ALKO nelietotājiem...
Ruu
Attiecībās ar alko manā dzīvē ir vijuši vairāmi atšķirīgi periodi.
Laiks kad piekāpāt skaitijās kaut kāda "brieduma" sasniegšanas apliecinājums.
Laiks kad iekapāšana bija nepieciešama kā iespēja "būt savējam" kādā apritē.
Laiks kad alko palīdz "atlaist grožus" .
Laiks kad alko ir efektīgākais ātru rezultātu sniedzošais antidepresants situācijās kuras emocionāli grūti pārdzīvot.
Arī laiks kad alko nelietošana vairāku gadu garumā bija pilnīga norma, jo tāds tobrīd bija mana sajūta un mans lēmums.
Manā pieredzē, draugu loks nebija pakārtots lietošanai. Drīzāk pretēji.
Un tie nedaudzie patiešām draugi pieņēma mani visos statusos.
16:18
Raivis_1977 Man darbā iedeva sieru unn divas pudeles alu, bet kā līdz šim neesmu vēris vaļā nevienu pudeli. Un arī es nezinu kā tur ir ar to, laikam pēc iedvesmas jādzer, varbūt tad jāliek ledusskapī būs ... 16:30
TikaiTu Esmu kā kamielis - varu dzert un varu nedzert. Nejūtu lielu vajadzību lietot alko jautrībai, jo ir labi bez tā. Alkohols jautrībai ir ļoti subjektīvs jēdziens - kas pašam piedzērušajam šķiet labs joks tas līdzcilvēkiem var nešķist nekas smieklīgs, bet gan pilnīgi pretēji. Bet mēs visi esam pieauguši cilvēki un paši labāk zinām ko, kad un cik. 17:01
gtb Divas, trīs reizes gadā lietoju. Uz Jāņiem kādu aliņu izdzeru, uz Jauno gadu šampānieti atveru. Tas skaitās lietoju, vai nelietoju? Draugu loks nav piesaistīts pudelei. 17:06
Postremo Draugi nemainaas. Vinnu ir bijis tikai dazzu, un dazzi jau zem zemes. Paareejie ir pazinnas, koleeggi darbaa, vai radinieki. 17:09
Epifanija Šos svētkus nosvinēju viena, sēju Jāņu sieru, gatavoju kvasu, cepu pīrādziņus, taisīju salātus, pušķoju māju ar pojenēm, pinu vainadziņu, pucējos un taisīju bildes, manā kompānijā bija mans lielais un mīļais runcis Mixers. Nezinu, ko tajās dzērāju kompānijās es darītu! 17:20
Egi jautājuma autora komentārs
gtb 17:06
Ņu viens no Latvijas narkologiem,pasen atpakaļ teica: ja Tu iedzer kaut reizi gadā 50 g alko-->tu esi alkoholiķis. :D
Draugu loks nav piesaistīts pudelei,bet nelietotājs ( bieži vien ) izpaliek "Draugu Lokam" pie pudeles pasākumiem. ( te es nedomāju alkānu dzerstiņu,bet "tusēšanos",kur ir ALKO )
17:38
elsa ko nozīmē "draugu loks"? man ir vien pāris cilvēku, ko varu saukt par draugiem, pārējie ir paziņas- labi, ne tik labi. konkrēti vakar kompānijā bijām gan tādi , kas lietoja, gan tādi, kas ne. pamanīju, ka darbībās dižas atšķirības nebija- man netraucēja lietotāji un es viņiem arī ne. pasākumā vienlīdz jautri bija visiem. tādu -pilnīgi sausu atturībnieku manu draugu lokā nav, bet parasti ir kāds, kas tobrīd nelieto. 17:41
Egi jautājuma autora komentārs
TikaiTu 17:01
Par to jau es saku,kad visi ir iešmigojuši,Joki visiem vienādi uztverami.
Man,teiksim,kā nelietotājam,tad ir pagarlaicīgi.
To ar draugi Jūt ,un necenšas lieki koptusēt ;)
Šai ziņā,šķiet, nepīpētājiem ir vieglāk iekļauties pīpmaņu kompānijā.
17:44
Raivis_1977 Hmm, Egi tad kad arī darbā es saku ka iedzeru bet tā ļoti reti kadd alu vai tur vīnu gadā reizi, nu uz mani sāk jau skatīties tā šķībi! Nu kur ir robeža, kur??! .......... Jā vot, kur? 17:50
Egi jautājuma autora komentārs
elsa 17:41
Tas ir jauki,ja tusiņā ir vairāki tādi,kuri nelieto.
Manā dzīvē tādu variantu nav bijis... ( neņemu vērā draugu sievas,kuras bij stāvoklī un nelietoja).
Tālab jau vairāk interesē vīriešu skatījums uz šo. Sieviešiem bik tas ir savādāk...
17:50
Edg Ne katrs kurš mazliet iedzēris kļūst par neatvairāmu jautrīti. Esmu redzējis tādus kas pēc pirmās glāzītes kļūst neadekvāts un agresīvs. Ir redzēts arī eksemplārs pēc litra Royal kļūst tikai mazliet sārts vaidziņos. Pretējs arī, pēc pudeles alus gar zemi un tikai uz rokām nesams. Tad kas ir labāk? Ne man to lemt, bet es nelietoju un nekad neesmu lietojis. Jā pagaršojis esmu, bet nekā tur aizraujoša un jautra tur nepamanīju. Tad nu lanbāk nelietoju un nav nekādas vainas. 17:52
Feina_Animatore 17:50 egi, manā burbulī lielākoties ir ""tādi mazlietotāji"" kā 17:06. Un bija jautri Jāņos, īpaši ar lekšanu pāri ugunskuram un smieklīgu, nedaudz 18+ notikumu "´iz dzīves stāstīšanu"". Tur gan puiši izcēlās. Kritušo nebija. 18:25
tracer
Kodeetie bijushie dzeeraaji paliek jociigi.
Nopietni..pazīstu tadus dazhys..
Un vini kompaanijaas neuzturas.kur dzer..
Lai arii skaitaas ka izaarsteejyses..no lietoshanas varbuut..bet sabiedriibai zudyshi taadi cilveeki.
Vini nevar noskatīties kaa citi dzer..kluust dusmigi.
Skadiigi ka citi priecaajas
18:31
straume22
Par autļauju paldies, Egi.
Nelietoju, nepiedalos.
Jebkurš normāls cilvēks, iedzerot paliek jocīgs. Nu, ne tāds kā vienmēr. Stulbs. Muld daudz - gan, ja zināšanu klāsts, gan, ja zināšanu nulle un muld vēl vairāk.
Plātās(lasiet vēdās ar ekstremitātēm), dzied bez balss(lasiet -jo ir, redziet, tam mute), skaita, latviets būdams, izsteiksmīgi dzeju krievu valodā(Puškina lieldarbus pārsvarā) ar tādu akcentu, ka liekas ka tā tiek skaitīta lielākajā dzīvā semītu saimes valodā, tuvu radniecīgai ebreju.
Ja ar iereibušu dejot, tad apavus jāpārklāj ar bahilām no neausta materiāla.
Ja iereibušo daudz, tad -kādas dejas? Labāk tad izkauties...
(nīgra)
18:36
Egi jautājuma autora komentārs
tracer...18:31
"kodētie" tā ir cita kategorija.
Tie ir cilvēki,kuri nespēja sevi apturēt citādāk,kā tikai fiziski nostādot izvēles priekšā: "ampula" ,psiholoģiskais,vai piespiedu narkoloģiskais centrs.
Tie nekad psiholoģiski "neaties" ,tālab ar naids pret Lietotājiem.
Teiksim , mani "nekrata",ka draugi lieto, ... viņus "krata",ka es nelietoju.
19:13
