Līmes pēdu likvidēšana

problēma sekojoša: varbūt Jūs ar to cīnaties varbūt nē, kā noņemt līmes pēdas no dažādiem priekšmetiem, galvenokārt traukiem, pēc lielo uzlīmju (svītrukodu un priekšmetu tulkojumu valsts valodā) nolipināšanas nost, kas ir tas brīnumlīdzeklis, kas man rīt saimniecības lielveikalā būtu jāiegādājās, bet lai tas nebojātu priekšmetu virsmu, nepataisītu matētu vai kā citādi, nu izņemot meiteņu nagu tīrāmo, to pirkt man būtu tākā neērti...:D

Pusrublis  2 1 acetons vai speciāls līmes noņēmējs no reklāmas materiālu veikala.

magda  3 6 pamēģini ar olīveļļu, sevišķi labi der traukiem.

kokote  1 2 Nu ja tiešām stipri piekaltis, tad ar acetonu - tb es izmantoju nagu lakas noņēmēju (dīvaini par to neērtumu, saprastu, ka tamponus varētu būt neērti nopirkt :)), bet parasti manā pieredzē, ja nedaudz pamērcē trauku ziepjūdenī (nu da ar jebkuru trauku mazgājamo līdzekli, un tad ja vēl neiet nost, tad ar trauku švames to aso pusi paberzēju).

edmunds  2 1 metaala skaidu katlu berzamais. nav paaraak ass/ciets un lieliski nonjem papiiru ar visu liimi

janisb    1 Ja līme nav īpaši ieēdusies, tad parastais skočs - uzlīmē pa virsu līmei, un nodīrā nost - pēc dažām reizēm līme ir nost (C)
Ja ieēdusies tad pārdevēju iecīnītais līdzeklis "Cif cream" vai līdzīgs krēmveidīgi abrazīvais tīrītājs. Uzpilini nedaudz uz papīra virtuves dvieļa un uz priekšu :D

Vucis      Līmes pēdu likvidēšana foto Ar traukiem dara tā: sakarsē uzlīmi ar matu fēnu. Līme paliek mīksta un bieži vien uzlīmi var noņemt pilnīgi bez pēdām.

Īpaši lipīgiem gadījumiem, izmantoju šito mantu. Nopērkama Drogās, cena ap 1,50 Ls. Rakstīts, ka traipu tīrīšanas līdzeklis. Un nav melots - tauku traipi no smalkiem audumiem pazūd kā nebijuši. Noņem arī līmi, košļeni, principā, jebkuru drazu. Etiķetes noņem perfekti!

Evy_Siikuminjsh  2   Matu laka. Ar to var pat tintes traipus no PVC un ādas iztīrīt.

karbonaade  1   Silts ūdens un parastais trauku mazgājamais un parastā trauku mazgājamās švammītes abrazīvā daļa.
Vismaz traukiem viss notiek :) Nedaudz pamērcē un noberž nost.
Draņķīgāk ir ar grāmatām un dažādām citām lietām.
Patiesībā pārdevējus vajadzētu sodīt par preces bojāšanu, jo taupības nolūkos viņi lieto tās uzlīmes, kurām līme ir stipra. Bet ir pieejamas arī viegli noplēšamās. Protams kādu kapeiku dārgāk maksā. :(

slieks      Reiz bija pamācība TV. Lai dabūtu uzlīmi nost no preces, to vispirms kārtīgi jāsasilda ar matu fēnu. Tad, kamēr silta, jāņem nost. Pārsvarā izdodas un nekādas līmes pēdas nepaliek.

joens    1 Nu gan veiksminieki salasījušies, visiem tik viegli tās uzlīmes iet nost. Ja būtu fēns, tiešām pamēģinātu, bet tie šķidrumi brīžam to šmuci padara vēl lielāku (lielu netīru traipu), ko pēc tam vairs nekas neņem. Vēl trakāk, ka jākasa uzlīmi nost no priekšmeta, kur ne fēnu, ne ūdeni klāt nedrīkst laist, un līme nāk kopā ar pamatnes materiāla virskārtu.

selnija_  1   Tieši no traukiem noņemt ir visvieglāk: karstā ūdenī , ar feiry un baberzē ar švammi, būs gatavs.
No plastmasas, polimēru virsmām: ar vaitspiritu, vēllāk pamazgā ar ziepēm vai trauku mazgājamo līdzekli.

vvr      Terpentīns. Ja rūpējies par vidi un veselību, tad labāk priežu sveķu terpentīns (dabīgais, igauņu raž.) 2017-01-31

Līdzīgi jautājumi
Ka notirit pelu limi no auduma? (4 atbildes)Lime silikona gumijai (14 atbildes)Silikatu lime (7 atbildes)Lime uz apgerba (8 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu