Dāvana vīrietim par pateicību pasākuma organizēšanā?

Ko uzdāvināt cilvēkam - vīrieša gabalam - kā pateicību pasākuma organizēšanā?Tikai bez muļķībām, apnikuši esat.reālus padomus.
Jautā iposse 2009-05-23 09:59

BuutlsBamtrinkets      Kāda pasākuma un kas ir "vīrietis"? 2009-05-23

BuutlsBamtrinkets      Normāls konis pār mēru... bet ja pasākums labs un "saimniecības daļa", zens arī nav ar pirkstu taisīts.
Iedod viņam kādu Tīčersu, būs ok. Na ko iespringt.
"saimniecības daļa":) ar tiem tikai "skaidra" valoda.
2009-05-23

Exstars      Tur jau tas meitiešu trūkums,ka viņas nezin,ko un kā..:)ka jebkuram vacim ir bezgala svarīgi un patīkami,ja viņam dod zināt,ka viņš ir čoms,ka ir lāga vecis un tas tiek novērtēts.Un nesvarīgi,kas atzinumam nāk līdz.Vecumam jau nemaz nav nozīmes.Un līdzdodamajai mantai ar...:)Bet labs drinks no nepersoniskas "biedru grupas" kaķi vienmēr.Ja vecis nav javnijs vīnu pazinēja,tad labāk konīti,vai kādu visīti.Un obligāts uzsitiens uz pleca un atzinums,ka vecis ir ko jēdzīgu veicis...:) 2009-05-23

dienamenesisgads      Tieši tā. Pastāsi, ka viņš savu darbu viecis ir lieliski, tas būs kā lieliska "torte" pie viskija.
Un vispār, uzslava ir viena no atalgojuma formām, gan morāla atalgojuma, tomēr morāls atalgojums ko nozīmē? Tas rosina turpināt un vairot savu māku(dajebkādā profešenā).
Jā tā turpina, tas pats ar raksturu - saki kādam cilvēkam, ka viņš ir "tāds", ar laiku, viņš kļūs par "tādu", savā ziņā ieprogrammēšana, jo personai ir iekšējie štampi un jebkuram gribas atbilds sevis uzstādītajiem, vai noliegtajiem štampiem.

Eck šon pilosopija aiznesās.... jāiet dārzā pastrādāt, laikam.:)
2009-05-23

amailija      formulējums jau ir muļķīgs.....es parasti kontaktējos ar vīriešiem nevis ar gabaliem.....
citreiz labu alkoholisko pudeli uzdāvinu....vakar datoriķim vakariņas pagatavoju...citreiz kaut ko smieklīgu nopērku, lai ir par ko pasmieties.....bet citreiz palieku parādā...piedodiet visi, kam esmu parādā.....
2009-05-23

dienamenesisgads      Tieši tas par ko ekstars mēgināja teikcīt> tu uzdāvini to pudeli, bet kaut rjumciņu laužoties pielikt pie lūpas, tu to fruktu kaut kā "zaceņī?". Nē. Tava pudele bija "otmazka", nevis pateicība. Tā višš to novērtēja, es darītu tā pat...duriņa, ko tur sacīt.:) 2009-05-23

posse      ja es kādam kaut ko aizstiepju un īpaši par to domāju, tad tā nekad nav otmazka...:))))) 2009-05-23

Luxa      Ja nezinu, kaadu dzeerienus cilveeks ciena, tad protams konjaks, tas jau gandriiz kaa etikjete. 2009-05-23

Līdzīgi jautājumi
Dāvana kāzās (12 atbildes)Pašdarinātas Ziemassvētku dāvanas (19 atbildes)"Prasta" dāvana (23 atbildes)Kosmētiskā operācija kā ziemassvētku dāvana? (15 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu