Esmu precējusies vai nē - tāds tas jautājums???:)

Kur likt īsti nezināju - ne to attiecībās prasijās , ne to juridiskajos :) A situācija salīdzinoši vienkārša: esmu laulājusies baznīcā/pa ātro salaulāja: norīta sarunāja - vakarā laulāja:)/, reģistrējuši - likumīgi dzimtsarakstu nodaļā neesam. Tad es esmu precējusies vai nē???

erika    1 Esi laulāta.Un ja katoliete,tad uz mūžu.

MAaSA      :)))
Esi!:)))

_Parama    1 ja jūs baznīcas grāmatā ierakstīja, tad esi precēta! apsveicu!:)

amailija    1 vienmēr otrā dienā pēc dzeršanas vajag kārtīgi izgulēties un tikai tad skriet uz baznīcu - būs vieglāk izšķirt - grēki jāsūdz vai jālaulājas:))

Sp96      Etamu stoļiku boļše ņe naļivatj.

MarieAntoinette    1 laba dzimšanas dienas ballīte bijusi :DDD

cirteejs    1 Jaunais vīrs vismaz labi izcirta?

Wonderwomen    1 Tāds slikts sapnis šonakt bija?:))
Ja par tēmu, tad vēl līdz kaut kādiem 90.gadiem (precīzus gadus un datumus slinkums meklēt) laulības varēja reģistrēt gan dzimtsrakstu nodaļā, gan baznīca, tagad, pat ja laulības notiek baznīcā, reģistrācija jāveic arī dzimtsarakstu nodaļā.

annija005  1   Neuzskatu bazniicu par juridisku iestaadi!!!

Pietiek jau ka taa skalo smadzenes cilveekiem ar vaaju raksturu.Un ierakstiišana bazniicu graamataa veel neko nenoziimee...pat Biibeli katrs paaraksta peec saviem ieskatiem...taapeec tai nav juridiska speeka.


TAATAD...mana atbilde IR .NEE tu neeesi preceejusies.. tu esi briiva kaa putns.

hewy  1   ...šķiet, ka arī mācītājs tajā dzimšanas dienas ballītē visu nakti līksmojis... Kaut gan - tas vispār bija mācītājs, kas jūs laulāja?

birniss    2 tu vel pajautaa vai esi nevainiiga vai nee...SEENE;))))))))))

Feks    1 A tam, ar ko esi salaulāta - nepajautāji..? Normāli būtu, ja par savu juridisko stāvokli jums būtu vienāds viedoklis... ;-)

lollitta  1   nav par ko uztraukties!ja jus milat viens otru!tas tacu jauki!esat salaulati uz muzu!es uzskatu ka tas pat ir labak,nekaa registreties juridiski.jus dieva prieksaa esat sieva un virs,gan priekos gan bedas!pat ja,tfu,tfu tfu,paskirsaties,jusu starpaa paliks saite,kuru nespej neviens cilveks parraut.es ari bij gan laulajusies baznicaa,gan registrejusi savu savienibu juridiski.nu i!rezultataa pec 8gadiem paskiramies,bet sii saite starp mums palika .saglabajas labas attiecibas un zemapzinaa sez doma,ka kaut ari mes tagad ejam katrs savu celu,tomer dieva prieksaa esam kopaa,un pildam dievam dotos solijumus!

hren_vam      baznīca tālāk kārto juridiskos jautājumus... apsveicu ;)

I_am_so_      Garīdznieks laulā pēc savas konfesijas noteikumiem.Garīdznieki par katru noslēgtu laulību četrpadsmit dienu laikā laulību reģistram vajadzīgās ziņas piesūta tai dzimtsarakstu nodaļai, kuras teritorijā laulāšana notikusi. Par šā pienākuma neizpildīšanu garīdznieku var saukt pie administratīvās atbildības. (c)

apprecēties jau visi māk un pa taisno, bet noskaidrot, uzzināt pirms tam, kas un kā - tur prātiņš ir par īsu un tikai oHo var palīdzēt. nu nekas, kad sāksies kašķi un mantas dalīšana, tad redzēsiet daudz, daudz iestāžu un formalitāšu. :D

ja jautājums nopietns, tad iesaku jau tagad painteresēties - neticās, ka kāds baznīckungs piķa dēļ būs piekritis veikt viltus konfesiju un vēl steidzamā kārtā bez kristīšanas, iesvētīšanas un 7dienas skolas mācības.

linda_saulite  1   psc lol kur tik stulbi cilveeki rodas

Chernobilja  1   Tagad tikai Duraki precas,Gudrie-iziet pie viira!!:)))))

Pele_chiibaa  1   skaidrs, ka esi.

kokote    1 Nu ja laulājies jau 2. brīvvalsts lakā (nevaru precīzi pateikt no kura gada, šķiet tad, kad atjaunoja 30.gadu civillikumu), tad esi oficiāli precēta, bet, ja laulājies padlatvijas laikā tad gan tas varētu būt apstrīdams (juridiski) :))
PS. vai gatavojies atkal pie vīra iziet? :))

inkypinky      Un kā Tu pati jūties?

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu