Sudrabs

sudrabs foto attēls

Sudrabs - jautājumi un diskusijas

Sudraba rotu tīrīšana (7)
Kā lai mājas kārtībā notīra sudraba rotaslietas, tajā skaitā auskarus? Paldies!
tak te jau nesen bij shis jautajums, paskaties arhivaa http://skaistums.jautajums.lv/861731 es savas sudrablietas notīru ar parasto krītu,un vēl ja tas nav,tad labi notīra arī zobu pasta. es ar tiru ar kritu Krīts + ožamais spirts (sajauc abus putriņā). ··· Sudrabs: Sudraba rotu tīrīšana lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Sudraba rotu spodrināšana (11)
Man patīk Manas sudraba rotaslietas, bet ssoriit nonācu pie secinājuma, nebūtu par sliktu tās nedaudz uzspodrināt. Jautājums - kā to izdarīt? Varbūt tēma jau pārcilāta kaut kad senāk, bet atbildi nevarēju sameklēt. Ja kādam ir padoms,...
Vislabāk ir vecā krievu laiku zobupasta! Vecā labā krievu z-pasta ir par daudz abrazīva. Smalkām pulētām rotām samaitā virsmu.Ir taču nopērkami speciāli līdzekļi sudraba delikātai tīrīšanai Tīru sudraba rotaslietas ar Zepter katlu tīrāmo līdzkli. Lieliski notīra! ar zobu pastu :)) tā ņeko :) Ja sūbējums nav stiprs,tad no senseniem laikiem izmantotais līdzeklis-pulēšana ar ļoti mīksta vilnas auduma lupatiņu,ir viens no vislabākajiem.Tomēr tas ir darbietilpīgs process un sevišķi smalkas un sarežģīti veidotas rotas nevarēs nopulēt-vnk netiksi visur klāt,kur vajadzētu.
Dzeramā soda...laba,bet riskanta,ja rota dārga vai īpaši mīļa-dažkārt var gadīties,ka vēlāk apsūbē vēl stiprāk un iznāk rotu sabojāt.
Par vislabākajiem uzskatu speciālos sudraba tīrāmos līdzekļus,kurus viegli var nopirkt juvelieru veikalos:)...
··· Sudrabs: Sudraba rotu spodrināšana lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kur likt sudraba rotas? (23)
Mēģināšu noformulēt pareizi jautājumu...Man ir sakrājušās sudraba rotas,kuras ir vai nu jau salauztas(piem.aizdare),vai nu sen nepatīk un palicis melns...Varbūt var aiznest pārkausēt par kādu smuku ķēdīti vai ko citu? Kāds zin,kur to var...
no ķēdītes necik daudz sudraba iegūt nevar. ja ir vēl kas, tad to var atdot rotkalim, kas paņems kā lūžņus. vai uztaisīs tieši no tā, vai no cita, attiecīgā svara. galvenais jau ir tas, ko gribas dabūt gatavu. katrā ziņa tas nebūs lēti. tiem krāmiem nekādas vērtības nav. arī kā materiāls tāds nekāds. vēl jākausē un jāvalcē. un ķēdīti uztaisīt ar rokām ir riebīgāks darbs kā gredzenu. Pameklee, kur kaads juvelieris . Vareetu buut Siguldaa, pirms gada intereseejos par shiim lietaam. Sudrabu var un ir jatira, saluzushas var saremontet!
Jaunu uztaisis kads rotu makslinieks!
http://www.sudrabanams.lv/ Var pārkausēt ķēdītē, bet rēķinies ar to, ka tāda ķēde izmaksās dārgāk nekā līdzīga pirkta veikalā. Atšķirība: īpašais aizdares mehānisms, ko veido tikai meistari individuāli pasūtot. Roku darbs maksā dārgi. Bet būs paliekoša vērtība gan nebaltai dienai, gan mantiniekem var atstāt. ··· Sudrabs: Kur likt sudraba rotas? lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Sudraba ķēdīte paliek melna (28)
Ko tas nozīmē, kas sudraba ķēdīte paliek melna???Varbūt kādam arī tā ir bijis.Lūdzu padalieties ar padomiem.
psc, skolaas kjiimiju laikam vairs nemaaca....

metaalam ir iipashiiba reagjeet ar citiem kjiimiskiem savienojumiem un,njemot veeraa,ka tu to savu gos kjeedi ar zvaninju neesaa ikdienaa, uz taas nonaak visa mendeljejeva tabula- odieru, dezhu, ziepju, showergeelu, sviedru, siekalu paikas palieku, etcetera, izskataa, kaads tur briinums, ka metaals, kura virseejais slaanis ir shii pasha metaala oksiids, njemas reagjeet shaadi..

un vispaar, panem kiimijas rokasgraamatu un palupii pac, ko noziimee, ka ceelmetaala kjeediite paliek melna.. :DDD

nu principaa ir divi varianti -
1. Tev ir veseliibas probleemas;
2. Sudrabs NAV Tavs metaals, kas attieciigi rada TEv taas veseliibas probleemas.
Kā jau teica, tīrīt var, bet labāk pasekot sev līdzi... kaut kāda kaite ir, kaut vai tikai saaukstēšanās. Daudz nēsāju sudrabu tas ir pierādījies 100% Visu jaunību staigāju "apgredzenota" un sudrabiem apkārusies un tie visi pa laikam bija jātīra, neatkarīgi no veselības stāvokļa.
Vai tad sudraba karotes un cukurtrauki paliek nespodri tāpēc, ka saslimst? :))
Ja sudraba rotaslietas melnē,tas nozīmē tik to,ka no jums tiek izvilkts jods.Tātad sudrabs ārstē.Metālterapija.(pasmīn par to tuftu ko lapsācijs sarakstijis) ··· Sudrabs: Sudraba ķēdīte paliek melna lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Sudraba mirdzuma atjaunošana (14)
Mani sudraba auskariņi un gredzentiņi ir zaudējuši mirdzumu!Kā mājas apstākļos varu atjaunot savu sudraba lietiņu mirdzumu? Paldies!:)
vieglaakais un uz sitiena var meigjinaat ar zobumastu patiiriit, ja neliidz, neliidzees arii kjiimiskie liidzeklji, tb, slikta veseliiba, apsuubeejis. jaa, ar zobupastu, bet veel var ar sodu... Ar zobupastu tīrīts ir spožs tikai uzreiz pēc tam, vēlāk nosūbē vēl vairāk ...

/Maverick atcerās, kā armijā siksnas sprādze tika spodrināta/

:)
Ar vilnas lupatnju, cik zinu. Nopuleet. šoreiz Maverikam taisnība, un ja tas vēl ir oksidētais sudrabs, tad var teikt-sabojāta manta.
Pašai ir tikai oksidētā sudraba rotaslietas un tās parasti nesu pie viena pazīstama juveliera,lai notīra.Nu ja galīgi pēdējā momentā gribas uzfrišināt, tad ar 100% vilnas lupatiņu patīru.
··· Sudrabs: Sudraba mirdzuma atjaunošana lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu