Eglītes?

Man ir maza dabīgā eglīte podiņā, kas uzlikta uz galda. Pagājšgad tāpat. Iepriekšējos Ziemassvētkos domājām, ka tai nu saknītes nebūs. Nekopām, nokalta, izmetām un tikai tad, ārā metot, konstatēju, ka ir arī mazas saknītes.
Kā rotājat? Man eglītē iekārti nelieli rotājumi no padomju savienības bērnības. Tie raisa sentimentālas atmiņas, kādām daļēji arī Ziemassvētkos jābūt.
Visiem priecīgus!

Labaa    3  foto Arī man ir mīļas vēl no PSRS laikiem plīstošās mantiņas....🥰 2025-12-25 15:29

Vaukskis  1 3 Ar elektrisko lampiņu virteni 🎄

Klusus un mierpilnus Ziemassvētkus! ⛪️🌲🎅
2025-12-25 18:41

Skumjudruva1950  1 2  foto Zariņi vāzē ar sīkiem rotājumiem. 2025-12-25 18:49

Vaukskis  1 1  foto Tā gan iekšā, sētā bagātīgāk 2025-12-25 19:00

straume22  1 7  foto Priecīgus Ziemassvētkus!
Manai eglei, laiku pa laikam kaķi noņem lieko un vērtīgāko. Tad viss tiek akurāti savākts, izplēsts no ķepām un nolikts vietā:)
2025-12-25 19:29

siikaa16  3 3 Man nav eglītes. 🙁 2025-12-25 20:21

straume22  3 5 20:21-vēl ir iespēja sekmēt VISU labo:)
Kā pastāstīja numeroloģe un “Likteņa matricas” eksperte Irina Postoļuka, eglīti vajadzētu uzlikt un rotāt “pareizajās” dienās — tas pastiprina mājas enerģiju, sakārto atmosfēru un atver durvis veiksmei 2026. gadā.
“Ja eglīti izrotājat enerģētiski spēcīgā dienā, jūs stiprināt savu telpu un nosakāt pareizo gada ritmu,” uzsver eksperte.
Ir vairāki datumi, kuros īpaši ieteicams uzlikt eglīti. Ja vēl neesat to izdarījuši, varat izvēlēties kādu no šiem:
21. decembris — gaiša un viegla enerģija, piemērota rotāšanai kopā ar bērniem vai tuviniekiem;
24. decembris — izteikta ģimenes Jaungada enerģija, viens no labākajiem datumiem svētku noskaņai;
26. decembris — finansiālās stabilitātes un pārliecības diena, pastiprina nodomus uz labklājību;
30. decembris — viegla, svinīga enerģija, kas piešķir telpai “maģiju” pirms Jaunā gada.
2025-12-25 20:28

Optimiste  3 6 Man pašas meistarota eglīte, (neizdzerta)šampja pudele notīta ar zaļām virtenēm :)) 2025-12-25 21:02

nemelosev  4 4 Dziva eglite podinja ar krasainam lampinjam. Egliti uzdavinaja tapec ir! Cerams vares pavasari iestadit kaut kur mezmala! Zari un nocirstas egles sen nav mana game. Patik dziva energija. Priecigus Ziemassvetkus visiem lai silti un gaisi. 2025-12-25 21:35

f12  4 5 >>20:28

savukārt matricoloģijas lielprofesors Vaņka Litrovičs atklājis
metodi datumu enerģiju korekcijai , izmantojot īpašu alkohola lietošanas algoritmu.
2025-12-25 23:05

gacca  5 2 Roka neceļas cirst eglīti. Lai aug liela.
Piedalos Coca-cola´s svētkos bez eglītes ciršanas.
2025-12-26 03:26

straume22  1 4 23:05
Paldies. Jūsu kolēģis, vai par sevi?
2025-12-26 08:36

DanaL  2 3 Egļu zariņi ar spuldzīšu virteni. 2025-12-26 09:31

Raivis_1977  3 2 Nu eglei arī vajag turēt ūdens burku vai nu ūdens trauku apakšā lai skujas nebirtu nost.
Un principā arī es pievienojos tam kā ievinjata teica, ka egli vajag ņemt ar visām saknēm ārā un likt turētājpodā. Pēc tam to atpakaļ atliek zemē ...
2025-12-26 09:48

DanaL  7 4 Kas attiecas uz visādiem matricistiem, tad arī es piederu tiem, kas tos visus sauc par fufelistiem.
Ja vadītos pēc viņu ieteikumiem, es jau sen un vismaz 10 reizes būtu mirusi dažādās dabas un likteņa katastrofās.
Savukārt loterijas biļetes, kuras nopirku attiecīgajās "īstajās finansiāli veiksmīgajās dienās", kad uz brīdi iedomājis, ka "ja nu patiešām..." (😄), saprotams nekad nav vinnējušas. Ja nu vienīgi no tā viedokļa, ka, iespējams, būtu nopirkusi kādu citu štruntu, kuru izmest būtu grūtāk nekā tukšu loterijas biļeti.
2025-12-26 09:48

Raivis_1977  5 1 Danal tev taisnība, jo kā reiz es arī esmu redzējis kā viss notiek no malas pat i nepērkot loterijas biļetes i nekad arī neesmu pircis tās, jo tad kad pa televizoru sāk vaimanāt un žēloties ka vai vai nav pārāk daudz to klientu kas pirktu daudz biļešu, un tad un tad kā reizums redzu pa TV ka ir parādījusies budžetā investīciju piesaiste no ārzemēm tieši loterījā loterijas mēroga cilvēku atbalstam kas to spēlē lai nezaudētu pašus pēdējos klientus, un tad patiešam katrs trešais bija vinētājs vinējis nu nu vismaz kādus piecdesmit eiriķus uz kādu (katru) trešo loterijas laimestu! Smieklīgi! Bet tagad, kas iznāk, iznāk tas, ka atkal visur kur ir vajadzīgi līdzekļi un nav pa rokai sniegt šādu atbalsta kritēriju vairs loterijas budžetam kurš itin ātri rāmi ir aprāvies iztērējies jau gana. Toties šī liekā nauda noderēja jau citām vajadzībām, un piekritēju atkal ir daudz uz loterijau un loterija atkal spēlē uz pilnu klapi ................ 2025-12-26 10:35

straume22  3 6  foto Neliela dabīgā eglīte podiņā, kas uzlikta uz galda- labākais variants. Nu, teiksim VIS-labākais.
Pēc labākām un labvēlīgākām augšanas prognozēm, to pēc pāris gadiem ienest telpā varētu jau divatā:)
2025-12-26 11:04

f12  3 4 >>8:36 visa tā numeroloģija un pastaļuki- matricu eksperti ir fufelis -
labākajā gadījumā humors un laika kavēklis,
sliktākajā- ļautiņu apkrāpšana.
Savukārt eglīte podiņā ir liekulība.
Mazās egles aug miljoniem gar grāvjiem un zem elektrolīnijām ,un tāpat viņas ir jānopļauj, lai mēs varētu tupēt pie saviem datoriem un cepškrāsnīm.
2025-12-27 12:34

fargo    4 kāds reāli domā, ka egļu tirgotāji staigā pa mežiem un cērt egles??? ir kaut kas dzirdēts par egļu audzētavām?
nē, nopietni, gacca, kā tu iedomājies egle nonāk zs vai jg tirgū? kāds brien pa mežu, nocērt, stiepj uz piekabi. tā, kaut kā?
to egļu ir MILJONU MILJONIEM tikai latvijā audzēts ar vienu nodomu - zs un jg svinības. cirks kaut kāds...
https://www.youtube.com/watch?v=38iSAIXj50k
2025-12-27 17:13

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010