Sudraba tīrīšana

Sudraba tīrīšana - jautājumi un diskusijas

Sudraba rotu tīrīšana (7)
Kā lai mājas kārtībā notīra sudraba rotaslietas, tajā skaitā auskarus? Paldies!
tak te jau nesen bij shis jautajums, paskaties arhivaa http://skaistums.jautajums.lv/861731 es savas sudrablietas notīru ar parasto krītu,un vēl ja tas nav,tad labi notīra arī zobu pasta. es ar tiru ar kritu Krīts + ožamais spirts (sajauc abus putriņā). ··· Sudraba tīrīšana: Sudraba rotu tīrīšana lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Sudraba rotu spodrināšana (11)
Man patīk Manas sudraba rotaslietas, bet ssoriit nonācu pie secinājuma, nebūtu par sliktu tās nedaudz uzspodrināt. Jautājums - kā to izdarīt? Varbūt tēma jau pārcilāta kaut kad senāk, bet atbildi nevarēju sameklēt. Ja ...
Vislabāk ir vecā krievu laiku zobupasta! Vecā labā krievu z-pasta ir par daudz abrazīva. Smalkām pulētām rotām samaitā virsmu.Ir taču nopērkami speciāli līdzekļi sudraba delikātai tīrīšanai Tīru sudraba rotaslietas ar Zepter katlu tīrāmo līdzkli. Lieliski notīra! ar zobu pastu :)) tā ņeko :) Ja sūbējums nav stiprs,tad no senseniem laikiem izmantotais līdzeklis-pulēšana ar ļoti mīksta vilnas auduma lupatiņu,ir viens no vislabākajiem.Tomēr tas ir darbietilpīgs process un sevišķi smalkas un sarežģīti veidotas rotas nevarēs nopulēt-vnk netiksi visur klāt,kur vajadzētu.
Dzeramā soda...laba,bet riskanta,ja rota dārga vai īpaši mīļa-dažkārt var gadīties,ka vēlāk apsūbē vēl stiprāk un iznāk rotu sabojāt.
Par vislabākajiem uzskatu speciālos sudraba tīrāmos līdzekļus,kurus viegli var nopirkt juvelieru veikalos:)...
··· Sudraba tīrīšana: Sudraba rotu spodrināšana lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Sudraba mirdzuma atjaunošana (14)
Mani sudraba auskariņi un gredzentiņi ir zaudējuši mirdzumu!Kā mājas apstākļos varu atjaunot savu sudraba lietiņu mirdzumu? Paldies!:)
vieglaakais un uz sitiena var meigjinaat ar zobumastu patiiriit, ja neliidz, neliidzees arii kjiimiskie liidzeklji, tb, slikta veseliiba, apsuubeejis. jaa, ar zobupastu, bet veel var ar sodu... Ar zobupastu tīrīts ir spožs tikai uzreiz pēc tam, vēlāk nosūbē vēl vairāk ...

/Maverick atcerās, kā armijā siksnas sprādze tika spodrināta/

:)
Ar vilnas lupatnju, cik zinu. Nopuleet. šoreiz Maverikam taisnība, un ja tas vēl ir oksidētais sudrabs, tad var teikt-sabojāta manta.
Pašai ir tikai oksidētā sudraba rotaslietas un tās parasti nesu pie viena pazīstama juveliera,lai notīra.Nu ja galīgi pēdējā momentā gribas uzfrišināt, tad ar 100% vilnas lupatiņu patīru.
··· Sudraba tīrīšana: Sudraba mirdzuma atjaunošana lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu