ALKO nelietotājiem...

ALKO nelietotājiem...Līgo/Jāņu aktivitātes izprovicēja man pārdomas. Kā šos ( un vispār ar citus )svētkus svin tie,kuri nelieto/vairs nelieto ALKO ? Vai nav diskomforts tusēt kompānijās,kur citi "iešmigo" savai un kopējai Jautrībai? Personīgi man izmainījās "draugu loks" un viņu interese par manu līdzdalību tusos,tai brīdī kad "noslīdēju nost" no grādīgo lietošanas.Kāda ir OHO vīriešu pieredze šai ziņā? Daiļais dzimums arī var komentēt, tomēr vairāk interesē vīriešu personiskā pieredze....

Ruu      Attiecībās ar alko manā dzīvē ir vijuši vairāmi atšķirīgi periodi.
Laiks kad piekāpāt skaitijās kaut kāda "brieduma" sasniegšanas apliecinājums.
Laiks kad iekapāšana bija nepieciešama kā iespēja "būt savējam" kādā apritē.
Laiks kad alko palīdz "atlaist grožus" .
Laiks kad alko ir efektīgākais ātru rezultātu sniedzošais antidepresants situācijās kuras emocionāli grūti pārdzīvot.
Arī laiks kad alko nelietošana vairāku gadu garumā bija pilnīga norma, jo tāds tobrīd bija mana sajūta un mans lēmums.
Manā pieredzē, draugu loks nebija pakārtots lietošanai. Drīzāk pretēji.
Un tie nedaudzie patiešām draugi pieņēma mani visos statusos.
16:18

Raivis_1977      Man darbā iedeva sieru unn divas pudeles alu, bet kā līdz šim neesmu vēris vaļā nevienu pudeli. Un arī es nezinu kā tur ir ar to, laikam pēc iedvesmas jādzer, varbūt tad jāliek ledusskapī būs ... 16:30

TikaiTu      Esmu kā kamielis - varu dzert un varu nedzert. Nejūtu lielu vajadzību lietot alko jautrībai, jo ir labi bez tā. Alkohols jautrībai ir ļoti subjektīvs jēdziens - kas pašam piedzērušajam šķiet labs joks tas līdzcilvēkiem var nešķist nekas smieklīgs, bet gan pilnīgi pretēji. Bet mēs visi esam pieauguši cilvēki un paši labāk zinām ko, kad un cik. 17:01

gtb      Divas, trīs reizes gadā lietoju. Uz Jāņiem kādu aliņu izdzeru, uz Jauno gadu šampānieti atveru. Tas skaitās lietoju, vai nelietoju? Draugu loks nav piesaistīts pudelei. 17:06

Postremo      Draugi nemainaas. Vinnu ir bijis tikai dazzu, un dazzi jau zem zemes. Paareejie ir pazinnas, koleeggi darbaa, vai radinieki. 17:09

Epifanija      Šos svētkus nosvinēju viena, sēju Jāņu sieru, gatavoju kvasu, cepu pīrādziņus, taisīju salātus, pušķoju māju ar pojenēm, pinu vainadziņu, pucējos un taisīju bildes, manā kompānijā bija mans lielais un mīļais runcis Mixers. Nezinu, ko tajās dzērāju kompānijās es darītu! 17:20

elsa      ko nozīmē "draugu loks"? man ir vien pāris cilvēku, ko varu saukt par draugiem, pārējie ir paziņas- labi, ne tik labi. konkrēti vakar kompānijā bijām gan tādi , kas lietoja, gan tādi, kas ne. pamanīju, ka darbībās dižas atšķirības nebija- man netraucēja lietotāji un es viņiem arī ne. pasākumā vienlīdz jautri bija visiem. tādu -pilnīgi sausu atturībnieku manu draugu lokā nav, bet parasti ir kāds, kas tobrīd nelieto. 17:41

Raivis_1977      Hmm, Egi tad kad arī darbā es saku ka iedzeru bet tā ļoti reti kadd alu vai tur vīnu gadā reizi, nu uz mani sāk jau skatīties tā šķībi! Nu kur ir robeža, kur??! .......... Jā vot, kur? 17:50

Edg      Ne katrs kurš mazliet iedzēris kļūst par neatvairāmu jautrīti. Esmu redzējis tādus kas pēc pirmās glāzītes kļūst neadekvāts un agresīvs. Ir redzēts arī eksemplārs pēc litra Royal kļūst tikai mazliet sārts vaidziņos. Pretējs arī, pēc pudeles alus gar zemi un tikai uz rokām nesams. Tad kas ir labāk? Ne man to lemt, bet es nelietoju un nekad neesmu lietojis. Jā pagaršojis esmu, bet nekā tur aizraujoša un jautra tur nepamanīju. Tad nu lanbāk nelietoju un nav nekādas vainas. 17:52

Feina_Animatore      17:50 egi, manā burbulī lielākoties ir ""tādi mazlietotāji"" kā 17:06. Un bija jautri Jāņos, īpaši ar lekšanu pāri ugunskuram un smieklīgu, nedaudz 18+ notikumu "´iz dzīves stāstīšanu"". Tur gan puiši izcēlās. Kritušo nebija. 18:25

tracer      Kodeetie bijushie dzeeraaji paliek jociigi.
Nopietni..pazīstu tadus dazhys..
Un vini kompaanijaas neuzturas.kur dzer..
Lai arii skaitaas ka izaarsteejyses..no lietoshanas varbuut..bet sabiedriibai zudyshi taadi cilveeki.
Vini nevar noskatīties kaa citi dzer..kluust dusmigi.
Skadiigi ka citi priecaajas
18:31

straume22      Par autļauju paldies, Egi.
Nelietoju, nepiedalos.
Jebkurš normāls cilvēks, iedzerot paliek jocīgs. Nu, ne tāds kā vienmēr. Stulbs. Muld daudz - gan, ja zināšanu klāsts, gan, ja zināšanu nulle un muld vēl vairāk.
Plātās(lasiet vēdās ar ekstremitātēm), dzied bez balss(lasiet -jo ir, redziet, tam mute), skaita, latviets būdams, izsteiksmīgi dzeju krievu valodā(Puškina lieldarbus pārsvarā) ar tādu akcentu, ka liekas ka tā tiek skaitīta lielākajā dzīvā semītu saimes valodā, tuvu radniecīgai ebreju.
Ja ar iereibušu dejot, tad apavus jāpārklāj ar bahilām no neausta materiāla.
Ja iereibušo daudz, tad -kādas dejas? Labāk tad izkauties...
(nīgra)ALKO nelietotājiem... foto
18:36

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010