Ugunsdzēšamie aparāti

Ugunsdzēšamie aparāti - jautājumi un diskusijas

Kapēc ugunsdzēšamais aparāts jānes uz pārbaudi katru gadu??? (7)
Atkal pienācis tas laiks, kad man jāņem savs un senča mašīnas aparāts uz pārbaudi. Katru gadu tas ir aptuveni 5 eiro lieku tēriņu, jo vienmēr atbilde ir tas, ka ´´viss ir kārtībā´´. Es pats redzu, ka viss ir kārtībā. ...
kapēc tas ir tā jādara

Kaa savaadak razhotaaju uzpilditaaju kantori pelniitiu sev pikji ne par ko?
Esmu devusi savu mazo no auto, un kāds kungs-savu lielo ugunsdzēšamo arī no auto,,kad kādam autiņam kas sāka kūpēt-svilt melliem dūmiem zem pārseguma,izsaucu ugunsdzēsējus -kamēr atbrauca ugunsdzēsēji-reāli ātri-7min--vismaz mazināja notiekošo- nenosvila autiņs līdz zemei-saglāba!!!!! nē, tur iepilda putas un tas der tikai gadu. vari nenest, bet ja būs ugunsgrēks, nožēlosi, jo nebūs ar ko dzēst. Var uz divi gadi arī! Veselības pārbaude ari jāiet reizi gadā. Un ko nu? ··· Ugunsdzēšamie aparāti: Kapēc ugunsdzēšamais ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Zem vadītàja krēsla, vismaz manā gadījumā. Ideālo neparedzēsi! Var vēl arī vienu bagažniekā! Lai dubults neplīst! nu padomaa, ja kas degs (parasti motortelpaa saakaas ), kur buutu eerti/aatri pakkert, to dzeessamo? Salonaa , blakus ssoferim kur. Ir dzeesti, un ir nodzeesti tikai taadeel, ka bija tas, jaa tiessi ta - mazais dzeesaamis pa rokai tiessi blakus vadiitaajam ! . Autinnu var nodzeest pirmajaas minuutees. Taa tas ir. Pat autobussu esmu nodzeesis, un esmu redzeejis, kaa nodeg lielais buss 20 min tikai taapeec, ka nebija dzeessamais vadiitaaja tuvumaa. Pat nav ko apspriest te. Normāli jāatrodas bagažniekā piestiprināts pie sānu sienas,lai saturs nenobloķē,un atceraties,parasti jādzēš ne jau sava mašīna,bet cita.Šoferis šoferim draugs un glābējs!! Viegli un ātri piejamā vietā! zem vad beņķa! ··· Ugunsdzēšamie aparāti: Kur vieglajam auto jāatrodas ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kādiem tagad ir jābūt auto ugunsdzēšamajiem aparātiem? (25)
Kā esmu sapratis, esot mainījušās prasības ugunsdzēšamajiem aparātiem, kam jāatrodas automašīnās. Tagad skatoties nevis tilpumu, bet dzēstspēju. Vai šo lietu kāds var paskaidrot saprotamākā veidā, kas tad īsti ir ...
kompakts, ar stiprinaajumu transortaa , varu tikai pateikt par ASV, bet tas nebuus aktuaali. Bet , no savas pieredzes, ugunsdzeessamais aparats nevar buut par lielu, par kvalitatiivu .Pat vari tureet autinna divus- vienu salonaa , pie rokas, otru bagazzniekaa. Piekrītu av2,ir lietas ,kur nevar būt knauzeris..))) neko viedoklis 0 0 "Kāda jēga man vizināt aparātu ar kuru tāpat nezināšu krīzes situācijā darboties."
Spēcīgs arguments:)) Cerams vismaz par atpakaļskata spoguļiem Tu nemēģini teikt tā pat; "priekš kam man viņi, es viņos tā pat neskatos". Nu vismaz tehnisko ejot nevajadzētu tā tik atklāti izrunāties, tā var arī bez tiesībām palikt:))
--------------------
Šis noteikti nav taisnība. Bez tiesībām var palikt tikai rupji pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus vai nespējot atkārtoti iziet medicīnisko komisiju :) Tā kā mierīgi drīkst inspektoram stāstīt, ka tas sarkanais ir nepieciešams ziemā, lai lielāks svars un saķere labāka.. :D
P.S. Un zvanīt uz 911 nevajag. Labāk zvanīt uz 03. 112 arī ir ok, bet tikai tad, ja negadījumā cietis šķirtais vīrs vai sieva :)
CSN jaunums ir aprakstīts:
218.1 Kravas automobilim, kura pilna masa nepārsniedz 3,5 t, un vieglajam automobilim jābūt aprīkotam ar vienu ugunsdzēsības aparātu, kura dzēstspējas klase ir 5A 21B vai augstāka, bet kravas automobilim, kura pilna masa pārsniedz 3,5 t, un autobusam jābūt aprīkotam ar vismaz vienu ugunsdzēsības aparātu, kura dzēstspējas klase ir 27A 70B vai augstāka.
Vieglajam auto nepieciešams 8A 34B klases aparāts. Burts nozīmē kādas vielas tas dzēš, skaitlis, kādu apjomu attiecīgo vielu ar to var nodzēst, jo lielāks skaitlis, jo labāk. ··· Ugunsdzēšamie aparāti: Kādiem tagad ir jābūt auto ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Noteikumi nosaka, ka privātmāja (arī dvīņu un rindu māja) līdz 2020.gada 1.janvārīm ir jānodrošina ar ugunsdzēsības aparātu, kura dzēstspēja ir vismaz 21A 113. Šiem parametriem jābūt norādītiem uz ugunsdzēsības aparāta. Prasība pēc ugunsdzēšamā aparāta individuālajās dzīvojamās ēkās nav jaunums, jo to noteica jau iepriekšējie ugunsdzēsības noteikumi. Jaunajos noteikumos ir minētas minimālās prasībās ugunsdzēsības aparātu dzēstspējai, ne tilpumam, kā tas bija iepriekš.
google bans?
Par lielu nebuus nekad..... Nu,nu! Man bija tāds- 10 litri ogļskābes. Kad uz ielas dega autiņš,domāju ka dabūšu trieku skrienot ar tādu! Nodzēsu uz rāviena,bet stundu atelpojos... Vēl būtu labi ja īpašnieks prastu to iedarbināt. tautieti ,
vai tad darbā jums ugunsdrošības minimums nav izspēlēts?
Elementāri .
··· Ugunsdzēšamie aparāti: Kādam jābūt ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ck es zinu šādus pakalpojumus veic FN serviss SIA. Paskaties lūžņu iepirkumu cenu, un parēķini, vai ir vērts čakarēties. Ja nē - vakarā noliec pie sētas, no rīta vairs nebūs. pūst laukā nedrīkst, satur vielas, kas noārda ozona slāni..... Izpūt ārā un uz tolmetu prom Uzpildīt. ··· Ugunsdzēšamie aparāti: Kur likt nederīgus ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu