (15)
Ir negodīgi darbinieki, kas darba laikā čato internetā, konkrēti draugiem.lv un facebook. vai ir iespējams uzlikt paroli vai kā citādi tos nobloķēt?
Mazliet pārdomām tiem pareizajiem. Ja to dara ar mēru, tad darba ražīgums pat palielinās. Darbinieku apmierinātība ar dzīvi un darbu arī. Ja savus pienākumus paveic, laikus un kvalitatīvi, tad normāli neviens darbadevējs uz tādiem sīkumiem neiespringst.

Galu galā, ja gribēs, arī telefonā to darīs. Aizliegsiet telefonu darbā?
Nu vāks. Ja apcirtīsi galus, tad precētajiem būs jāmeklē citu darbu, jo vakaros sievai aiz muguras diez vai seksi pusdienlaikam sarunāsi. mok buushu nepopulaars, un teikshu - darbinieku paaraak izteikta loznjaashana ne tur, kur vajag, ir nepareizas motivaacijas, neesosha leadershipa sekas. [ne sesks, nejaukt]. aizliegshana [pa tupo] darba razhiibu iipashi nepaaugstinaas, ibo to laiku, ko ieprieksh isinaaja, seezhot seju graamataa, iisinaas savaadak [klachas, piippauzes, utml.]. papildus - ´uzlabosies´ jau taa esoshaa ne paaraak spiidoshaa situacija starp hierarhijas slaanjiem. bet, ko es te maacu. kruto prieksniekjeli, kursh pats darba laikaa loznjaa pa oho, un uzdod absoluuti laameriigus jautajaumus par savu darbu? :D :D :D erucanob (2015-03-23 22:15) viedoklis - meitenīt nu tu pati neko nesaproti, laikam esi vecs stagnācijas produkts. Es labāk maksāju dažiem cilvēkiem normālu algu un pie reizes arī paprasu normālu attieksmi un rezultātu, nekā uzturu armiju degunurbinātāju.
Kāda mārrutka pēc? Pavisam vienkārši, uzņēmums nopelna tādējādi vairāk (respektīvi var maksāt arī lielākas algas). Otrs, darbinieki ir motivēti strādāt un nevis par kapeikām veģetēt. Treškārt kadru mainība minimāla, jo ja labi zina kad aizejot uz citu darbu nedabūt pat pusi no šīs algas, visas domas par sērfošanu CV lapās atkrīt defoltā.
Par sevi, strādāju starptautiskā kompānijā, pārstāvēta 170 valstīs. Baltijā esam 27 darba rūķi, visi saņem normāli. Kantoris reģistrēts LV un pēc apgrozījuma vērtējuma atrodas Latvijas TOP 500 uzņēmumumu sarakstā.
Tagad paņem to sarakstu un pameklē cik daudz tur ir to uzņēmumu ar līdzvērtīgu darbinieku skaitu? Visdrīzāk 95% būs ar 100 un vairāk darba rūķu štata sarakstos.
Un tas viss saucās tā, slavenais un valdības ministru apzelētais Darba Ražīgums. Proti gribi augstu ražīgumu, maksā arī attiecīgu algu.
p.s. arī pie šitādiem apstākļiem nereti paliek laika arī citām vajadzībām darba laikā. Bet tad tas netiek izniekots visādiem čatroomiem.
Protams, ka ir iespēja to izdarīt, un, ja godīgi, to arī vajag darīt, tiesa - nevajag aizmirst, ka piem. draugiem ir arī (un ne tikai) lietuviešu versija, kuru izmanto piekļuvei.
Atļaušos oponēt Marchello - ja ir zinošs admins - tās "iespējas" apcirtīs saknē.
Protams, sociālo tīklu lietošanai būtu jābūt aprunātai darba līgumā, normāli līgumos tiek iekļauts liegums izmantot šādas atrakcijas jau sākotnēji.
Nu un tikai taisnīgi būtu piezīmēt, ka, acīmredzot, šādiem darbiniekiem ir par maz darba / par liels atalgojums...
··· Sociālie tīkli: Sociālajo tīklu bloķēšana, ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Facebook konta dzēšana (9)
kādu pusstundu mēģināju atrast kā izdzēst savu Facebook kontu, nu nevaru atrast to pogu, visas acis izskatīju, varbūt kāds zin kā to s.du izdzēst?
vispar nesaprotu,kapec tad k-kur ir jaregjistrejas.
feisbuks ir erts un man patiik daudzu iemeslu delj.
tikai naivie tic, ka viņi no kaut kurienes var izdzēsties. http://romcartridge.blogspot.com/2010/04/how-to-delete-facebook-account.html Tessa ..tev jau viss ir ērts..pat banāns podā...domā ko raksti!!
Facebook ievilina personas un ne kas tur nav ērts...var jau būt ērts lai savu pakaļu pagrozīt sabiedrībā...bet es cik noprotu ka tu esi no ērmīgajām ka par savu ģīmetni nevari ielikt oho.lv tad ko tur vispār tālak runāt ( rakstīt)
Tā kā piever pāksti un attīsties
Tad nu gan tirgus! Vienkāršs jautājums, vienkaršas atbildes.

"How do I permanently my account?
If you deactivate your account from your Security Settings page, your profile (timeline) and all information associated with it disappears from the Facebook service immediately. People on Facebook will not be able to search for you or view any of your information.

In case you want to come back to Facebook at some point, we save your profile (timeline) information (friends, photos, interests, etc.) so that your account will look just the way it did when you left. A lot of people deactivate their accounts for temporary reasons and expect their profiles (timelines) to be there when they return to the service.

If you do not think you will use Facebook again and would like your account deleted, keep in mind that you will not be able to reactivate your account or retrieve any of the content or information you have added. If you would like your account permanently deleted with no option for recovery, log in to your account and then submit your request here."

http://www.facebook.com/help/search/?q=how+do+i+delete+my+account
··· Sociālie tīkli: Facebook konta dzēšana lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Ko dariet, ja kāds neapstiprina draugos vai pat izdzēš? (27)
Vai nesveicinieties vairs? Prasiet atbildi? Vai graužat sevi pašpārmetunos, ka neesiet gana labs, ka cilvēks kaunās no jums?
Nakamreiz liec bildi, kur esi tikko no rita piecelusies, tada izpurusi, aizpampusi un bez spahteles. Tad tevi neviens, nezags un ar nepazis :) Šitā atkal ir kāda kārtējā reklāma savas anketas popularizācijai?
(par spīti nečolēs un citos portālos nemeklēs saistības)
Ja no tevis zog, tad - IR ko zagt! Lepojies - dzīve ir skaista, tu esi talantīga, nu un kaut kā tā. 1) Meils atbilstošajam lietotājam ar lūgumu izņemt Tavas bildes no tā portāla vai arī norēķināties par tām atbilstošā veidā :)
2) Meils portāla administrācijai, ka tāds un tāds lietotājs neievēro autortiesības un lai tiek galā :)
3) Tiesa par autortiesībām ar attiecīgo portālu par Tavu bilžu nesankcionētu izmantošanu :)

P.S. Bet var arī kā bargākundze ieteica - lepoties ar sevi, ka kaut kas foršs ir sanācis :)
Es jau teiktu, priecājies, ka Tavu pildi tik kā profilbildi izmanto, ja tā ir, nevis iestūķē kur ss.elvee kādu joku sludinājumu ar Tavu bildi [var atķeksēt kā savu pp] ··· Sociālie tīkli: Kā rīkoties ja savas ... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu