Svari (horoskopa zīme)

Svari (horoskopa zīme) - jautājumi un diskusijas

Ar kādām zīmēm sader Svari? (12)
Jūs ticat horoskopu saderībai un tml. lietām? varbūt kāds var pateikt, ar kādām zīmēm sader Svari? Nekad neesmu ticējusi, bet varbūt pameegginaat, varbūt izdosies? :)
Jaa ticu visam horoskopa saderiibai, citiem astrologjijas briinumiem...lidz nenoaaku pie konkreeta cilveeka! Tad tam vairs nav iisti nekaadas jeegas! :))) Ja tic,tad liekas,ka viss iet pēc zīmēm. Mani šī tēma neinteresē... Jebkurā tāda satura inform. avotā atradīsi, ar ko sader un tml. /Svari- ar savas-gaisa- stihijas zīmēm -Dvīnis, Ūdensvīrs, sīkāk ir jau viss kaut kas vēl- draudzībā- tas, mīlestībā- tas, pēc gadiem-tas, pēc mēnešiem- cits:) Izdosies jau tāpat- mēģini, tikai nevajag tā apmāti darīties. Manuprāt, ir miljons citu lietu- netveramu -starp cilvēkiem,- kas darbojas; tādi sprakšķi!!!,kurus Tev neviens neizskaidros, bet Tu taču rīkosies tieši to vadīta (ceru). Tā ka- LM jau pateica, es tā "paplūdu" bišķi. es ticu nezinu kur tadu info var dabut vispar pie specialistiem... Plika zīmju saderība nav nekas, jo katram cilvēkam horoskops ir individuāls, un vienā zīmē dzimušie var būt ļoti dažadi. Paskaties www.astro.com, tur ir partneru saderības aprēķins pēc precīziem dzimšanas datiem. ··· Svari (horoskopa zīme): Ar kādām zīmēm sader Svari? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
sieviete svari - vīrietis skorpions (22)
Ko oho tauta saka par šādu savienību?
Cik vīriešus skorpionus pazīsti, visi laiž pa kreisi.Pat vēl pirms kāzām.Par pēc vispār nerunāsim. Bet gan jau ka gadās arī izņēmumi. bet vispār es ieteiktu pārāk neieciklēties uz tiem horoskopiem. man pašai ir bijušas vienas no sakarīgākajām attiecībām ar zīmi, no kuras man būtu bļaujot prom jāskrien neatskatoties :) starp citu ar to pašu skorpionu. tāpat arī zinu, ka ir citi ļoti saskanīgi pāri, kas pēc horoskopa vispār ir galīgi garām. un ir arī tādi pāri, kas pēc horoskopa ideāli sader, bet realitātē nesadzīvo vispār un viss ir galīgi garām. agri vai vēlu katrs skorpions jūs izbesīs un gribēs palikt zem tupeles. Kad tas būs izdevies, tad skorpijam par jums interese beigsies kā kaķim par beigtu peli ar laišanu pa kreisi grēko visas zīmes :) Esmu svari un reiz bija man attiecības...precīzāk - sekss, ar skorpionu... 9-ņu gadu garumā.
Tikāmies, šķīrāmies, mīlējāmies, strīdējāmies... kkāda normāla kopdzīve, ar viņu - nebija iespējama, bet sekss bija lielisks.
··· Svari (horoskopa zīme): sieviete svari - vīrietis ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Vīrieši svari un lauvas? (41)
Padalieties pieredzē, par vīriešiem svariem, un lauvām?
Jā, ar nestabiliem nerviem ar svariem nav ko ielaisties... bet lauvas tādi razpi...ji vien ir pa dzīvi! Piekrītu Pellei, ka lauvas grūti paciešamas ilgtermiņā(mana māte lauva, bijušais vīrs arī), tā ka pieredze ir...Šamie lielākoties domā tikai par savu labumu, ir visai veikli manipulatori, uzskata, ka apkārtējā pasaule pakārtota viņu labsajūtai;)tā ka ir ko turēt, ja nav iespējams iet katram savu ceļu...Necieš kompromisus. Pozitīvais - parasti materiālajā ziņā nav skopuļi, drīzāk jau izšķērdīgi un neuzmanīgi naudas lietās(īpaši vīrieši). Ar Svaru vīriešiem nav bijusi darīšana, bet sievietes ir diezgan nelīdzsvarotas;) Vīrieši svari ir super. Bet tikai tad, ja pati neesi lupata un tev nav slikti ar nerviem. Vīriešiem svari nav tik aktuāli kā sievietēm, lauvām vēl mazāk. :D Man apkārt ir bijuši un ir daudz lauvu :)
Vīrieši lauvas (arī sievietes) pārsvarā ir ar plašu vērienu visās jomās. Ļoti egoistiski, viņu domas un uzskati ir vienīgie pareizie. Vēriena dēļ regulāri saskaras ar finansiālām problēmām, bet parasti arī ātri atgūstas, jo dzīvo pēc principa - ir aitas, ir cirpēji. Pazīstu tikai vienu bijušo kolēģi, kurš šādam raksturojumam neatbilst. Kopumā cilvēki kā cilvēki, bet paciest ilgtermiņā lauvas nevaru :)
··· Svari (horoskopa zīme): Vīrieši svari un lauvas? lasīt visu diskusiju (41 atbildes) –»
Kāds cilvēks ir svaru horoskopa zīmes vīrietis? (13)
Vai uz viņu var paļauties, uzticēties, ko sagaidīt? Kāda pieredze jums?
Papildinot jau iepriekš minēto - nav skopi. Patīk harmoniskas, skaistas sievietes un attiecības, ļoti ilgi sver un domā, tikai tad tomēr bildināja. Uzmanīgi maigi un jutekliski.Patīkamas attiecības, bet, varbūt, man tikai paveicās. Skaista mīlnieka tips.
Pārāk izsver visus ”par” un ”pret”. Necieš emocijas. Viņa harmonijas mīlestība attiecināma arī uz sievietēm – viņām jābūt skaistām un komunikablām. Viņš lieliski mācēs sarunāties par mākslu, arhitektūru vai taisnīgumu, it īpaši, ja uzskatīs, ka tas pārkāpts. Piemīt donkihotisms.

Svari kaislīgi meklē partneri, bet bieži nevar to apmierināt un noturēt. Svari pret saviem partneriem neizturas kā pret personībām, bet gan kā pret skaistiem mākslas darbiem. Pasaulē ir maz sieviešu, kurām patiktu, ka par tām sajūsminās no attāluma.

Glāsti un fiziskais tuvums ar laiku svariem sāk krist uz nerviem. Šie mīlas dievi pieliek daudz pūļu, lai izskatītos skaisti, kārdinoši un apburoši, un kad beidzot atrod to, ko vēlējušies, tiem sākas apburoši romantisks rozā periods. Tomēr sapņi nav realitāte un svari ātri nogurst no fiziskajām attiecībām ar iemīļoto. Tas nenozīmē, ka viņi nav ieinteresēti seksā, tieši otrādi, bet viņi ir vairāk aizņemti ar mīlestības garīgo pusi, un paslepus no visiem uzskata mīlestības fizisko pusi par rupju un neestētisku. Protams, būdami cilvēki, kas kādreiz nolaižas no debesīm, tiem ir nepieciešams sekss, bet viņus mīlošajiem ir jāgaida, līdz svari dos signālu. Svaru vīrišķīgā āriene, kura piemīt vairumam svaru vīriešu, sevī slēpj homoseksuālas vēlmes. Svari ļoti labi un kaislīgi skūpstās, sagādājot partnerim baudu jau ar to vien.
Mīlestības laikā svari ir ļoti ideālistiski un daudz uzmanības velta glāstiem un skūpstiem. Viņi ir ļoti jūtīgi pret atmosfēru, kas valda guļamistabā. Uz gultas vienmēr ir jābūt sniegbaltai gultasveļai, kā arī tiem patīk greznība: zīda krekli, maiga gaisma, romantiska mūzika. To mīļākajiem ir jābūt pilnīgi tīriem, iesmaržinātiem. Svari prasa ilgstošu mīlas spēli, pēc kā dzimumaktam ir jānotiek diezgan ātri. Savādāk svaru estētiskās prasības tiks aizskartas.

Lai apmierinātu svarus, pret tiem jāizturas ar maigumu. Viņi neieredz neķītras dekorācijas, no visām zīmēm tie visvieglāk novērš savu uzmanību dzimumakta laikā. Svari daudz sapņo seksa laikā, tas viņiem ir pierasti – domāt par ko citu, par bijušo mīļāko vai nepiepildītu sapni.

Partnerim pret svariem jābūt uzmanīgam ne tikai gultā, bet arī ārpus tās. Svariem ļoti svarīga ir apkārtējo uzmanība un reakcija uz viņu izlēcieniem. Tādēļ tev vienmēr jābūt modrai un jāsniedz gaidītā sajūsma, ja apkārtējie to nedomā dot. Citādāk svari var ilgi gražoties kā bērns, kas nav dabūjis konfekti.

Erogēnās zonas – muguras lejasdaļa vai gurni. Reaģē uz sitienu pa gurniem ar kādu ”stiprāku” priekšmetu. visas pozas mīļas.
Plusi: ārēji skaisti, brīnišķīgi mīlnieki, labi gatavo, kompānijas dvēsele, vienmēr smaidīgi, priecīgi, patīk bērniem un sievietēm;
Mīnusi: abas rokas kreisās un tās pašas no p...s aug, perfekti melo, paļauties uz viņiem nevar nekad, visiem līdzekļiem izvarīsies no strādāšanas - labāk sēdēs uz vecaku vai partnera kala. :)
··· Svari (horoskopa zīme): Kāds cilvēks ir svaru ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu