Tīrīšana

tīrīšana foto attēls

Tīrīšana - jautājumi un diskusijas

Iesakiet, ar ko var iztīrīt asins traipus? (23)
Nevaru nekādi tikt vaļā no asins traipa uz auduma! Ar balinātāju nemēģināju, bet tas nebūtu tas labākais variants!
Ar uudenjrazha paarskaabi. Kas tad traks ir uudenjrazha paarskaabee (3%), ja to lej virsuu jebkuram pushumam? Vislabaakaa metode, tiesa gan der tikai svaigam asins traipam - ar saslapinaatu vates picinju paarbrauc paari, un burtiski uzsuuc to traipu. Ja neesat maagjinaajushas, tad nevajag kritizeet:))) Asinstraipus no apgeerba es ar uudenrazha paarskaabi vnm iztiiru Vanish. Vai kāds speciāls traipu tīrāmais asinīm.
Ar ūdeņraža pārskābi, gan nē!!!
Svaigas asinis mazgā laukā tūdaļ ar ledaini auksta ūdens tecināšanu uz plankuma. Ja ātri sāk, izņem laukā pilnīgi. Iestāvējušos pleķi mērcē ilgstoši parastā mazgāšanas līdzeklī... ··· Tīrīšana: Iesakiet, ar ko var iztīrīt... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Segas tīrišana (6)
Kā, un kur varētu iztīrit dūnu segu? Vai mājas tas ir iespējams? Nav nekas speciāls, vienkārši pēc lietošanas patīrit. Paldies.
Jebkurā ķīmiskajā tīrītavā, vai veļas mašīnā, saudzējošā režīmā. Nē,mājās nav iespējams iztīrīt dūnu segu,jo putekļu ērcītēm ir patīkams siltums!Tādēļ atputekļo laukā un paturi ap divas dienas svaigā gaisā! Esmu dzirdējusi,ka spalvu spilvenus tīra ķīmiskajā,tikai viena nepilnība esot-tie paliekot plānāki. Nezinu kā ar segu. Gan jau ,ka tīra. veļasmašīnā, pēc tam izpurina kaartīgi!
Un- ja ērcīte ir, nekādi āri viņu laukā nedabūs....tagad jau jaunolaiku segas ir ar pretērcīšu "apdari"...to jāskatās loti smalkā mikroskopā:)
Neatmaksājas! ··· Tīrīšana: Segas tīrišana lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kā iztīrīt sveķus no apģērba? (11)
gribētos padomu,kā lai no kombinzona izmazgā egles sveķus,gadijās uzsēsties virsū sveķainam kokam,būšu pateicīgs par padomu
es gan tādas lietas daru tā:
* salvete/tualetes papīrs
* karsts gludeklis virsū
* terpentīns
* mazgāšana
Avīze+gludeklis! Sviests labi sveķus šķīdina. Sākumā ar sviestu pēc tam ar fairy Hektosāns izgriez ar skereme,ja nesanak ar skerem...tad Tu ir dimba :D ··· Tīrīšana: Kā iztīrīt sveķus no apģērba? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Sudraba rotu spodrināšana (11)
Man patīk Manas sudraba rotaslietas, bet ssoriit nonācu pie secinājuma, nebūtu par sliktu tās nedaudz uzspodrināt. Jautājums - kā to izdarīt? Varbūt tēma jau pārcilāta kaut kad senāk, bet atbildi nevarēju sameklēt. Ja kādam ir padoms,...
Vislabāk ir vecā krievu laiku zobupasta! Vecā labā krievu z-pasta ir par daudz abrazīva. Smalkām pulētām rotām samaitā virsmu.Ir taču nopērkami speciāli līdzekļi sudraba delikātai tīrīšanai Tīru sudraba rotaslietas ar Zepter katlu tīrāmo līdzkli. Lieliski notīra! ar zobu pastu :)) tā ņeko :) Ja sūbējums nav stiprs,tad no senseniem laikiem izmantotais līdzeklis-pulēšana ar ļoti mīksta vilnas auduma lupatiņu,ir viens no vislabākajiem.Tomēr tas ir darbietilpīgs process un sevišķi smalkas un sarežģīti veidotas rotas nevarēs nopulēt-vnk netiksi visur klāt,kur vajadzētu.
Dzeramā soda...laba,bet riskanta,ja rota dārga vai īpaši mīļa-dažkārt var gadīties,ka vēlāk apsūbē vēl stiprāk un iznāk rotu sabojāt.
Par vislabākajiem uzskatu speciālos sudraba tīrāmos līdzekļus,kurus viegli var nopirkt juvelieru veikalos:)...
··· Tīrīšana: Sudraba rotu spodrināšana lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Gludekļa tīrīšana (25)
uz gludekļa darba virsmas ir uzkrājies kauč kāds melnums, laikam no gludinot no pakusušām pogām :D vai kkā tamlīdzīga.... prasa, kā lai notīra? Neviens tīrīšanas līdzeklis nelīdzot, un es domāju, ka ar fleksi ar nebūtu vēlams ķerties...
Pagājušā gadsimta sākumā izdotajā Zelta mājas grāmtatā (vai tā kaut kā) māca, ka piedegušu gludekli notīra, ar karstu gludekli gludinot drānu, uz kuras uzbērts smalkais sāls. Izmēģināts - tiešām notīra. Just, sāls + pāri pārklāta avīze:)) ups, juste jau uzrakstījusi - ir mēģināts, sāls rullē patiesi dīvaini...man gludeklis jau otro gadu kalpo, bet nekādu melnumu! varbūt sāc veļu pirms gludināšanas mazgāt, lai katru mēnesi nebūtu jauns gludeklis jāpērk?

Ka jau liela daļa saka ,sāls un vēlreiz sāls. ··· Tīrīšana: Gludekļa tīrīšana lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kā iztīrīt šokolādes traipu? (10)
bērns sasmērēja baltu sintepona segu ar šokolādes saldējumu...ar ko lai tagad iztīra?
Man gan parasti ir pieticis ar parasto mazgāšanu un vēl jau pastāv ķīmiskā tīrīšana. Traips nekavējoties jāizberž ar aukstu ūdeni. Kamēr drāna vēl mitra, netīrā vieta jāapsmērē ar glicerīna un olas dzeltenuma maisījumu un pēc kāda laika jāizskalo aukstā ūdenī. Apgriez otrādi lai citi neredz, vai ieliec "aploksnē";):)! es parasti segas mazgāju veļas mašīnā - nekas traģisks nav noticis līdz šim..tik 40 vai 30 grādi īsais režīms un veļas mīkstinātājs obligāti :)
jasmīna> tas par to, ka nav Tev blondas smadzenes nav tiesa..šis nav tikai iepazīšanās portāls
PS. kādas pāris minūtes pirms likt mašīnā mazgāt, uzlej traipam vanish - parasti visi traipi izzūd ··· Tīrīšana: Kā iztīrīt šokolādes traipu? lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Ja runa par pleķiem, tie paliks. Ja par smaku, kā te jau minēja, etiķis. Var ari ar terpentīnu, jebko, kam tā smaka vēl stiprāka. Taču, lai citreiz nebūtu aktuāli, invalīdiem vai bērniem vajag paklāt apakšā ūdensnecaurlaidīgos paladziņus vai autiņus, nezinu, kas tie īsti skaitās. Met laukā,siltā laikā smirdēs Ir speciālie līdzekļi, bet jāsaka, ka pēc tiem arī smirdēja. Palīdzēja etiķūdens. Tik pāris dienas bija jāgaida, kad izgaros etiķa smaka, bet labāk tā nekā kad smird pēc kaķa čurām. ··· Tīrīšana: Kā iztīrīt sačurātu matrači? lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kā dabūt nost superlīmi? (21)
Kā visātrāk un nesāpīgāk dabūt nost no ādas superlīmi? Neveiksmīgi pārdūru tūbiņu un tagad visa sauja ar līmi.. :(
Acetons ir bezzspeeciigs.Cik nu man gadiijies, tad sakaltushu noskrubinu un viss. shkjiet, ka ar acetonu... Nagu vīle tiešām der, tikai tā, kas domāta "falšajiem nagiem". Parastā nenoņems. Ar nagu vīlīti! vispirms pagaidi lai nokalst. tad arii nopleesiisi. priecaajies,ka nav karstaa liime :) shitaa nemaz taa nesaap... ··· Tīrīšana: Kā dabūt nost superlīmi? lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kā notīrīt cenu zīmes no preces iepakojuma? (11)
Man ir jānotīra cenu zīmes no preces, jo prece ir jāatdod atpakaļ piegādātājam
agrāk nezināju ka PARASTĀ OLĪVEĻĻA ir tāāāds brīnumlīdzeklis šīs problēmas risināšanai, un tas tiešām tā ir un darbojas, un to uzzināju reiz tieši šeit... paldies, mīļālabā PA!!! :D Ar terpentīnu ar eļļu un kremu arī var no plastmasas...jāmēģina! Ek, ko bez ohuja daŗītu! Ar smilšu strūklu, tika ne sevišķi spēcīgu. Nezinu,kas par preci,no kāda materiāla,bet no veikalā pirktām metāla karotītēm ļoti labi notīrIju ar waitspirtu. ··· Tīrīšana: Kā notīrīt cenu zīmes no preces... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Gaiša ādas paklāja tīrīšana (7)
Sasmērēju gaišo ādas paklāju. Ar ko dabūt tīru?
Cik smalki mums šodien tālbraucēji. Agrāk kirzeniekos, eļļainos vatņikos brauca, nereti pat ātrumkārbu rezervei līdzi vadāja. A šodien tā pa smalko - zeķītēs, un kads izskatās spainis ar solidolu arī jau aizmirsies. A mož tavs pārinieks kirzavniekos nolāčoja pa to super duper paklājiņu?
Stiem vien uz ķīmisko tīrītavu, bet vislabak ir jaunu iepirkt, būs kā tīrīsanas ķīmijas reklāmās - kā jauns :D
Kurā vietā āda izklāta, kāda dzīvnieka, ar ko sasmērēts?/Nesaprašanā, jo parasti ir vai nu vilnas vai sintētikas paklāji,autiņā gumijas/ Vari pameginaat to vietu tiiriit ar trauku mazgaajamo liidzekli.ja nospiedums paliek no gaazes pedaala-apaksaa tai vietaa uzliimee kaut ko tumsu.ja no zekeem-velc gaisas kraasas zekes vai arii tas pats-tai vietai uzliimee pa virsu ko tumsu. aviacijas benzins-vienmer. Man vieglājā arī ādas paklāji, bet no tumšas ādas. ··· Tīrīšana: Gaiša ādas paklāja tīrīšana lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu