Vilcieni

Vilcieni - jautājumi un diskusijas

Satiksme - vilciens (12)
Labdien! Jautājums tiem, kas izmanto vilcienus. Pēc ļoti ilgiem laikiem sanāks braukt ar vilcienu. Skatos 1188.lv, tur kaut kāda piemaksa 1.40€ par komforta vagonu, bet, ja pareizi saprotu, tad tas vagons tikai viens tāds. Tā piemaksa...
Latvijā pasažieru dzelzceļš mūsdienu Eiropas izpratnē neeksistē vispār, kaut daži antīki bāņi šur tur mēdz braukalēt. Nesalīdzināmas lietas, kaut ar vienu nosaukumu, tomēr nevajag salīdzināt (es te par Polijas, Vācijas, Holandes vilcieniem, ar ko pēdējā laikā sanācis pārvietoties). Nevajag vispārināt. Pasažieru vilcieni Latvijā ir nožēlojami salīdzinājumā att Vācijas vai Francijas, bet par kārtu augstāki kā Pakistanas vai Indijas :) Mans koments riebeklei.......... nezinu kas ir tas, kas vienādo Vācijas vilcienus ar Latvijas.
Pirmā atšķirība - ātrums. otrā atsperojuma mīkstums. Trešais - siltuma, aukstuma regulācija.
ceturtais - troksnis.
Personīga pieredze : Austrija, Beļģija, itālija Francija, Nīdrelande, Šveice, Vācija, Zviedrija.
Un arī Indija :)
Tas ir tāds nosacīt 1.klases vagons. Ar labākiem sēdekļiem, ar lādētāju, 220 u.t.t. Vai tad vinni neiepirka kautkaadus ....jaunus? Tos baannus. Vai arii nekas nesanaaca? ··· Vilcieni: Satiksme - vilciens lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu