Kas ir gudrība?

Citāts:Dazhi tieshaam gudri viirieshi ir sastopami tieshi te, PA.
Interesanti, kuri, jūsuprāt,te- ir gudri,viedi?
Kuru viedokļus jūs lasītu?... Kuros ieklausītos?...Kuriem pasmaidītu?...Ar kuriem labprāt uzsāktu saraksti un iepazītos realitātē?...
P.S.Man patīk lasīt Sievieti_melna:)Citāts ir paņemts no viņas viedokļa.

iposse  1   neesmu nevienu gudru te redzējusi....un vispār, kādfa gudrība tev ir vajadzīga - dzīves vai ar grādiem???Ja kāds te ir gudrs, lai uzraksta un izdod grāmatu, ja būs inetresanta, izlasīšu.bet pārējie ir vairāk vai mazāk tādu pašu līdzcilvēku līmenī, vai pat sliktāk, jo realitātē sarunas ir simts reižu inrteresantākas un vērtīgākas...

Wonderwomen      Ne jau visi OHO viedie, gudrie izsakās PA un katram jau tā latiņa var būt cita. Ir kam patīk Sieviete_melna vai Just viedoklis (arī man), ir kam - gluži pretēji.

edmunds      gudriiba ir prasme orienteeties dotajos apstaakljos (c)

annija005      man neinteresee viirieša viedoklis ,iipaši šo kas te visu laiku netaa seež.

selnija_      Es domāju, ka objektīvi nekad otru nevarēsim novērtēt, ja nu vienīgi totālu muļķi atšķirt no pārējiem, tas arī viss. Ir tadi, kas simpatizē un tādi ,kuri ne.
Vajag nikus nosaukt? Parasti lasu visus komentus, bet sevišķi piesaista Laskovij, Ugunskura kurinātāja, graviera, Soul, cilveex teksti. Protams arī daži pazudušie: Silver, neatliekamā raķete.
Labprāt iepazītos ar visiem PA ļaudīm, un uzsmaidītu visiem!

KONSUL      Par gudribu netaa ir gruti spriest, vieglak saredzama ir NEgudriba... Kaut gan arii taa var but veids, kaa ``izcelties``...
Bet ja jau jautaa tieshi man - ja kas butu tiesham svariigi, nu nejautaatu es virtuali nevienam neko (kaut gan bija loti patikams iznemums, kad apjautajos reiz par pc programmeshanas ``lietam`` un iepazinos ar brinishkjigiem cilvekiem un profesionaljiem)!:) Bet ... nevar uzticet savu dzivi un nopietnus leemumus diskuteet ar pilnigi sveshiem cilvekiem, kurus pat neredzi... ``uzsist klachu``, var, bet neko vairak...

iluuuzija      Mavericks,kaut brīžiem bezkaunīgs,tak gudrs pēc vella:)
edmunds-dzīvesgudrs un ne tikai,labsirdības iemiesojums..
Just,nebaidās droši izteikt savu viedokli un trāpa kā naglai pa pieri..
uttt...pielikums uz 20 A4 formāta lapām..izsniedzu personīgi:)P

SievieteMelnaa      Gudriiba ir zinaashanas+spriestspeja+logjiskums+inteligjence (bez prioritaaras seciibas). Taa vienkaarshoti. Tie, kurus man sheit patiik palasiit PA (preteeji cita veida kontingentam sarakstee) ir - lietotajc, Laskovij, cilveex, 7_jeeri un Mavericks. Un mans gudro meitenju tops - Tessa, Vucis, selnija.

ponytail      Gudri? Nezinu, bet patīk, ja saprot jautājumu un spēj izklāstīt sakarīgā valodā savu viedokli par tēmu. Jo, lielākoties, ir gadījumi, kad "kņigu ņe čital, no mņeņije imeju". Un viedoklim nebūt nav jāsakrīt ar manējo.
Un vēl - patīk arī tas, ja lasa citu komentārus, nevis 50X pēc kārtas pārmaļ to, ko kāds jau ir rakstījis (tā vietā, lai uzrakstītu - piekrītu). :)

Laskovij      Vispirmām kārtām ņemu vēra tos, kuri - cik zinu ir reāli cilvēki un nemaina nikus, kā zeķes (tas ir ne vienmēr jābūt viņa foto)

Pilnīgi ignore uz tiem, kas ir anonīmi...

Izteikta favorītu nav, jo viedokļi atšķirās (citreiz kāds pasaka labi, citreiz nošauj griezi) ... ir dažreiz izteikti nefavorīti:)

Pie tam labi redzams, kas ir kura jājamzirdziņš un dažreiz par konkrētam tēmām (nodrāztām gadiem) var pateikt, kādi būs komentāri ( Piemēram ...vīrs+mīļākā... Lucy,Sniegbaltīte: "Jāklis" :)

Un vēl, ja jau par šo tēmu, bieži pieminētam negācijām un uzbraucieniem - arī jautājumi ir jāmāk pareizi uzdot, ja tiek uzdots sakarīgi (saprotami) jautājums, tad pamata būs sakarīgas atbildes.

vasara18      Man reizēm daudz vairāk nozīmē īedzimtās inteliģences esamība, vai neesamība, ne tik daudz gudrība. Visai nepatīkami ir komunicēt ar augsti izglītotu cilvēku, kur prastums spraucas pa visiem stūriem ārā...
Lasu visus komentārus, bet gaidu Laskovij, cilveex, Mavericks, tessa(ir par ko padomāt), UgunskuraKurinātājs(uzjautrinošs)...

cilveex      Runāt plaši un skaisti, to var, bet saprātīgāk būtu skatīties uz pilsoņa darbiem. Kā viens no maniem favorīttēliem ForrestGump seiz>
"Jenny: Are you stupid or something. Forrest: Mommy says stupid is as stupid does ."

Ditinja      tā kā šeit esmu pavisam nedaudz, tad vēl neesmu piefiksējusi, kas ir kas..
Tomēr jau sāk veidoties priekšstats par šeit esošajiem lietotājiem..

KONSUL varu minēt kā pirmo, kas acē iekrita.. LA, protams.. :)
Laskovijs, UK, Tessa. Atmiņā paliekoši, bet savu tēlu (manā smadzenē) vēl veido :)

daida    1 :)..gudri vīrieši oho ?..vai gudriem vīriešiem būtu laiks te dirnēt caurām dienām?...jā ir tādi asprātīgi publikas izklaidētāji, galma āksti,..kur nu bez tiem, dažreiz āksti tiešām ir karaļnama politikas noteicēji,..bet vispār jau jautri, kad dāmas sāk sacensties savā pārgudrībā,... bet man patīk humors un dažreiz jautrāk ir palasīt vienkārši aņukus...labi ,ka esmu mazliet blonda:))

iposse      piekrītu Daidai, humora te tiešam nav, kur nu vēl laba...tādā akstīšanās drīzāk izskatās noželojama, nekā jautra....nezinu, cik aprobežotam ir jābūt, lai liktos smiieklģi tādi stāstiņi par ziliem pupturiem....

iterators      Tikai Tessa

annija005    1 :)..gudri vīrieši oho ?..vai gudriem vīriešiem būtu laiks te dirnēt caurām dienām?...jā ir tādi asprātīgi publikas izklaidētāji, galma āksti,..kur nu bez tiem, dažreiz āksti tiešām ir karaļnama politikas noteicēji,....dida forši pateici

Tessa      par sho laiku gandriiz vai varu paredzet,ko katrs uzrakstiis.
ljoti patika lasiit,ka njemas Buttls un dolce religjiozajos jautajumos.buttlu vispar paredzu triis soljus uz priekshu.
Lucy vienmer uzjautrina. nonjemu cepuri un sajutos blondiine Just un daisy komentaru prieksha.
lapsis rezhet pravdu-matku.Laskovijs,edmunds,eugens man ka kaut kads kopejais kodols,kuram domas ir aptuveni vienadas,nu vismaz,mana skatiijuma,takije polozhiteljnije rebjata.
UK ljubiju bezbožno,bet vinjsh jau redz tikai to savu Liiviju:D
apzinati eju garam cilvekiem,kuri muzhigi neapmierinati-ar visu.un pat neprot sakartot baljkjus savas aciis.
SievM,selniitis,adele(sen nav maniita gan),pele,barba.ta atruma nemaz nevaru visus atcereties..

Tessa      palasiiju. speciali for iposse,daida,annija005.
senatne Gudrie dziivoja mezha biezoknii un klejoja no viena ciema uz nakamo.
musdienas zinashanas uzskata par preci,ko var iesainjot,reklamet un pardot.
mes dziivojam pasaule,kur nesavtiiga zinashanu nodoshana ir reti sastopama un kur cilveku interese partnera konts banka,nevis sirdsgudriiba:)
ja te nav gudru viirieshu(pienjemsim),ku,atljaushos pajautat,jus te darat?..:)nedomaju,ka esat oho katra divas nedeljas,ja jau tadi secinajumi un zhults nak ara:)
prieksh kam tad lasiit PA un aplikt visus?..
ir te gudri. jauki. sharmanti un sirsniigi-papilnam. japrot tik saskatiit.macaties,meitenes,un lai veicas:)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu