Kad gads tuvojas pusei

Pēc mēneša gads jau būs pusē. Kā jums veicas ar gada iecerēm un apņemšanām? Vai viss izdodas, kā bijāt iecerējuši? Man šis periods bijis notikumiem bagāts un trauksmains. Ir bijuši pat brīži, kad šķitis, ka viss sagriežas ar kājām gaisā. Ceru, ka otra gada puse būs mierīgāka.

Starp_citu      Ja arī ir kāds mērķis, tad galvenokārt tas attiecas uz to, kā gribas justies. Kaut kādus ārējus notikumus vai pakāpienus par panākumu kāpnēm neesmu plānojusi... un ja arī kaut kas nenotiktu, censtos sevi nestrostēt par to. 20:34

Egi      Nekad diži uz priekšu neplānoju. Un Apņemšanos neizskatu principiāli.
Dzīve pierādījusi,ka Apņemšanās tiek likta uz Ironijas Laktas ,zem Homērisko smieklu āmura....

Ne velti ir teiciens: Dod sev Solījumu...un Dievs par Tevi iesmies.
20:51

tracer      Kas ar jums notiek tauta?
Kaada trauksme kaadi iluzoriee plaani?
Beidziet tak reiz sist sev uz pleca un sugesteet sevi ka
Mman veel dziivee vlss priekhaa.jums tieshaam sagaadaa baudu dziivot iluuzijaas?
Jums tieshaam tik ljoti bail no naaves?
Atveriet acis.mees visi.oho pamatmassa esam organisma noardiishanaas procesaa.
Taa arii gribas vilkt to savu vecuma vientuliibas.nolemtiibas nastu bezgaligi?
Eksisteet lai eestu?
Nu sory liidzcilveeki..es izveelos mirt kaa vikings kaujas laukaa.
Ne kaa vecs.nevariigs.esot par apgruutinaajumu jaunajiem.
Bet to ko saku sapratiis tik dazhi no oho..
Cilveeka stiprums tiek meeriits nevis nodziivotos gados.bet aizuet no dziives paceltu galvu.
Mirt kaa briedim.kaajaas staavot.nevis uz celjiem kaa apdulliinaaeai cuukai pirms kaushanas
21:07

tracer      Cilveka dziive ir kaa zobs.
Tirram zobus.lai nebuutu kariesa..bet taapat buus kariess.vai 40 vai 60 gados..kop cik labi gribi.bet zobam savs muuzhs.cilveeka muyzsh liidzigs zobam.lai cik veseliigs buutu.taapat buus taa stunda klaat.kad beigsi elpot .
Un nesakiet ka gribat dziivot ilgi.uz gultas vecumaa kad visi orgaani funkcionee nolietoti.un juus uz gultas.jo nespeej organisms pilverrtigi strādaat.
Bet tieshi sho algoritmu izplata veseliga dziiesveida propogandoni
Dziivo.esi nespeejigs.darzenis.apkopjams.ejsistee.jo nomirt nevari no sirds triekas.vai orgaanu attteikuma.jo esi dziivojis veseligi.
Reti kuram pietiek dushas aiziet no dziives kad esi uz skatuves veel
21:30

Raivis_1977      Nu bet bet, arī simtganieki zin ka ir jālieto kalogēna tabletes jo pēc piecdesmit gadiem kā tikai samazina dziedzeri potensiālā kalogēna izdalīšanos organismā un kaulu audi kļūst irstošāki un neizturīgāki. Kā arī jau sen viņi zin lietot zāles pret asinspiedienu, jo savādāk rodās visādas blaknes un pat vēži. Nu vai tad man tas bija jāsaka! Kāds teiks, tas nevar būt. Jā, ir cilvēki kuri ir zinošāki par citiem ... 21:46

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010