Dāvana

Dāvana - jautājumi un diskusijas

Dāvana cilvēkam,kuram viss jau ir? (46)
ko dāvināt cilvēkam,kuram viss jau ir?
taadam neko nevajag daavinaat, jo tad savaadaak viss buus pa divi :P deju uz galda:) Apsien sev banti un uzdāvini sevi... Noadi zeķu pāri.:)) To nekad nebūs par daudz! fotoalbumiņu ar savu erotisko foto sesiju... vai arī sarunā jums kopīgu foto sesiju. ··· Dāvana: Dāvana cilvēkam,kuram viss ... lasīt visu diskusiju (46 atbildes) –»
Ko lai uzdāvina vīrietis vīrietim? (26)
Tas būtu nākamais no savas ZS jaut. , sērijas. Absolūti nekādas idejas nerodas. Bet vajadzētu kaut ko. .. pilnībā, noteikti! Čalim 26-28. .. ntereses -sports, datorspēles. mūzika. .patīk karaoke. . Zinu, ka sapnis ir mocis, tas ...
Parādi man savu draugu,pateikšu,kāds esi tu un otrādi,tātad pudeli laba konjaka,vai visiti. Konjaks vienmēr noder saimniecībā. Airis. man jau patiktu. Kāju masāžas vanniņu! Tas būtu! tantiņu aplauziens:D:D:D:D Uzdāvini dāvanu karti. ··· Dāvana: Ko lai uzdāvina vīrietis ... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Dāvana kāzās. (19)
Cik lielu naudas summu dāvināt jaunlaulātajiem,ja uz kāzām dodos viena?????
...a kā mums zināt,Tavas finansiālās iespējas? :) ...es???? piecīti :))) vairāk man nav.
bet cits var 100.
neadekvāts jautājums.
Es divas algas savas!
Bet par šo tēmu pukojās bijusī grāmatvede, ka viens pāris aploksnē tikai 15 Ls ielikuši bija, uz ko draudzene atbildēja, ka viņa arī tikpat taču likusi. Grāmatvede atbildēja, ka viņa esot viena pati, džeka neesot, tāpēc tas esot cilvēcīgi, bet tam pārim bērnu neesot, algas labas, tādiem esot 30 Ls jāliek. Domā pati! Ja mana māsa beidzot izdomātu kļūt par godīgu sievieti un apprecētos, tad es viņai 40-50 Ls ieliktu... Draudzenei 25 Ls, kolēģim 20 Ls. Skatoties, kas par frīku precas.
nu pieklājība prasa 10% no mēneša ienākumiem... pārējais cik nav žēl. Naudu neesmu dāvinājusi, jo tās vērtība parasti šķiet ir mazāka kā, ja tiek uzdāvināta kāda noderīga vai interesanta lieta. No sērijas - cik ir jāmaksā, lai nekļūtu par apsmieklu citu acīs? Vai labāk nav apjautāties pašam jaunajam pārim? Tie taču viņu svētki. ··· Dāvana: Dāvana kāzās. lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Dāvana kāzām Vācijā (13)
Kādas idejas dāvanai kāzām Vācijā ? Precas vācieši, seni, labi paziņas.
Uzdaavini Dombrovska nemirstiigo graamatu -,,Latvijas Veiksmes pasaka ,, Vaciesi varees labi iereekt to lasot ! geisha..pati esi no garāžas:D
Vācieši labprāt atpūšas LV ,Liepāja vasarā pilna ar vācu tūristiem un viņi ir sajūsmā par pludmali un Palangas tuvumu.
Cilvēkam pašam jāizlemj ko dāvināt..
oi ,atvaino ,patriots Nu ja paziņas labi, taču vari ko mīlīgi izdomāt, nav svarīgi kāda tautība, kaut vai čigāni. aizved no Latvijas kko, kas ir hand made. arzemnieki ljoti noverte musu rokdarbnieku darinajumus un izstradajumus. ··· Dāvana: Dāvana kāzām Vācijā lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Neatsveramus kopā būšanas mirkļus. Visai saimei kopā savākties,tas ir feini. Brīvu Jaungada nakti - boss atļāva nesēdēt darbā, kaut gan man bija iekritusi maiņa:) Ziemassvētkos bija jaukas dāvaniņas ģimenes lokā. Kà korporatīvo dāvanu barotavu putniem ar sēkliņām pirmajām reizēm. man pilnīgs marasms sanāca. bet vienlaicīgi iegumuvs. es sajaucu savu nr. ar svešu, izgāju priekšā ne tad kad vajag. pilns loha profils piepildīts. es nervozēju uzmanības centrā un sadaru muļķības 3 gadus uz priekšu.
bet dāvanu es dabūju labu. no sievas un mammas. ļoti personiska. nestāstīšu tāpēc. man ļoti patika šis jaunaisgads. pateicība par to.
Sev uzdāvināju labu pannu! ··· Dāvana: Ko Labu saņēmāt ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Dāvana dzimšanas dienā (20)
Labdien. Ieskiet lūdzu variantus, ko varētu uzdāvināt, dzimšanas dienā, 18. jaunam puisim un,48. gadus jaunam vīrietim? Paldies!
SPA der abiem nu tur jāpazīst abi iepriekšminētie, kādi šiem hobiji, aizraušanās, varbūt kādreiz ir minējis, ka labprāt kko vēlētos, nevajag prasīt cilvēkiem, kas viņus nepazīst, tik muļības uzklausīsi Jauneklim ziedus, onkulim vainagu(ozolzaru uz kakla, skaidroJ) GAdi jau nav kritērijs. katram jau kas cits patīk. Viņš pīpā/nepīpā? sporto? ar moci brauc? makšķerē? 48 gadus vecajam kungam kaut ko no hobijiem kādi nu viņam ir bet jaunēklim ja ir auto tad kaut ko no auto piederumiem ··· Dāvana: Dāvana dzimšanas dienā lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Dzimshanas dienas davana (25)
Labvakar! ilgi domaaju un nevaru izdomat, ko davinat puisim dzimshanas diena (26 gadi) gribu uzdavinat kaut ko mīļu lai paliek ilgi atminaa. .. Varbut ir kadas idejas? mekleju google, bet nekas tads neiekrita.
Ja 26.gadīgu vīrieti par puisi vai puišeli dēvē-nopērc riču-raču,būs,ko brīvbrīžos pirms gulētiešanas padarboties!:DDD Tas i stulbi....Tu jau vinu mili,dzivo kopa,pazisti...Tad nu pec ta izrietot nu vajdzetu zinat,kas otram patik,ko davinat. Atmet smēķēšanu! Ja mīļu, tad kaut kas pašrocīgi jātaisa. Citādi jau sanāk tā bezpersoniski...
Man tā šķiet.
Prezi zaķīša izskatā ··· Dāvana: Dzimshanas dienas davana lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Ko dāvināt uz 18 gadiem ??? (18)
Tā nu sagadījies ka tuvojas astoņpadsmit gadu jubilejas manam un draugu bērniem. Katrs gaida ko īpašu. Pasviediet noderīgas un trakas idejas. Varbūt noderēs vēl kādam :)
Ja puika, tad BMW būs taisni laikā... Mēs savai 18 -gadniecei un draudzenei uzdāvinājām biļetes uz ļoti labu jauniešu koncertu...var būt arī Pozitivus festivāls. Bija ļoti priecīgi... Nevar saprast: cik ta Jums pa abiem kopaa to 18gadiigo beernu ir?
Manupraat, celjojums ir makten laba daavana jebkuram jaunietim,...vecaaki peec saviem ieskatiem un jebkura biezuma macinjiem var izveeleeties atbilstoshu celjojumu, njemot veeraa savu beernu kopiigaas intereses. Celjojums bez vecaaku uzraudziibas, izjuutot patstaaviibu, no tiesas iepriecinaas Juusu beernus.
Es savējiem kādreiz dāvināju auto kursus, bija priecīgi, ļoti. Vislabaak jau tomeer ir daavinaat - naudu, lai pats izveelas, ko - veelas!
Komplektaa, ar taadu kaartiigu, aadas - naudas maku. Tie ir diezgan daargi, bet kalpos ilgi un buus arii laba atminja, par - daavinaataaju.
··· Dāvana: Ko dāvināt uz 18 gadiem ??? lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Dāvana vīrietim par pateicību pasākuma organizēšanā? (16)
Ko uzdāvināt cilvēkam - vīrieša gabalam - kā pateicību pasākuma organizēšanā?Tikai bez muļķībām, apnikuši esat.reālus padomus.
Kāda pasākuma un kas ir "vīrietis"? Normāls konis pār mēru... bet ja pasākums labs un "saimniecības daļa", zens arī nav ar pirkstu taisīts.
Iedod viņam kādu Tīčersu, būs ok. Na ko iespringt.
"saimniecības daļa":) ar tiem tikai "skaidra" valoda.
Tur jau tas meitiešu trūkums,ka viņas nezin,ko un kā..:)ka jebkuram vacim ir bezgala svarīgi un patīkami,ja viņam dod zināt,ka viņš ir čoms,ka ir lāga vecis un tas tiek novērtēts.Un nesvarīgi,kas atzinumam nāk līdz.Vecumam jau nemaz nav nozīmes.Un līdzdodamajai mantai ar...:)Bet labs drinks no nepersoniskas "biedru grupas" kaķi vienmēr.Ja vecis nav javnijs vīnu pazinēja,tad labāk konīti,vai kādu visīti.Un obligāts uzsitiens uz pleca un atzinums,ka vecis ir ko jēdzīgu veicis...:) Tieši tā. Pastāsi, ka viņš savu darbu viecis ir lieliski, tas būs kā lieliska "torte" pie viskija.
Un vispār, uzslava ir viena no atalgojuma formām, gan morāla atalgojuma, tomēr morāls atalgojums ko nozīmē? Tas rosina turpināt un vairot savu māku(dajebkādā profešenā).
Jā tā turpina, tas pats ar raksturu - saki kādam cilvēkam, ka viņš ir "tāds", ar laiku, viņš kļūs par "tādu", savā ziņā ieprogrammēšana, jo personai ir iekšējie štampi un jebkuram gribas atbilds sevis uzstādītajiem, vai noliegtajiem štampiem.

Eck šon pilosopija aiznesās.... jāiet dārzā pastrādāt, laikam.:)
formulējums jau ir muļķīgs.....es parasti kontaktējos ar vīriešiem nevis ar gabaliem.....
citreiz labu alkoholisko pudeli uzdāvinu....vakar datoriķim vakariņas pagatavoju...citreiz kaut ko smieklīgu nopērku, lai ir par ko pasmieties.....bet citreiz palieku parādā...piedodiet visi, kam esmu parādā.....
··· Dāvana: Dāvana vīrietim par ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
"Prasta" dāvana (23)
Kāda varētu būt"prasta" dāvana sievietei?
Prastas dāvanas nevajag dāvināt. Labāk pajautā, kāda būtu laba dāvana. Sorry, neiebraucu jautājumā...:( Prasta dāvana, ne pirmā svaiguma puķu pušķis ietīts plastmasas, spīdīgā maisiņā... Bumbierenes un kokvilnas zeķes. Ui, biezaa ar zeķes atzīmēja. Prasta vai nedārga?Ir starpība. Kandžas pudele un pieneņu pušķis. Kandžu pats vēlāk izdzer. ··· Dāvana: "Prasta" dāvana lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu