Dāvana

dāvana foto attēls

Dāvana - jautājumi un diskusijas

Dāvana kāzās. (18)
Cik lielu naudas summu dāvināt jaunlaulātajiem,ja uz kāzām dodos viena?????
...a kā mums zināt,Tavas finansiālās iespējas? :) ...es???? piecīti :))) vairāk man nav.
bet cits var 100.
neadekvāts jautājums.
Es divas algas savas!
Bet par šo tēmu pukojās bijusī grāmatvede, ka viens pāris aploksnē tikai 15 Ls ielikuši bija, uz ko draudzene atbildēja, ka viņa arī tikpat taču likusi. Grāmatvede atbildēja, ka viņa esot viena pati, džeka neesot, tāpēc tas esot cilvēcīgi, bet tam pārim bērnu neesot, algas labas, tādiem esot 30 Ls jāliek. Domā pati! Ja mana māsa beidzot izdomātu kļūt par godīgu sievieti un apprecētos, tad es viņai 40-50 Ls ieliktu... Draudzenei 25 Ls, kolēģim 20 Ls. Skatoties, kas par frīku precas.
nu pieklājība prasa 10% no mēneša ienākumiem... pārējais cik nav žēl. Naudu neesmu dāvinājusi, jo tās vērtība parasti šķiet ir mazāka kā, ja tiek uzdāvināta kāda noderīga vai interesanta lieta. No sērijas - cik ir jāmaksā, lai nekļūtu par apsmieklu citu acīs? Vai labāk nav apjautāties pašam jaunajam pārim? Tie taču viņu svētki. ··· Dāvana: Dāvana kāzās. lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Dāvana izlaidumā (24)
Ko uzdāvināt meitenei 12.klases izlaidumā?
Buču un kādu puķiti. Pareizāk ir kas jādāvina tev pašai, ja vvispār kādam kas jādāvina.
Pienāk mazmeita un saka : opi man nākamgad būs bērnudārzā izlaidums, ko tu man uzdāvināsi. Opim pagaidām sirds cieta, turos tā teikt.
Es parasti mēģinu atrast kādu grāmatu atbilstoši absolventa interesēm..
Ja esi pārliecināta, ka izjūti viņas gaumi, vari dāvināt arī rotas, bet ja galīgi trūkst izdomas, vienmēr var izlīdzēties ar dāvanu karti vai vnk aploksni :)
:)Uzdāvini smartfonu SAMSUNG Galaxy S4, un micro sd 32GB karti- tad viņai būs Full Hd 5´´diožu displejs netam- ar super-krāsām, full hd video pleijeris, 13Mpix kamera, HD videokamera, stereo radio&mūzikas pleijeris n-tajām diennaktīm neatkārtojoties...;) kas tev ir ta meitene,cik liels budzhets? Uzdaavini jaunu, spiidiigu Lexus, noveertees :) ··· Dāvana: Dāvana izlaidumā lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Dāvana vīrietim 30 gadu dzimšanas dienā (24)
Ko romantisku sieviete var uzdāvināt savam mīļotajam vīrietim 30 gadu dzimšanas dienā?
sievietes sajuusmina romantika, bet viirieshus priecee kas seksiigs... variantu ir daudz, bet par cik te visi nenopietnu uudeni lej, tad nav veerts izteikties! labi nelieshu uudeni, ieteikshu ko nopietnu uzdaavinaat lidmashiinu...varu tikai iedomaaties, kaa to spees noveerteet tavs viirietis... vai esi parliecinata,ka vinjam ir vajadziigs k-kas romantisks?
cik liela ir naudas summa,kuru grasies teret?
Sevi! ··· Dāvana: Dāvana vīrietim 30 gadu... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Kā uzdāvināt naudu? (34)
Kā skaisti iesaiņot naudu dāvināšanai draugu kāzās? Varbūt kāds zin,kur taisa kādas skaistas aploksnes vai kastītes? vai vēl ko līdzīgu...
a uztaisi pati,mazu aploksniti dekorativu.
Ja negribas pašai,tad visur var atrats,visos tirdzniecibas centros,grāmatnicās.
Parasti jau aploksnītē liek,jo dažreiz ir kastite speciāli aploksnitēm,kā pastakastite.Lai var iemest iekšā.
nu nezinu, smukāk jau saburzīt un piestūķēt sporta somu.. Mani paziņas draugiem uz kāzām uzdāvināja no piecīšiem izlocītu origami gulbi. Izskatījās super.;) Grāmatnīcās un Origo gan Narvesenā paskaties, gan Tiimari, tur abos redzēju. Narvesenā pirku tādu, kad teātra biļetes dāvināju. Fotorāmītī zem stikla salikti 4 desmitnieki tā, ka izskatās 1000. Izskatījās prikolīgi. ··· Dāvana: Kā uzdāvināt naudu? lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Dāvana vīrietim 60 gadu jubilejā (17)
Liela, apaļa jubileja - vīrietim 60 gadi - ko dāvināt? Saimniecisks cilvēks sava mūža laikā ir iegādājies sev visu nepieciešamo. Nu ko gan lai tādam uzdāvina tik nozīmīgā svētku reizē? Lūdzu padalieties pieredzē!
Jāpavērtē tak viņa intereses un tad attiecīgi kas jāpiemeklē......Nu manam onkulim ir dārzs, patīk metāls.....Zinu, ka kaut vai metālā kalta pastkastīte viņam sagādātu prieku:) Tagad ir ļoti labas un greznas grāmatas par Latviju,cena arī vairāk nekā nopietna.Arī par mākslu,hobijiem utt. tik nedāvini neko, kur virsū cipars 60...reiz tā izdarīju...rūgti nožēloju.....apvainojās....:/

p.s. kaut ko personisku un mīļu
Ceļojumu lielu vai mazu - atkarībā cik tuvs cilvēks esi. Nav svariigi vai cilveekam ir 16 vai 60.Svariigi ir paziit vinju, vinja dziivesveidu un hobijus.
Taadeelj pats muljkjiigaakais ir mekleet atbildes sheit.
··· Dāvana: Dāvana vīrietim 60 gadu jubilejā lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Pašdarinātas Ziemassvētku dāvanas (19)
Lūdzu iesakiet labākās idejas paštaisītām Ziemassvētku dāvanām
Pašdarinātas konfektes - recepšu internetā ļoti daudz, pameklē, piemēram, cetrassezonas.lv vai iemet gūglē. Mazos papīra groziņus konfektēm var nopirkt Prismā, Gemosā; varbūt tagad parādījušies vēl kādā veikalā. Es darinu ziedus no shifona un apgustu dekupazhu. Noder! Daudz ko vari pati darināt, atkarībā no tā, kādus rokdarbus proti un kam dāvināsi.
Es esmu ar mašīnu izšuvusi salvešu un galdautiņu komplektus ar Ziemassvētku motīviem. Ar aplikācijām esmu apdarinājusi virtuves ķebļu spilventiņus (ar zaļām vardēm) un priekšautus (ar jautriem pavāriņiem).
Un saadīt var jebko...
Izlutinātiem cilvēkiem nekas nekad nebūs gana labi, bet mani priecē, ka ļauži prot arī ko citu pagatavot, es tālāk par rosola bļodu svētkos, zečēm un dūraiņiem netieku :D Mums darbā jau otro gadu ir apdāvināšanās ar pašdarinātām dāvanām... visi priecīgi un apmierināti. :) ··· Dāvana: Pašdarinātas Ziemassvētku... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Ko dāvinat vīrietim Valentinadienā? (30)
Ko dāvinat vīrietim Valentinadienā? iesakiet ko?)
Lieliska dāvana - apdrukāta šokolāde, protams, pie nosacījuma, ja vīrietim garšo saldumi - vienkārši, neuzbāzīgi, tajā pašā laikā parāda Tavu attieksmi. Ljoti atvainojos, bet, man ir radies iespaids, ka viirieshiem shii diena ir pilniigi po. Tapeec labaak iesaku neteereet naudu. SM...ne tikai vīriešiem, bet arī sievietēm - kaut kā tā dienas pārspīlētā nozīme uzdzen šķērmu dūšu :D :D /elegantinositaspretsienu/
a varbut,need tai diena vinja smadzenes ar mazo karotiit?
man shkjiet,daudzi viirieshi ar shausmam gaida shadus svetkus.
es nopietni.
Uzdāvini deju:DD ··· Dāvana: Ko dāvinat vīrietim... lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Kosmētiskā operācija kā ziemassvētku dāvana? (15)
Tikko pa radio dzirdēju reklāmu, kur pilnīgā nopietnībā tiek piedāvāts: "Uzdāvini savai mīļotajai Ziemassvētkos botulīna iņekcijas". Ko, dāmas, sakat par tādu dāvanu? Manuprāt tie būtu pēdējie kopā pavadītie Ziemassvētki :D Mēģinu...
Vispaar jau, ja pirms ssaadas daavanas pasniegssanas no sievietes puses ir izskaneejusi taada veelme, buutu mulkjiigi apvainoties. Es tam, kas man šādu dāvanu būtu sagādājis, pašrocīgi iešpricētu botulīnu vārīgā vietā. Būtu labāk sagādājis abonementu uz lauku pirtiņu. nuu..tas,laikam,bija domats par miiljoto,kura niid katru dienu:ak,cik es esmu nesmuka,skat,kada kruncinja,miiiiiiiljais,nu pasaki man,es tachu esmu sakusi strauji novecot?!..es redzeju,ka tu paskatiijies uz to beibi!!/svoločj/
nu ja,es tachu esmu vecaka par vinju,blablabla.
un te nabaga vecis dzird burvju vardus!! un notiek atpestiishana un Amens:DD
viirieshiem tak ir tada nedaudz vajaka ta nervu sistema:PP:))
Manupraat lieliska daavana. Jo iipashi, ka gandriiz katra sievietei peec 30, peetot sevi spogulii, secina, ka buutu labi, ja vareetu izliidzinaat dazhas kruncinjas, bet injekcijas ir daargas. Miiljotais viirietis ir taads, kas ruupeejas, lai vinja sieviete justos labi. Vai buutu aizvainojoshi arii sanjemt daavanaa trenezhieri? Labi, ka tu piebildi- gandrīz katra sieviete pēc 30....!
Ja vīrietis pasniedz šādu dāvanu (protams ja sieviete pirms tam nav izteikusi šādu vēlēšanos), tad jāmūk no viņa jau laikus, vai jāmēģina viņam atgādināt par viņa krunciņām !
··· Dāvana: Kosmētiskā operācija kā... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Ko dāvināt uz izlaidumu? (13)
Esmu ielūgta uz izlaidumu.Ko lai dāvina septiņiem bijušajiem audzēkņiem?(izlaidums sestdien). Nēsmu viņus redzējusi 6 gadus.:( Pārškirstīju albūmus,palasījos viņu vēlējumus(es saglabāju,ejot projām:D) Padalieties pieredzē,lūdzu.:)
Uzsauc visiem kadu omuligu krodzinju Vecrigaa! Septiņus citronus, aizkožamajam.
Aizkost tekilu, protams.
Keramiķes Airas Lesiņas krūzītes ar labajiem tekstiem no Vinnija Pūka...Vakar tādu dabūju-man jau nu ļoti patīk ,un var personīgi katram piemeklēt piemērotāko. ... savējiem pamatskolas beidzējiem dāvināju katram vēja zvaniņu Es kaa teicu un rakstiiju, taa arii teikshu un rakstiishu latviski - albuuuums!:))) Skolotaaji parasti daavina graamatas, padaargi gan tagad:( ··· Dāvana: Ko dāvināt uz izlaidumu? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Dāvana kāzās (12)
Kādas dāvanas dāvināt kāzās (precas jauna sieviete), varbūt varat padalīties pieredzē?!:)
Labu kosmētikas komplektu...Bet vispār,pēc jaunās sievas vajadzībām...vēlmēm...hobijiem...iegribām...niķiem...utt... :)) Ja ņem vērā,ka reizē precas arī jauns vīrietis,tad var uzdāvināt kopīgu dūnu segu.:)) Man jau patiktos davanu karte ,pec tam pats vari izvēlēties to kas nepieciešams. Jāņem vērā daudzi faktori, kur jaunais pāris dzīvos - tikko iegādātā īpašumā vieni, pie vieniem no vecākiem, vai iepriekš iekārtotā ligzdiņā...
sākot no labām sadzīves lietām (virtuves kombaini, trauku komplektu, zīda gultas veļas komplektu utt.) beidzot ar atsevišķām privātām lietām katram.
Ar ko atšķiras dāvanu karte no naudas? Dāvanu karte piesieta iepirkšanās vietai, tai ir ierobežots derīguma termiņš(tam beidzoties - nauda vējā), to var iegādāties ar bezskaidras naudas pārskaitījumu(der juridiskām iestādēm izdevumu attaisnošanai).
Ierastā prakse: -kāzās svin jaunas ģimenes oficiālu sākšanos, dāvina visu ko saimniecībā noderīgu abiem(lai tik nav vienādi vairākiem ciemiņiem), unversālākais ir un paliek nauda, nevēlies maksāt tieši, pasniedz apdrošināšanas polisi ar uzkrāšanu kur veikta pirmā iemaksa(pēc Tavām iespējām).
··· Dāvana: Dāvana kāzās lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu