Urīns

Urīns - jautājumi un diskusijas

Ja runa par pleķiem, tie paliks. Ja par smaku, kā te jau minēja, etiķis. Var ari ar terpentīnu, jebko, kam tā smaka vēl stiprāka. Taču, lai citreiz nebūtu aktuāli, invalīdiem vai bērniem vajag paklāt apakšā ūdensnecaurlaidīgos paladziņus vai autiņus, nezinu, kas tie īsti skaitās. Met laukā,siltā laikā smirdēs Ir speciālie līdzekļi, bet jāsaka, ka pēc tiem arī smirdēja. Palīdzēja etiķūdens. Tik pāris dienas bija jāgaida, kad izgaros etiķa smaka, bet labāk tā nekā kad smird pēc kaķa čurām. ··· Urīns: Kā iztīrīt sačurātu ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kā likvidēt kaķa urīna smaku? (18)
Vai iespējams no samta zābakiem izdabūt kaķa urīna smaku? Varbūt tomēr ir tādi līdzekļi, kas spētu glābt apskādētos apavus? Pieredze? Viedokļi?
Ir speciāls airosols,maksā ap 4 lati.Jautā vietās,kur tirgo dzīvnieku pārtiku.Palīdz ļoti labi. Iesaku izmest. Kā arī noskaidrot,kapēc kaķis čurā zābakos. Vislabāk ir nopirkt jaunus zābakus,jo nēsājot tādus arī kājas smirdēs pēc urīna..a tas nemaz nav labi :D ja sāk kaķis darīt blēņas uz apaviem...ai,tad darīs to nemitīgi! vajag arī nopirkt,kas atbaida no tādas lietas un tagad pavasarī.....runčuki makten aktīvi! vajag `pataisīt par kastr;atiņu:). Iztīrīt nevar. Viennozīmīgi. Vari izmest. Ja apavi mīļi, nofočē tos un bildi ieliec sekcijā. Citu variantu nav. ··· Urīns: Kā likvidēt kaķa urīna ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Suns čurā asinis (11)
Sunim tikko pamanijam urīna asinis. Ar ko tas varetu but saistits, un ko darit?
Pārbaudi nieres.....!!!!!!!!!!!!!!!!

Mana sunīša gadījumā...bija 3 vetārsti.Pat solīja nogriezt oliņas...nepārbaudot.
Nierēs konstatēja akmeņus dažāda izmēra.
Ūdens akas,pārtika..... neēdam nekādus s.... konservus vai tā saucamo suņa barību.
Vistu kaulus kategoriski NĒ.
Padzērām 2 veidu zāles,un šobrīd lietojam multivitamīnus.
Paņēmu patversmē....divus mēnešus čurāja asinis...sākumā domāju attdauzītas nieres vai vīrešķība jo viss bija zili lillā krāsā, vēma un vilna bija nogājusi pilnībā izņemot galvu,vēl kaut kada ekzēma....
Tiku galā ar asiņošanu ātri...jo ja tās smiltis-akmentiņi čurājas arā, tas to visu saskrāpē, tā rezultātā asiņošana.
Daudzas reizes dzirdēju no vetārstiem ka gribējuši jau nopotēt esot bijis ´jau gatavs līķis.
Šobrīd ir tik pagājis 3.5 mēneši kopš viņu paņēmu,viss ir ok...spalva vēl tik vietām nav attaugusi.
Suns ir lielisks!!!
Paņēmu no patversmes
Cepuri nost annijas005 priekšā! Lai veselība suņukam! Un jautājuma autoram - novēlu atrast patiešām labu vetārstu(kas nav viegli). mis_parkere,kur rakstiits,ka te ir tikai iepaziishanaas portaals!?!Neizraadi savu "ozabochenostj "ar iepaziishanos un nelien tur,kur nevajag...
Manam sunjam,diemzheel tas bija beigu saakums...garshs,bet mokoshs-nierakmenji.Slikti panesa anesteeziju,taapeec nevarejaam opereet...ceru,ka buus mazaaka vaina.
Manējam tā bij tik vienreiz,kad pamainīju normālo barību -->uz suņu speckonserviem...
Pēc tā gadījuma suns pārstāja uz visa veida specbarību skatīties "ar līkumu" .
Tas noziimee,ka sunss jaaved pie vetaarsta.Iemeslu var buut daudz,bet iisto atradiis vets. ··· Urīns: Suns čurā asinis lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kā iztīrīt kaķa piečurātu gultu (20)
tauta palīdziet! kaķis bija pamanījies palikt istabā un protams,arī savu toleti nokārtojis gultā. tā ka sega,gulta smaržo. sega izmazgāta automātā,bet ko darīt ar gultu?? kā ātri,efektigi iztīrīt,lai tā smaka pazūd!! ...
Kaķis nav vainīgs...ja tualete palikusi citā telpā vai arī ir netīrīta-tā gadās. Pameiģini kārtīgi izmazgāt ar veļas ziepēm un ūdeni. var nedaudz pievienot citrona sulu vai etiķi skalojamam ūdenim.....
P.S.Kaķi pa logu ārā nemet, tas vēl noderēs:)) Izmest no mājas var ļaunus cilvēkus, kas paši aiz sevis neskatās un atstāj reālu bardaku..:)
Pērc jaunu gultu. Nu nav tik traki,paņem to vietu pamazgā ar pulvera ūdeni un lai nebūtu slapja gulta,klāj avīzes,tās ātri izsūks mitrumu un viss būs kārtībā! Lai ruņčuks dzīvojās istabā,kam negadās,,,!:)) Aerosoli paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšanai. Ir līdzekļi,ko parasti pārdod izstādēs ,bet varbūtarī zooveikalos,kas noņem smaku,jo kaķis iezīmēs atkal svu vietu.Sterilizē. ··· Urīns: Kā iztīrīt kaķa piečurātu ... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Zāliens kurš neizaug garāks par dažiem cm? (13)
vai eksistē zāliens, kur zālīte neizaug garāka par 2 - 3 cm, bet bez pļaušanas ...
Komplektaa ar aitu. Cik naudas, laika un dabas resursu gan netiek tērēts bezjēdzīgi! Tādu mauriņkopšanu vajadzētu aizliegt kā daudzviet Amerikā ir aizliegts tērēt ūdeni zāles laistīšanai. Normāli būtu ieviest katram savu aitu. Aita visj smuki noēdīs un vēl apmēslos zemi un aitu pēc tam vēl var cirpt, iegūstot vilnu un apēst iegūstot gaļu, tā būtu efektīva un dabai draudzīga metode mauriņkopšanai! paklaajs-zaliena aizvietotaajs...nekas nebus jadara.. sūnas.
:)
KrastaBura, nu tad trusi! ··· Urīns: Zāliens kurš neizaug garāks ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Zāle nedīgst. (4)
Iesēju trīs nedēļas atpakaļ. Zeme bija ļoti sausa, laistīju, bet par cik liela teritorija, laikam par maz. Nezāles lien laukā, bet zāle dikti maz. Vai ir izredzes ka vēl var dīgt?
Man bij tāpat. Nopirku citu,uzreiz viss notikās. Ticamāk,ka sēklās vaina. Uzber pirms lieta nedaudz slāpekli,tik nepārforsē.Nespēsi pļaut:) kādu zāli iesēji? dažas ,piemēram, sarkanā auzene, dīgst 21 dienu, un tas ir laboratorijā, ideālos apstākļos. plus vēl sausums un aukstums. Zālei vajagot mitrumu un siltumu. Pie vainas būs sēklas, negaidi brīnumus, nopērc citas sēklas un pārsēj, saka ka jāsēj līdz Jāniem, pēc arī nekas briesmīgs nenotiks tik moš lēnāk dīgst, man arī tā gadījies, ar Depo pirktām sēklām uz pakojumu nevajag skatīties, veiksmes spēlē, domāju ka nepārdoto tāpat pārpako, nav jau pārtika, beigās sēklām 5 gadi un nekāda dīgtspēja ··· Urīns: Zāle nedīgst. lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Sūna zālienā (9)
Ap māju ir kopts zāliens. Bet ir izveidojušies nezin no kurienes daudz sūnu plankumi. Kā cīnīties ar to sūnu? Paldies.
Uzart maija beigaas, kultiveet reizes triis vasaraa, noreguleet augsnes skaabumu, nomeeslot ar komplekso meeslojumu. Kad seet jaunu zaali, iisti nepateikshu, it kaa var augusta beigaas, bet neesmu paarliecinaats. Turpmaak zaalaaju kopt - tas ir - nevis pljaut reizi nedeeljaa, bet gan pljaut, gan meeslot, gan laistiit, gan veikt aeraaciju, tipa izbakstiit ar adatainu veltni vai kaa to dara, tad cerams, ka suuna neaugs. Nezinu, vai viss pareizi - tas mans - lauksaimnieka amatiera viedoklis tikai:) Vēl ja māju kurina ar malku var kaisīt pelnus uz zāliena pavasarī. Kad zāle saaugs un lietus paskalos, tos pelnu i nemanīsi. Sūna aug, ja augsne skāba kļuvusi. Kādreiz tādas augsnes kaļķoja. Gan jau tagad līdzīgus līdzekļus var pielietot. Zālāju nokaisīt ar dzelzs preparātiem pret sūnu vismaz 2x gadā (iepērkams specializētajos veikalos, arī lielajos būvmat.veikalos - Depo, Cenu klubs utml.). Tad var mehāniski sūnu tīrīt ar speciālo sūnas savācēju, kā arī zālājam nepieciešams veikt aerāciju.
Kaļķošanu augsnes skābuma mazināšanai parasti veic rudenī, cik man zināms.

bet nu cīņa mūža garumā.
man nav izdevies sūnu likvidēt, neskatoties uz dažādiem tās apkarošanas mēģinājumiem, un tā ar katru gadu iekaro arvien lielākus laukumus.
Nopirkt Depo pretsūnu līdzekli. ··· Urīns: Sūna zālienā lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Peļķes uz mauriņa (4)
Mājas mauriņš(2 gadi), lietainā laikā neļauj ūdenim iesūkties gruntī. Kaimiņi man stāsta, ka varētu būt izveidojusies pārāk blīva sakņu sistēma, kā rezultātā šāda shaize. Kā tādā gadījumā rīkoties? Un veel, ...
ja apakša ir smilkts, tad nekāda sakņu sistēma nevar kavēt ūdeni.
viss atkarīgs cik zālājs liels, vai ir kritums (pavisam neliels, daži cm uz 10 metriem), cik ilgi pēc lietus ūdens turās ?
vajag padomat par virsūdeņu aizvadīšanu ar krituma palīdzību. varbūt aizsērējusi drenāža, ja tāda ir.... iemesli un risinajumi ir vairāki.
Man arī šķiet, ka ar sakņu sistēmu tam nav nekāda sakara. Zinu kādu dārzu, kur arī bija līdzīga problēma - viena vieta (aptuveni - 6 kvm) allaž bija tāda pamitra. Izrādījās, ka apakšā esot māla un dolomīta slānis, kas neļauj liekajam ūdenim tik ātri aizplūst dziļumā. Dārza īpašnieki tajā vietā ierīkoja dabisku dīķīti. Tīri normāli izskatās... jebkurā gadījumā zālājs ik pavasari un rudeni ir "jāizstaigā" ar tādām adatu kurpēm (vai ir tāds venītis adatains), lai tiešām irdenāku padarītu, kuplāku un mīkstāku. At saknju sistemu te nekads sakars nav.Visatrak malaina zeme vai mals.Jarikojas ir shadi:janojauc viss maurinsh,jaizrok maurinja platuma dziljo bedri apmeram 40-50 cm,izveidot mazgato shkjembu slani apmeram 15-20 cm,jaieklaj filtrejosho plevi un pec tam var veidot maurinju.Filtrejosho plevi ACODRAIN var nopirkt veikalos. ··· Urīns: Peļķes uz mauriņa lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Nedzert.
Varbuut pagaidi, kameer nostaajas. :D
:DDDD
pačurā tur, kur nevar redzēt, ka tas puto.Ja tas ir traucējoši.:)
iet čurāt laicīgāk, lai nav tik liels spiediens. Tev ir uriincelju iekaisums!!!!!!!!!!!!!!! Nopeerc aptiekaa URINAL - dabiigas tabletes, varbuut paliidz!!!! Ja uriins ir kaa putas, tas noraada uz smagu uriincelju saslimshanu!!! Iesaku aatraak saakt arrsteet uriincelju iekaisumu, varrbuut tur ir smaga saslimshana,ja ielaidiisi, var zaudeet seekliniekus un nebuus berrni!!!!!!! ··· Urīns: Ko darīt ja urīns puto ? lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu