Traipu tīrīšana

traipu tīrīšana foto attēls

Traipu tīrīšana - jautājumi un diskusijas

pamēģini ar salveti un gludekli,uzliec salveti ,no augšas un apakšas vaska skartajai vietai un nogludini,maini salvetes,kamēr tās vairs nav taukainas un tad izmazgā,vari ar Feiry. Jap, ar papīra salveti (papīra dvieli, tualetes papīru) un siltu gludekli. iebaz varusa udeni,vai otrs variants dzeslapa un gludeklis virsu Bišu vasku vai parafīnu no sveces ? ar gludekli un salveti.... esmu šādi labas lietas izglābusi,. darbojas... ··· Traipu tīrīšana: Kā iztīrīt bišu vasku no auduma? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
skatoties no kurienes,bet jebkurā gadījumā,jāgaida,lai šamā sacietē,citādi būs vēl trakāk...bet peli Tu no viņas toč neiztīrīsi:D vaitspirty Kas ir peļu līme? Pirmo reizi, ko tādu dzirdu! Tas ir kā mušpapīrs pelēm?Tāds tiešām eksistē? Ārprāts! Moki dzīvnieku, to pielīmējot, kamēr tas mocoties mirst bada nāvē pēc kādām nedēļām vai arī nosmokot.
Kurš idiots ko tādu izdomāja ražot un kas tiešām ir tie, kas līmi arī pielieto, nepadomājot iedarbības shēmu.

Bet līmi var iztīrīt ar vaitspirtu- kā īsti pareizi to ķīmiju sauc, nezinu.
··· Traipu tīrīšana: Kā notīrīt peļu līmi no auduma? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kā iztīrīt šokolādes traipu? (10)
bērns sasmērēja baltu sintepona segu ar šokolādes saldējumu...ar ko lai tagad iztīra?
Man gan parasti ir pieticis ar parasto mazgāšanu un vēl jau pastāv ķīmiskā tīrīšana. Traips nekavējoties jāizberž ar aukstu ūdeni. Kamēr drāna vēl mitra, netīrā vieta jāapsmērē ar glicerīna un olas dzeltenuma maisījumu un pēc kāda laika jāizskalo aukstā ūdenī. Apgriez otrādi lai citi neredz, vai ieliec "aploksnē";):)! es parasti segas mazgāju veļas mašīnā - nekas traģisks nav noticis līdz šim..tik 40 vai 30 grādi īsais režīms un veļas mīkstinātājs obligāti :)
jasmīna> tas par to, ka nav Tev blondas smadzenes nav tiesa..šis nav tikai iepazīšanās portāls
PS. kādas pāris minūtes pirms likt mašīnā mazgāt, uzlej traipam vanish - parasti visi traipi izzūd ··· Traipu tīrīšana: Kā iztīrīt šokolādes traipu? lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kā dabūt nost superlīmi? (21)
Kā visātrāk un nesāpīgāk dabūt nost no ādas superlīmi? Neveiksmīgi pārdūru tūbiņu un tagad visa sauja ar līmi.. :(
Ar nagu vīlīti! vispirms pagaidi lai nokalst. tad arii nopleesiisi. priecaajies,ka nav karstaa liime :) shitaa nemaz taa nesaap... Acetons ir bezzspeeciigs.Cik nu man gadiijies, tad sakaltushu noskrubinu un viss. shkjiet, ka ar acetonu... Pareizi teica Asarinja - tagad nagu vīles uz smilšpapīra principa taisa, tā kā mēģini atrast ko tādu. Un palēnām, gan jau izdosies! ··· Traipu tīrīšana: Kā dabūt nost superlīmi? lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kā noņemt superlīmi no planšetdatora ekrāna? (8)
Kā noņemt superlīmi no planšetdatora ekrāna virsmas?
Superlīmes ir dažādas pēc sastāva kurš nosaka līmes stiprību. Komponenti ir vieni un tie paši tikai proporcijas ir dažādas lai līme ir vai nu stiprāka vai mazāku stiprību. Acetons kā organiskais šķīdinātājs nav nevienas superlīmes sestāvā, 100%.
Tāpēc arī iesaku neliet uz ekrāna acetonu jo ja ekrāns ir no kāda organisko materiālu komponentiem tad acetons to var izkausēt. Mēs neviens nezinām no kāda.Ja ir stikla tad problēma ir atrisināma 100%, nav vajadzīgs šķīdinātājs, tad var ar tapešu nazīša asmeni vai asu naža asmeni slīpi pret stiklu nokasīt. Pārbaudīt vai ir stikla ekrāns var kādā malā ar asu materiālu, adatas spicumu mēģināt ieskrāpēt, ja paliek švīka tad tas ir organiskais materiāls un šķīdinātājus nelietot. Ja nepaliek nekas tad ticami, ka stikls. Tad var veikt manis iepriekš aprakstītās darbības.
Nekādā gadījumā neklausi pastnieku, sabojāsi 100% ekrānu! Bet noņemt visticamāk nenoņemsi nekādi. Vari ļoti, ļoti, ļoti uzmanīgi ar tapešu naža asmeni kasīt tikai to vietu, uzsveru, ļoti!! uzmanīgi, kaut ko nost dabūsi bet noteikti ne visu. Planšetnieka ekrāns nav stikla un tāpēc nav zināms ar kādu šķīdinātāju var kust. Tāpat nav zināms ar ko šķīst superlīme. Iesaku neeksperimentēt. Visdrīzāk ka nekā! Superlīmes ir dažādas. iesaku cerēt, ka tā bija uz acetona vai kāda cita ātri gaistoša šķīdinātāja bāzes, jo, ja tā bija uz dihloretāna bāzes, tad nost nedabūsi un nenonāks arī pati. Ja uz šķīdinātāja, tad atstāj, gan jau kādā brīdī noleks nost ;) ja ekrāns stikla, tad aržileti/asu skalpeli slīdinot asmeni ~45 grādu leņķī pret stiklu. Ja plastmasa tad ar galiem... ··· Traipu tīrīšana: Kā noņemt superlīmi no... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Momentlīmes traipa tīrīšana (8)
Kā iztīrīt momentlīmes traipu no džinsu biksēm? Vai ir kāds šķidinātājs?
Nezinu vai saja gadiijumaa paliidzees,bet var pameeginaat.Uzliec aviizi un ar karstu gludeki,daudz traipus saadi esmu iztiiriijusi!! ...nu nez vai "šito mantu" tā vienkārši vispār var iztīrīt Diemžēl, tur nekas nav līdzams;( ..tīrot traipu tik un tā pleķis paliks,tik varbūt vairs ne tik ciets...tā ka ar vienlīdz labiem rezultātiem var sekot arī scales padomam,traipu izgriezt:))) momentlīmi nevar iztīrīt, ja nu vienīgi ķīmiskajā tīrītavā griezties pēc palīdzības. ··· Traipu tīrīšana: Momentlīmes traipa tīrīšana lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Nagu lakas traipu tīrīšana (6)
Sakiet lūdzu, ar ko lai notīra nagu laku no pārvalka? Mazais visu pudelīti izgāza.
Mēģini ar to pašu nagu laku noņēmēju vai acetonu,bet ilgi nevelc garumā gan.Un ja paliek garlaicīgi,aicinu uz interešu grupu pie jokdariem ikdienā.Tur Tev ne tikai labumus,bet arī jautrumus ieteiks. Acetons, dihloretaans, dioksans, etilacetaats, butilacetaats. Vairums no shiem skjiidina arii plastmasas un maitaa kraasas, ieprieksh jaanomeegjina stuuriitii. hmmm... un ka tas viss reage ar celulozi? (pienjemot ka parvalks no kokvilnas)... varetu but interesanti efekti:)) Hmm..., tas var beigties ar iespēju izrotāt pārvalku ar kontrasta auduma aplikācijām zvaigznīšu, sirsniņu, mākonīšu utt. veidā.:) nomaini pārvalku. ··· Traipu tīrīšana: Nagu lakas traipu tīrīšana lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Rūsas traipu tīrīšana (3)
Vai kāds gadījumā nezin, kā dabūt ārā rūsas traipus no peldkostīma?
Etiķskābi vai skābeņskābi 1 tējk. uz glāzi ūdens sakarsē līdz vārīšanās temp., uz mirkli iegremdē tajā traipa vietu, pēc tam skalo ar sodu mīkstinātā ūdenī. Ja neizdevās, atkārto. Rūsa ir nepatīkama... Skaabenskaabe gjeldee, tikai nevaig koncentreetu. Varbuut arii skaabenjskaabes saalis. var meegjinaat Tiouriinvielu ar citronskaabi pa 10 - 20 g uz litru. Var lietot citronu. ··· Traipu tīrīšana: Rūsas traipu tīrīšana lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Motoreļļa uz bruģa (10)
Jautājums varbūt dīvains, bet kā no bruģa dabūt nost motoreļļu, kura ir lielā daudzumā izlijusi. Iepriekš pateicos.
Lielo daudzumu var absorbēt ar smiltīm, pēc tam var uzbērt kādu spaineli pelnu un ar asu asfalta birsti izbrucināt. (Sausā laikā čut samitrināt) Ar Karcheru. Vienkāršāk būs to vietu pārlikt. Nu ja-vispirms lielumu savākt absorbentā. Kaut lupatās. Labi uzsūc smiltis,pelni,avīzes-sausā,siltā laikā. Pārējais siltā laikā uzsūksies pats. Tas attiecas uz svaigu,tīru eļļu-vecā,ja stipri netīra,melnumi nezudīs ļoti ilgi... tur, tiešām vērts domāt par nomaiņu. Vari mēģināt ar brake cleaner, tad augstspiediena sūkni. Bet gan jau ka lētāk nomainīt to vietu. Varbūt bruģakmens ir ar vienādām pusēm. Apgriez otrādi:)) ··· Traipu tīrīšana: Motoreļļa uz bruģa lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kā piķi no mašīnas dabūt nost, nesabojājot krāsu? (10)
ar speciālo līdzekli piķa noņemšanai paliek bālāki pleķi pēc tam...
Piķi šķīdina visi tauki/eļļas. Biezie netek nost-uzzieķē un lai pastāv. Sviests jau arī der! Vislabāk karstā laikā-ātrāk notiek. Ar white spirtu, tā daru jau sen un nevienu krāsu nerauj nost un pēc tam ar vasku ievasko.... ar diizelldegvielu Maisījums 2 daļas dīzeļdegvielaplus 8benzīns. Samaisi, ielej pudelē ar smidzinātāju, uzsmidzini uz auto, pēc pāris minūtēm mazgā nost ar šampūnūdeni. Ja piķis daudz, atkārto un būs gluds un spīdīgs. Vēl šitā kokteiļa vietā var izmantot vaitspirtu. Nu nezinu kādas firmas Tev ir tas piķa noņēmējs , bet reiz atņēmu to prieku 😀 draugam un vēlējos pati notīrīt - nekādas krāsas balējumi nebija un ņēma nost labi . Jāpiebilst - mašīna bija spaiņa krāsā . Varbūt tāpēc nebija pamanāms ja nu tā ir . ··· Traipu tīrīšana: Kā piķi no mašīnas dabūt nost,... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu