Veļas pulveris

veļas pulveris foto attēls

Veļas pulveris - jautājumi un diskusijas

Vai ar šampūnu var aizvietot delikāto šķidro mazgāšanas līdzekli? (17)
Konstatēju, ka izbeidzies delikātais mazgāšanas līdzeklis vilnai. Tuvējā veikalā tāds nav nopērkams. Lūdzu padomu. Vai ar matu šampūnu var izmazgāt delikātajā programmā kašmira džemperīti, to nesamaitājot?
Ar rokām varbūt var. Ar mašīnu nekā, jebkurš putojošais mazgāšanas līdzeklis sarīkos "sprādzienu makaronu fabrikā". Tik spiedoša vajadzība tūlīt mazgāt,ka nevar pagaidīt,kamēr nopirksiet rīt parīt to līdzekli, labāk eksperimentēt? Es vilnas un zīda izstrādājumus mazgāju TIKAI ar šampūnu!!! Kašmira džemperus mazgāju tikai ar rokām, pēc tam veļasmaisiņā izgriežu centrifūgā. Kaķa pretblusu šampūns vai ? :) Visdrošāk būs mazgāt ar intīmajām ziepītēm! ··· Veļas pulveris: Vai ar šampūnu var aizvietot... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Alternatīva veļas pulverim "Persil universal" (16)
Jau labu laiku lietoju šo veļas pulveri, bet ir doma pamainīt uz ko citu. Piedāvājumi lieli, bet īsti nav skaidrības, ko izvēlēties. Ko lietojiet jūs?
Pasūtu koncentrētus šķidros mazgājamos no izplatītājiem. ekoloģiskāki. Es vairs pulveri nelietoju. Dodu priekšroku šķidrajiem veļas mazgāšanas līdzekļiem. Uz doto brīdi Ariel, pirms tam pašmāju Kastani lietoju. Šņaukšanai tak nekā labāka nav!! :)

Ja veļas mazgāšanai, tad es izmantoju Persil šķidro mazgāšanas līdzekli :)
izvēlos tikai sensitiv....kam man agresīvos ķīmiskos ieročus...... Lietoju Persil vai Ariel kapsulas, kādas nu nopērkas. ··· Veļas pulveris: Alternatīva veļas pulverim... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Pulveris automātiskajai veļas mašīnai! (6)
Mums "pa saviem kanāliem" ir ienācies liels daudzums veļas pulvera, bet tas ir paredzēts mazgāšanai ar rokām. It kā to neiesaka lietot automātiskajā veļas mašīnā, bet kā ir patiesībā? Kāds zina?
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu