Tīrīšana

tīrīšana foto attēls

Tīrīšana - jautājumi un diskusijas

pamēģini ar salveti un gludekli,uzliec salveti ,no augšas un apakšas vaska skartajai vietai un nogludini,maini salvetes,kamēr tās vairs nav taukainas un tad izmazgā,vari ar Feiry. Jap, ar papīra salveti (papīra dvieli, tualetes papīru) un siltu gludekli. iebaz varusa udeni,vai otrs variants dzeslapa un gludeklis virsu Bišu vasku vai parafīnu no sveces ? ar gludekli un salveti.... esmu šādi labas lietas izglābusi,. darbojas... ··· Tīrīšana: Kā iztīrīt bišu vasku no auduma? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Gludekļa atkaļķošana (7)
Vai ir iespēja no tvaika gludekļa kaut kā izdabūt apkaļķojumu? Uzsākos gludināšanu tas pēdējā laikā sācis spļaut ārā dzeltenīgus pleķus :(
Iepildi taja etikjuudeni! Tad, kad vairaak neburbuljos, tad arii viss aplikums buus noeests. Es izšķīdināju citronskābi ūdenī un tad ielēju gludeklī, pēc kāda laika viss būs tīrs. gludeklī vislabāk pēc tam ieliet destilēto ūdeni (pārdodas Drogās). Citronskābes šķīdumu leju arī tējkannā un kafijas kannā lai tos attīrītu. Ir jau arī veikalā gatavi šķīdumi, bet ... tiem jau jāiet pakaļ, bet citronskābe ir vienmēr mājā. Iestaadi "slapjaako" rezhiimu, vai veic "manuaalo" padevi, ja taada ir, un tad aaraa jaaiztek ir shim saalsuudenim. Nu, ja gludeklim ir sarezhgiita automaatiskaa sisteema ar tvaika padevi, tad jaaizmanto Jo9 ieteiktais speciaalais shkidrums ar attieciigo pamaaciibu. Vienkārši: kad gludeklis uz max kopā ar ūdeni sasilis, šūpo viņu horizontāli, nu, līdzīgi kā gludinot, tikai paceltu nost no auduma. Apakšā, protams, paliec kādu bojājamu auduma gabalu vai papīru. Tā Tu izšūposi tos kaļķa nosēdumus. Vismaz reizi mēnesī tā vajag darīt. Paldies par padomiem....citronskābes ūdens paveica izcili savu darbu! ··· Tīrīšana: Gludekļa atkaļķošana lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
skatoties no kurienes,bet jebkurā gadījumā,jāgaida,lai šamā sacietē,citādi būs vēl trakāk...bet peli Tu no viņas toč neiztīrīsi:D vaitspirty Kas ir peļu līme? Pirmo reizi, ko tādu dzirdu! Tas ir kā mušpapīrs pelēm?Tāds tiešām eksistē? Ārprāts! Moki dzīvnieku, to pielīmējot, kamēr tas mocoties mirst bada nāvē pēc kādām nedēļām vai arī nosmokot.
Kurš idiots ko tādu izdomāja ražot un kas tiešām ir tie, kas līmi arī pielieto, nepadomājot iedarbības shēmu.

Bet līmi var iztīrīt ar vaitspirtu- kā īsti pareizi to ķīmiju sauc, nezinu.
··· Tīrīšana: Kā notīrīt peļu līmi no auduma? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kamīna durvju stikla tīrīšana (9)
Vai kāds var ieteikt efektīgu kamīna durvju stikla tīrīšanas līdzekli vai paņēmienu? Jau iepriekš pateicos.
Nav nekā labāka par veco labo"Skaidru" Pelni! Es tre vienreiz meginaju savus nokvepusos katlinus ar pusamo Fairy notirit. Secinajums: kur tas fairy ta pa riktigam trapija, melnumi bija nost gan:) Pelni no kurtuves uz mitras švammītes - un stikls tīrs. :) Drogās- HG speciālais kamīnu un krāsniņu stiklu tīrītājs ar lupatiņu,salveti momentāli tīrās,nav nekas jāberž.. ··· Tīrīšana: Kamīna durvju stikla tīrīšana lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Līmes pēdu likvidēšana (14)
problēma sekojoša: varbūt Jūs ar to cīnaties varbūt nē, kā noņemt līmes pēdas no dažādiem priekšmetiem, galvenokārt traukiem, pēc lielo uzlīmju (svītrukodu un priekšmetu tulkojumu valsts valodā) nolipināšanas nost, kas ir tas...
pamēģini ar olīveļļu, sevišķi labi der traukiem. Nu ja tiešām stipri piekaltis, tad ar acetonu - tb es izmantoju nagu lakas noņēmēju (dīvaini par to neērtumu, saprastu, ka tamponus varētu būt neērti nopirkt :)), bet parasti manā pieredzē, ja nedaudz pamērcē trauku ziepjūdenī (nu da ar jebkuru trauku mazgājamo līdzekli, un tad ja vēl neiet nost, tad ar trauku švames to aso pusi paberzēju). Ja līme nav īpaši ieēdusies, tad parastais skočs - uzlīmē pa virsu līmei, un nodīrā nost - pēc dažām reizēm līme ir nost (C)
Ja ieēdusies tad pārdevēju iecīnītais līdzeklis "Cif cream" vai līdzīgs krēmveidīgi abrazīvais tīrītājs. Uzpilini nedaudz uz papīra virtuves dvieļa un uz priekšu :D
Nu gan veiksminieki salasījušies, visiem tik viegli tās uzlīmes iet nost. Ja būtu fēns, tiešām pamēģinātu, bet tie šķidrumi brīžam to šmuci padara vēl lielāku (lielu netīru traipu), ko pēc tam vairs nekas neņem. Vēl trakāk, ka jākasa uzlīmi nost no priekšmeta, kur ne fēnu, ne ūdeni klāt nedrīkst laist, un līme nāk kopā ar pamatnes materiāla virskārtu. acetons vai speciāls līmes noņēmējs no reklāmas materiālu veikala. ··· Tīrīšana: Līmes pēdu likvidēšana lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Iesakiet, ar ko var iztīrīt asins traipus? (23)
Nevaru nekādi tikt vaļā no asins traipa uz auduma! Ar balinātāju nemēģināju, bet tas nebūtu tas labākais variants!
Ar uudenjrazha paarskaabi. Kas tad traks ir uudenjrazha paarskaabee (3%), ja to lej virsuu jebkuram pushumam? Vislabaakaa metode, tiesa gan der tikai svaigam asins traipam - ar saslapinaatu vates picinju paarbrauc paari, un burtiski uzsuuc to traipu. Ja neesat maagjinaajushas, tad nevajag kritizeet:))) Asinstraipus no apgeerba es ar uudenrazha paarskaabi vnm iztiiru Vanish. Vai kāds speciāls traipu tīrāmais asinīm.
Ar ūdeņraža pārskābi, gan nē!!!
Svaigas asinis mazgā laukā tūdaļ ar ledaini auksta ūdens tecināšanu uz plankuma. Ja ātri sāk, izņem laukā pilnīgi. Iestāvējušos pleķi mērcē ilgstoši parastā mazgāšanas līdzeklī... ··· Tīrīšana: Iesakiet, ar ko var iztīrīt... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Segas tīrišana (6)
Kā, un kur varētu iztīrit dūnu segu? Vai mājas tas ir iespējams? Nav nekas speciāls, vienkārši pēc lietošanas patīrit. Paldies.
Jebkurā ķīmiskajā tīrītavā, vai veļas mašīnā, saudzējošā režīmā. Nē,mājās nav iespējams iztīrīt dūnu segu,jo putekļu ērcītēm ir patīkams siltums!Tādēļ atputekļo laukā un paturi ap divas dienas svaigā gaisā! Esmu dzirdējusi,ka spalvu spilvenus tīra ķīmiskajā,tikai viena nepilnība esot-tie paliekot plānāki. Nezinu kā ar segu. Gan jau ,ka tīra. veļasmašīnā, pēc tam izpurina kaartīgi!
Un- ja ērcīte ir, nekādi āri viņu laukā nedabūs....tagad jau jaunolaiku segas ir ar pretērcīšu "apdari"...to jāskatās loti smalkā mikroskopā:)
Neatmaksājas! ··· Tīrīšana: Segas tīrišana lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kā iztīrīt sveķus no apģērba? (11)
gribētos padomu,kā lai no kombinzona izmazgā egles sveķus,gadijās uzsēsties virsū sveķainam kokam,būšu pateicīgs par padomu
es gan tādas lietas daru tā:
* salvete/tualetes papīrs
* karsts gludeklis virsū
* terpentīns
* mazgāšana
Hektosāns Avīze+gludeklis! Sviests labi sveķus šķīdina. Sākumā ar sviestu pēc tam ar fairy izgriez ar skereme,ja nesanak ar skerem...tad Tu ir dimba :D ··· Tīrīšana: Kā iztīrīt sveķus no apģērba? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Sudraba rotu spodrināšana (11)
Man patīk Manas sudraba rotaslietas, bet ssoriit nonācu pie secinājuma, nebūtu par sliktu tās nedaudz uzspodrināt. Jautājums - kā to izdarīt? Varbūt tēma jau pārcilāta kaut kad senāk, bet atbildi nevarēju sameklēt. Ja kādam ir padoms,...
Vislabāk ir vecā krievu laiku zobupasta! Vecā labā krievu z-pasta ir par daudz abrazīva. Smalkām pulētām rotām samaitā virsmu.Ir taču nopērkami speciāli līdzekļi sudraba delikātai tīrīšanai Tīru sudraba rotaslietas ar Zepter katlu tīrāmo līdzkli. Lieliski notīra! ar zobu pastu :)) tā ņeko :) Ja sūbējums nav stiprs,tad no senseniem laikiem izmantotais līdzeklis-pulēšana ar ļoti mīksta vilnas auduma lupatiņu,ir viens no vislabākajiem.Tomēr tas ir darbietilpīgs process un sevišķi smalkas un sarežģīti veidotas rotas nevarēs nopulēt-vnk netiksi visur klāt,kur vajadzētu.
Dzeramā soda...laba,bet riskanta,ja rota dārga vai īpaši mīļa-dažkārt var gadīties,ka vēlāk apsūbē vēl stiprāk un iznāk rotu sabojāt.
Par vislabākajiem uzskatu speciālos sudraba tīrāmos līdzekļus,kurus viegli var nopirkt juvelieru veikalos:)...
··· Tīrīšana: Sudraba rotu spodrināšana lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Gludekļa tīrīšana (25)
uz gludekļa darba virsmas ir uzkrājies kauč kāds melnums, laikam no gludinot no pakusušām pogām :D vai kkā tamlīdzīga.... prasa, kā lai notīra? Neviens tīrīšanas līdzeklis nelīdzot, un es domāju, ka ar fleksi ar nebūtu vēlams ķerties...
Pagājušā gadsimta sākumā izdotajā Zelta mājas grāmtatā (vai tā kaut kā) māca, ka piedegušu gludekli notīra, ar karstu gludekli gludinot drānu, uz kuras uzbērts smalkais sāls. Izmēģināts - tiešām notīra. Just, sāls + pāri pārklāta avīze:)) ups, juste jau uzrakstījusi - ir mēģināts, sāls rullē patiesi dīvaini...man gludeklis jau otro gadu kalpo, bet nekādu melnumu! varbūt sāc veļu pirms gludināšanas mazgāt, lai katru mēnesi nebūtu jauns gludeklis jāpērk?

Ka jau liela daļa saka ,sāls un vēlreiz sāls. ··· Tīrīšana: Gludekļa tīrīšana lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu