kā iztīrīt dīzeļdegvielu?

kā iztīrīt no drēbēm un apaviem dīzeļdegvielu? sanāca maza šaizīte:)

neko    1 Ar šķiltavu benzīnu (labi attīrīts, neatstāj pleķus pēc izžūšanas), pēc tam izmazgāt lai atbrīvotos no benzīna smakas.

Apriori      Ja, traipi svaigi, domāju, ka var iztikt arī bez benzīna. Vienkārši ar veļaspulveri paberzē un izmazgā - sārms arī labi tīra tādas lietas.

Apriori      Nu, zamšu jau ar ūdeni un ziepēm, vai pulveri var mazgāt. Nu, pēcāk lēnā garā jāizžāvē kādas avīzes tajās kurpēs sabāžot

neko      Šķiltavu benzīnu var nopirkt praktiski visos veiklos kur tirgo tabaku. Kaut vai tas pats "Tabakas Nams". Mēdz būt ari lielajos RIMI pie kasēm. Savulaik māsas zamša zābakus tieši tā izglābu:)

mojito      Saakumaa no virsraksta ,un tad raksta izlobioiju,ka diizeljdegvielaa sakritushi apavi un dreebes,un kaa lai to tagad iztiira..bet veelaak sapratu :D
Kaadu nebuut kjiimiju jaameklee...

elsa  5   Nu kur var tā sarežģīt elementāru lietu!
Liec automātā uz mazajiem grādiem un mazgā kā parasti!
Kā reiz šorīt kādam vēl tāda apt šaizīte sanāca. :D Cimdus iemetu automātā un tagad ir kā jauni.:)
Kurpes ar siltā ūdenī samitrinātu švammīti patīri un noliec saulītē, svaigā gaisā lai vēdināš un žūst.:)

fernfahrer    1 ja uz zamša kurpēm, tad traki, īsti no smakas nekad vaļā vairs netiksi. Tā dīzeļdegviela ir reti riebīgs smirdeklis. Retu reizi pat pēc veļasmašīnas uz bikšu galiem samanāmi pleķi. Katrā ziņā, šķiltavu benzīns varētu dīzeli pašķaidīt un tad mazgāt ar kādiem mazgājamiem līdzekļiem. Esmu kādreiz mēģinājis ar švammīti un trauku mazgājamo līdzekli tīrīt, tam labas īpašības šķaidīt šādus produktus.

amrita16    2 Vanish (rozā iepakojumā, šķidrais), uzlej atstāj uz brīdi un tad izmazgā, esmu pārbaudījusi viss iztītrās,nav jābaidās nepaliek nekādi traipi.

mikelits      kurpes ar FAIRY švamīti,bbūs ok,bikses silts ūdens tāpati ķīmija

Lucy    2 Nemaz tik viegli to smaku nedabūsi arā:(( izpieredzes zinu,izmazgāju un nesu āra lai vēdinās,tad atkal mazgāju un atkal vēdinu.Domāju tās kurpītes odīs ilgi:((

Gunsarozis      pati iztvaikos.

veejpuuta  1   Vislabāk tīra Fairy,no da jeb kā. 2014-02-19

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu