Traips

Traips - jautājumi un diskusijas

Iesakiet, ar ko var iztīrīt asins traipus? (23)
Nevaru nekādi tikt vaļā no asins traipa uz auduma! Ar balinātāju nemēģināju, bet tas nebūtu tas labākais variants!
Ar uudenjrazha paarskaabi. Asinstraipus no apgeerba es ar uudenrazha paarskaabi vnm iztiiru Kas tad traks ir uudenjrazha paarskaabee (3%), ja to lej virsuu jebkuram pushumam? Vislabaakaa metode, tiesa gan der tikai svaigam asins traipam - ar saslapinaatu vates picinju paarbrauc paari, un burtiski uzsuuc to traipu. Ja neesat maagjinaajushas, tad nevajag kritizeet:))) Vanish. Vai kāds speciāls traipu tīrāmais asinīm.
Ar ūdeņraža pārskābi, gan nē!!!
Svaigas asinis mazgā laukā tūdaļ ar ledaini auksta ūdens tecināšanu uz plankuma. Ja ātri sāk, izņem laukā pilnīgi. Iestāvējušos pleķi mērcē ilgstoši parastā mazgāšanas līdzeklī... ··· Traips: Iesakiet, ar ko var iztīrīt ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
ar spirtu, var ar snjabi. Izgriez to vietu, kur uzlijusi tinte, ar škērēm.
Pēc tam uzliec ielāpu, tīrs un modīgi.
PatiesibasKalns, kam veltita ir Tava dizhruna tagad???kads sakars oho morales limenim ar traipu tirisanu??? Vai vards " snjabis" tev liekas lamuvards???

Ja kas, tad tinti tiesam var iztirit ar spirtu, ja auduma sastavs lauj.
Kāds Tinti piesauca? :)

Es neieteiktu tintes traipus pašai tīrīt, jo ja neizdosies, tad ķīmiskā tīrītava arī vairs maz ko varēs palīdzēt, jo tur neviens nezinās ar ko tas traips ticis apstrādāts, kādas reakcijas var notikt un tā...
Rekomendēju izmantot speciālistu palīdzību!
Kādā krāsā audums. Ja balts, tad ir variants, tikai jārēķinās ar to, ka var arī sabojāt pavisam. Ja gaišs krāsains, tad liekas izredžu nav nekādu, tikai aplikācija. ··· Traips: Ar ko var tinti iztīrīt no ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Flomastera traipa tīrīšana (8)
Kā iztīrīt flaumīti no segas? Mazdēliņš ielika plankumus ar melnu flaumīti. Mēģināju ar Vanish ziepēm pamazgāt, bet diemžēl.......
Man traipu tīrītājs Nr.1 ir visas Dobeles pastas kā piem Alba, pēkšņi aizmirus citus nosaukumus. Sega balta? Gaiša? Ja tā, tad galējā instance ir Domestos, ar ko podus tīra. Bet tikai tad, ja esi gatava arī mantu nesagābt vispār, bez garantijas. Man derēja un citiem aŗi, kam ieteicu. Ar tiiru spirtu. Sagatavo domestos šķidumu cik nezinu, lej ""uz aci""/. Karstums apmēram 40 grādi, paturēt vajag pusstundu, var ilgāk, jāskatās. Iemērc tikai sabojāto vietu, un tad mazgā visu segu veļasmašinā, lai to hlora smaku dabūtu nost. Var pievienot kādu smaržīgi veļas mīkstinātāju. ar spirtu. ··· Traips: Flomastera traipa tīrīšana lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kā iztīrit sveķu traipus no lamināta? (17)
...ir gaiss laminats staveja egle,sapileja sveki,nevaru notirit....esmu izmeginajusi visadus cifus,uttt. bet tie nesmukie tumsie plekisi stav ka stavejusi izskatas ka netirs. Varbut kads ieteiks ar ko var iztirit....
Rokas no egļu sveķiem mazgā ar veļas ziepēm . nezinu vai arī grīdai tas der ? Vēll var mēģināt ar svietu uz sausas lupatiņas! Ja terpentīns neņem (tas ir dabīgais sveķu šķīdinātājs) tad nekā!
Nokrāso zaļu un izbaro govīm!
Terpentīns Ja baigi daudz, un lieli tie plekki - nomaini. Jo tie svekki pamataa nesskkiist ne ar ko. Ne acetons , ne atssakkaidiitaaji, bendzinss - nennem tos. Ir meegginaats notiiriit no autinna - arii sasodiiti gruuti. Pluss vel iesuukussies tajaa materialaa ( laminaataa tev )... ··· Traips: Kā iztīrit sveķu traipus no ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kā iztīrīt košļenes traipu? (21)
Pavisam nopietni - kā dabūt arā no biksēm košļeni?
Ieliec bikses saldētavā uz pāris stundām. Pēc tam lielāko daļu var dabūt nost. Tas, kas palicis, iztīrīsies veļasmašīnā. Ar L.O.C. ...vēsā mierā... Es arī par to saldētavu esmu dzirdējusi, bet mēģināts nav. Bet īstenībā, man bērnam košļene (tada pakususi un izstaipījusies pa drēbēm) elementāri veļasmašīnā izmazgājās (tikai neliku kopā ar citām drēbēm, lai nesacūkotu vēl kaut ko un lielumu vispirms nokasīju, cik nu varēju), varbūt kā kura košļene?.... atkarībā kāds audums. no plūksnaina arā nedabūsi pavisam. bet laikam jau bikses ir no ""gludajiem"" Ar spirtu var iztīrīt, t.i., ar šņabi. Būs gan jāpapūlās, diezgan ilgs ir tīrīšanas process, bet rezultāts ir tā vērts. ··· Traips: Kā iztīrīt košļenes traipu? lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kā iztīrīt eļļas traipu no zīda halāta? (19)
Smalks zīda halāts, uz kura ir eļļas traips... Kā visvienkāršāk un labāk to iztīrīt /ķīmiskajām tīrītavām pēc dažiem nepatīkamiem starpgadījumiem neuzticos/?
Visvienkāršākais variants - ar trauku mazgāšanas līdzekli vienkaarshi nebuus. var meeginaat ar citronu. bet pavisam maajas apstaakljos neiztiiriisi, iipashi jau ziidu.
pie mums sheit kjiimikkji piezvana klientam,pirms tiira un taa arii pasaa-risku par sho traipu uznjemas klienc. ja klienc dod zaljo gaismu-tiira, ja ne, lai iet ieskrieties :)
maklē kas tirgo amway produkciju, viņiem ir tāda zapte ar ko pat košļenes var dabūt ārā. ja atceros saucas PreWach man jau patīm Amway tīrīšanas līdzekļi - līdz šim man visus brīnumus ir iztīrījuši kaut kad dzirdeju, ka uzreiz sali uzberot, tas kaut ko sasuc sevi un pec tam vieglak iztirit...bet varbut jau par velu!
P.S. es visus dabiskos zidus mazgaju pati ar rokam manuprat daudz veiksmigk par kimisko tiritavu!
··· Traips: Kā iztīrīt eļļas traipu no ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kafijas traips uz monitora - kā notīrīt? (7)
Portatīvais vakar cieta negadījumu. Uzlija uz monitora kafija. Tagad mazs gaišs pleķis. Vai tādas lietas var dabūt ārā?
Ir speciālās tīrīšanas savetes (kaut gan labi der arī Ajax ar parastu papīra salveti)! Bez garām runām - nevar! ;) Maybe var aiznest portatīvo kādam pazīstamam sysadminam, kurš urķējas pa datordzelžiem un var izjaukt un patīrīt, citu variantu nevaru uz sitiena ieteikt. Brālim pa ausīm!
Man šitā mans brālis manu portatīvo gandrīz nobendeja ..iespieda vadu iekšā...
Nu ko pārskaitīja man 40Ls vai $ neatceros un es ebay jaunu pasūtīju brālim čomaks nomainīja un viss kārtībā ..
pameeggini leenaam ar feenu pasildiit, tikai praatiigi. ··· Traips: Kafijas traips uz monitora - ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu