Sabiedriskais transports uz lidostu "Rīga"

Nedzīvoju Rīgā, tāpēc, lūdzu, iesakiet sabiedriskos transportus, ar kuriem no Rīgas dz. st. vai autoostas ērtāk var nokļūt līdz lidostai? Cik ilgā laikā?

leone    2 Ar 22.busu no dz.stacijas,no pieturas,kas tirgus pusē.Kursē apm.ik pa 20 minūtēm,braukšanai stundu vajadzētu rēķināt-aizbrauc gan ātrāk,bet visādi var gadīties.Cita starpā,šajā maršrutā nav jāmaksā par bagāžu,ja gadījumā tāda ir.

Skaidrite_Leeninna      leone, gluži otrādi - autobuss UZ lidostu attiet no pieturas, kas atrodas dzelzceļa stacijas pusē.

leone      Biju domājusi-nevis no stacijas laukuma,bet no tirgus puses.Uz otru pusi tālu neaizbrauksi-nākamā pietura ir galapunkts.:)

CatNap  1   ak jeee, no dz.stacijas vai autoostas tuvaakaa ir pietura PRETI(otraa ielas puse) stockmann centram, un saucas 13.janvara iela.

neratni_stasti      Jā, autobuss atiet no pieturas 13. janvāra iela un pietura atrodas tuvu hotelim Avalon, sanāk, ka aiz muguras paliek Vecrīga un jābrauc ir ar skatu uz Daugavas virzienu. Brauciens uz lidostu aizņem rovna 30 minūtes, nekādu tur stundu - cik esmu braukusi, nekad, nekad brauciena ilgums nav pārsniedzis 30 minūtes.

Morgana      www.rigassatiksme.lv buus gan atieshanas laiki, gan aptuvenie ierashanaas laiki

babyjag    2 ja cilveks uz rigu atbrauc ar vilcienu, attiecigi labak ir iziet pa gogolja ielas izeju uz to pieturu pie stacijas. tur pietur 22. autobuss (uzreiz blakus ieejai stacija, narvesen kioskam, un tunelja izejai). Ja sutat vinu uz 13.janvara ielas pieturu, padomajat, cik erti tur ir noklut - viens tunelis lidz stokmanam, otrs no stokmana uz pieturu - vai tur ir erti iet ar bagazhu pa trepem??
ja cilveks uz rigu atbrauc ar autobusu, attiecigi tuvak sanak pietura pretim stokmanam/avalon hotel - jaiziet caur vienu tuneli uz ielas pretejo pusi, pa kreisi bus pietura.
google.maps.lv ja neko nezini un nesaproti.

artis23      bilete maksa 0,70 santnimi braucot ar rigas sattiksmi autobusu!!! 2011-07-10

8008      Kā aizbrauci? 2023-07-06 15:43

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu