Superlīme

superlīme foto attēls

Superlīme - jautājumi un diskusijas

Kā dabūt nost superlīmi? (21)
Kā visātrāk un nesāpīgāk dabūt nost no ādas superlīmi? Neveiksmīgi pārdūru tūbiņu un tagad visa sauja ar līmi.. :(
Ar nagu vīlīti! vispirms pagaidi lai nokalst. tad arii nopleesiisi. priecaajies,ka nav karstaa liime :) shitaa nemaz taa nesaap... shkjiet, ka ar acetonu... Es parasti ar smalko smilšpapīru:) Acetons ir bezzspeeciigs.Cik nu man gadiijies, tad sakaltushu noskrubinu un viss. ··· Superlīme: Kā dabūt nost superlīmi? lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kā noņemt superlīmi no planšetdatora ekrāna? (8)
Kā noņemt superlīmi no planšetdatora ekrāna virsmas?
Superlīmes ir dažādas pēc sastāva kurš nosaka līmes stiprību. Komponenti ir vieni un tie paši tikai proporcijas ir dažādas lai līme ir vai nu stiprāka vai mazāku stiprību. Acetons kā organiskais šķīdinātājs nav nevienas superlīmes sestāvā, 100%.
Tāpēc arī iesaku neliet uz ekrāna acetonu jo ja ekrāns ir no kāda organisko materiālu komponentiem tad acetons to var izkausēt. Mēs neviens nezinām no kāda.Ja ir stikla tad problēma ir atrisināma 100%, nav vajadzīgs šķīdinātājs, tad var ar tapešu nazīša asmeni vai asu naža asmeni slīpi pret stiklu nokasīt. Pārbaudīt vai ir stikla ekrāns var kādā malā ar asu materiālu, adatas spicumu mēģināt ieskrāpēt, ja paliek švīka tad tas ir organiskais materiāls un šķīdinātājus nelietot. Ja nepaliek nekas tad ticami, ka stikls. Tad var veikt manis iepriekš aprakstītās darbības.
Nekādā gadījumā neklausi pastnieku, sabojāsi 100% ekrānu! Bet noņemt visticamāk nenoņemsi nekādi. Vari ļoti, ļoti, ļoti uzmanīgi ar tapešu naža asmeni kasīt tikai to vietu, uzsveru, ļoti!! uzmanīgi, kaut ko nost dabūsi bet noteikti ne visu. Planšetnieka ekrāns nav stikla un tāpēc nav zināms ar kādu šķīdinātāju var kust. Tāpat nav zināms ar ko šķīst superlīme. Iesaku neeksperimentēt. Visdrīzāk ka nekā! Superlīmes ir dažādas. iesaku cerēt, ka tā bija uz acetona vai kāda cita ātri gaistoša šķīdinātāja bāzes, jo, ja tā bija uz dihloretāna bāzes, tad nost nedabūsi un nenonāks arī pati. Ja uz šķīdinātāja, tad atstāj, gan jau kādā brīdī noleks nost ;) ja ekrāns stikla, tad aržileti/asu skalpeli slīdinot asmeni ~45 grādu leņķī pret stiklu. Ja plastmasa tad ar galiem... ··· Superlīme: Kā noņemt superlīmi no... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Momentlīmes traipa tīrīšana (8)
Kā iztīrīt momentlīmes traipu no džinsu biksēm? Vai ir kāds šķidinātājs?
Nezinu vai saja gadiijumaa paliidzees,bet var pameeginaat.Uzliec aviizi un ar karstu gludeki,daudz traipus saadi esmu iztiiriijusi!! ...nu nez vai "šito mantu" tā vienkārši vispār var iztīrīt Diemžēl, tur nekas nav līdzams;( ..tīrot traipu tik un tā pleķis paliks,tik varbūt vairs ne tik ciets...tā ka ar vienlīdz labiem rezultātiem var sekot arī scales padomam,traipu izgriezt:))) momentlīmi nevar iztīrīt, ja nu vienīgi ķīmiskajā tīrītavā griezties pēc palīdzības. ··· Superlīme: Momentlīmes traipa tīrīšana lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Labdien!

Nekas priecīgs tas nav,bet ir varianti-ja ir intrese,tad varam sazināties,vienīgi ja nav ļoti lieli laukumi,tad tas visdrīzāk nozīmē krāsošanu,jo superlime mīl saēst krāsojumun vai laku.
skrāpē tik nost un brauc tālāk....neiespringsti un netērē naudu uz pārkrāsošanu :) iebrauc pie Alfas,auto mazgātuvē,vismaz man pirms gada visas uzlīmes noņēma nost ar kaut kādu ķīmiju,kas smaržoja pēc apelsīniem,nekādas pēdas nepalika:) uzliimes, jaaa, taas ar citrusu prepapraatiem nonnemaas. Bet ja iista superliime (krazy glue ) uzsmeereeta, aizmirsti. Vieniigi puleet ar uudens smilksspapiiru ceriibaa, ka auto laku/kraasu neasaccakareesi. Nu tad buus japaarkraaso. Ar superlīmi ir problēmas.
Var mēğināt izpulēt.
Bet uzmanīgi.
Pēc tam ievaskot un uzpulēt😎
··· Superlīme: Kā dabūt superlīmi nost no... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu