Ubagošana

Ubagošana - jautājumi un diskusijas

Vai lielveikalu apsardzei ir jāizgaiņā ubagotāji? (11)
Lielveikalu slēgtajās stāvvietās jāsastopas ar ubagotājiem, piemēram, vakar Dominā ubagoja kurlmēmie. Vai lielveikalu apsardzei būtu jāskatās, ka šādi cilvēki viņu teritorijā neapgrūtina apmeklētājus un jāraida viņus ...
Profesionaalos ubagus dereetu izkjert kaa klejojoshus sunjus. Tas ir pashvaldiibas policijas darbs - noskaidrot, vai tieshaam cilveeks ir galeejaa izmisumaa, vai arii piekopj ienesiigu un neregjistreetu uznjeemeejdarbiibu. ...kurlmēmie puišeļi pieauguša vīrieša vadībā tur ubago jau gadiem, Domina necīnas ar viņiem.Pēdēja laikā pa ceļam uz pieturu parādījusies veca tanta ar zīmīti, neomulīgi iet garām. Ubagotāji ir arods no paaudzes uz paaudzēm. apsargiem ir jāpilda apsargājamā objekta apzardzes noteikumi(protams, ja tie nav pretrunā ar valsts likumu). Ja tai stāvvietas teritorijā ir apsardze,tad būtu jādzen prom,ja nav-veikala apsargi strādā veikalā un sava objekta teritoriju diez vai drīkst pamest,jo,cik noprotu,tā stāvvieta atrodas ārpus lielveikala telpām. ··· Ubagošana: Vai lielveikalu apsardzei ir ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Vai ubagošana ir kļuvusi par normu? (33)
Jau kuro reizi saņemu lūgumus pēc palīdzības... skumji. Teksts konkrēti šodien sekojošs. Bet ir arī citi adresāti... Vai tas ir *copy paste* uz jebkuru profilu? Īsti labi šķiet tas nav. "Sveikinji! Vai varu jums ko ...
1) Zosāda uzmetas no deminutīviem (un valodas kopumā). 2) Cik zinu, studenti ir tauta, kurā cits citu balsta, īpaši gadījumos, kad jādalās ar ceptiem kartupeļiem. 3) Cilvēkam ir jābūt vai nu nenormāli vientuļam (valoda par to neliecina), vai bezkaunīgam, lai tādu tekstu uzceptu. Ubagošana?
Drīzāk krāpšana. Nevienu brīdi neienāca prātā noticēt. Kad cilvēkam ir slikti, tad ir citādi teksti.
Pilnīga izmantošana un cenšanās izmantot . Es ari so pasu tekstu sanemu-no sis pasas meitenes!Pat bilde profila! 21 gada vecumā skuķim jau vajadzēja zināt kur jāparīvē lai no džina dabūtu ko kārojās ··· Ubagošana: Vai ubagošana ir kļuvusi par ... lasīt visu diskusiju (33 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu