Tīrīšana

Tīrīšana - jautājumi un diskusijas

Sudraba rotu tīrīšana (7)
Kā lai mājas kārtībā notīra sudraba rotaslietas, tajā skaitā auskarus? Paldies!
tak te jau nesen bij shis jautajums, paskaties arhivaa http://skaistums.jautajums.lv/861731 es savas sudrablietas notīru ar parasto krītu,un vēl ja tas nav,tad labi notīra arī zobu pasta. es ar tiru ar kritu Krīts + ožamais spirts (sajauc abus putriņā). ··· Tīrīšana: Sudraba rotu tīrīšana lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Firmas kas veic dzīvokļa uzkopšanu pēc veca slima cilvēka (9)
Situācija sekojoša... Ir dzīvoklis kas palicis pēc ar vecuma demenci slima cilvēka... Stāvoklis ir katastrofāls (urīns, fekālijas u.t.t.), bet ne tik traģisks kāds tika parādīts kādā populārā TV raidījumā pēc vairākas ...
Ja cilvēks jums atstāja dzīvokli,tad vajadzēja palīdzēt kamēr dzivs bija, nevis tagad šausmināties..tā urīna smaka tur paliks mūžīgi jums degunos :D izītrīt lielumu var, smakas ārā dabūt nevar..it sevišķi problemātiksi ar nāves smaku .. es taisīju remontu.... kapitaalremonts, vienigais variants. Griidas jaunas, kraasas, materiaali, meebeles musoraa. Utt. Ja viņam nepalīdzējāt dzīvam esot, tad atsakaties no mantojuma un nopērciet savu dzīvokli ,par SAVU nopelnīto naudiņu :D
Savā praksē esmu redzējusi ļooti daudz gadījumu,ka radinieki neliekas zinis par slimu cilvēku,bet tikko cilvēks nomirst metas pēc mantas kā nenormāli.Tas ir ļoti pretīgi,bet katram savs viedoklis, protams.Mans viedoklis ir šāds.
Šķiet, lieluma nokopšana maz dos. Paliks visi slēptākie stūrīši, kur iesēdušies gadu putekļi un viss cits . Arī apdares materiālu savecējusī smaka.
Ja vien tas nav ekskluzīvs seno laiku dzīvoklis ar parketiem, krāšņām dēļu grīdām un koka mēbelēm, tad labāk gan uztaisīt kārtīgu kosmētisko remontu, novācot visu veco.
Arī kopējā sajūta būs cita. Piemiņai par cilvēku var atstāt kaut ko īpašu.
··· Tīrīšana: Firmas kas veic dzīvokļa ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kā tirit sāls lampu? (2)
Kā pareizi būtu tīrīt no putekļiem sāls lampu,vai var zem dušas noskalot..kā Jus to darat?
Nekādā gadījumā zem dušas! Tas taču ir sāls, tas ūdenī izšķīdīs. Ar parasto putekļu birstīti tīri. Tikai sausā tīrīšana. Parasti lampa neapput,vina jau mitrā gaisa paliek slapja,kūst,ja nelieto,,ieliec masiņa,kastite un noglabā, ··· Tīrīšana: Kā tirit sāls lampu? lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
pamēģini ar salveti un gludekli,uzliec salveti ,no augšas un apakšas vaska skartajai vietai un nogludini,maini salvetes,kamēr tās vairs nav taukainas un tad izmazgā,vari ar Feiry. Jap, ar papīra salveti (papīra dvieli, tualetes papīru) un siltu gludekli. iebaz varusa udeni,vai otrs variants dzeslapa un gludeklis virsu Bišu vasku vai parafīnu no sveces ? ar gludekli un salveti.... esmu šādi labas lietas izglābusi,. darbojas... ··· Tīrīšana: Kā iztīrīt bišu vasku no ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Gludekļa atkaļķošana (7)
Vai ir iespēja no tvaika gludekļa kaut kā izdabūt apkaļķojumu? Uzsākos gludināšanu tas pēdējā laikā sācis spļaut ārā dzeltenīgus pleķus :(
Iepildi taja etikjuudeni! Tad, kad vairaak neburbuljos, tad arii viss aplikums buus noeests. Es izšķīdināju citronskābi ūdenī un tad ielēju gludeklī, pēc kāda laika viss būs tīrs. gludeklī vislabāk pēc tam ieliet destilēto ūdeni (pārdodas Drogās). Citronskābes šķīdumu leju arī tējkannā un kafijas kannā lai tos attīrītu. Ir jau arī veikalā gatavi šķīdumi, bet ... tiem jau jāiet pakaļ, bet citronskābe ir vienmēr mājā. Iestaadi "slapjaako" rezhiimu, vai veic "manuaalo" padevi, ja taada ir, un tad aaraa jaaiztek ir shim saalsuudenim. Nu, ja gludeklim ir sarezhgiita automaatiskaa sisteema ar tvaika padevi, tad jaaizmanto Jo9 ieteiktais speciaalais shkidrums ar attieciigo pamaaciibu. Vienkārši: kad gludeklis uz max kopā ar ūdeni sasilis, šūpo viņu horizontāli, nu, līdzīgi kā gludinot, tikai paceltu nost no auduma. Apakšā, protams, paliec kādu bojājamu auduma gabalu vai papīru. Tā Tu izšūposi tos kaļķa nosēdumus. Vismaz reizi mēnesī tā vajag darīt. Paldies par padomiem....citronskābes ūdens paveica izcili savu darbu! ··· Tīrīšana: Gludekļa atkaļķošana lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
skatoties no kurienes,bet jebkurā gadījumā,jāgaida,lai šamā sacietē,citādi būs vēl trakāk...bet peli Tu no viņas toč neiztīrīsi:D vaitspirty Kas ir peļu līme? Pirmo reizi, ko tādu dzirdu! Tas ir kā mušpapīrs pelēm?Tāds tiešām eksistē? Ārprāts! Moki dzīvnieku, to pielīmējot, kamēr tas mocoties mirst bada nāvē pēc kādām nedēļām vai arī nosmokot.
Kurš idiots ko tādu izdomāja ražot un kas tiešām ir tie, kas līmi arī pielieto, nepadomājot iedarbības shēmu.

Bet līmi var iztīrīt ar vaitspirtu- kā īsti pareizi to ķīmiju sauc, nezinu.
··· Tīrīšana: Kā notīrīt peļu līmi no ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kamīna durvju stikla tīrīšana (9)
Vai kāds var ieteikt efektīgu kamīna durvju stikla tīrīšanas līdzekli vai paņēmienu? Jau iepriekš pateicos.
Nav nekā labāka par veco labo"Skaidru" Pelni! Es tre vienreiz meginaju savus nokvepusos katlinus ar pusamo Fairy notirit. Secinajums: kur tas fairy ta pa riktigam trapija, melnumi bija nost gan:) Pelni no kurtuves uz mitras švammītes - un stikls tīrs. :) Drogās- HG speciālais kamīnu un krāsniņu stiklu tīrītājs ar lupatiņu,salveti momentāli tīrās,nav nekas jāberž.. ··· Tīrīšana: Kamīna durvju stikla ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Līmes pēdu likvidēšana (14)
problēma sekojoša: varbūt Jūs ar to cīnaties varbūt nē, kā noņemt līmes pēdas no dažādiem priekšmetiem, galvenokārt traukiem, pēc lielo uzlīmju (svītrukodu un priekšmetu tulkojumu valsts valodā) nolipināšanas nost, ...
pamēģini ar olīveļļu, sevišķi labi der traukiem. Nu ja tiešām stipri piekaltis, tad ar acetonu - tb es izmantoju nagu lakas noņēmēju (dīvaini par to neērtumu, saprastu, ka tamponus varētu būt neērti nopirkt :)), bet parasti manā pieredzē, ja nedaudz pamērcē trauku ziepjūdenī (nu da ar jebkuru trauku mazgājamo līdzekli, un tad ja vēl neiet nost, tad ar trauku švames to aso pusi paberzēju). Ja līme nav īpaši ieēdusies, tad parastais skočs - uzlīmē pa virsu līmei, un nodīrā nost - pēc dažām reizēm līme ir nost (C)
Ja ieēdusies tad pārdevēju iecīnītais līdzeklis "Cif cream" vai līdzīgs krēmveidīgi abrazīvais tīrītājs. Uzpilini nedaudz uz papīra virtuves dvieļa un uz priekšu :D
Nu gan veiksminieki salasījušies, visiem tik viegli tās uzlīmes iet nost. Ja būtu fēns, tiešām pamēģinātu, bet tie šķidrumi brīžam to šmuci padara vēl lielāku (lielu netīru traipu), ko pēc tam vairs nekas neņem. Vēl trakāk, ka jākasa uzlīmi nost no priekšmeta, kur ne fēnu, ne ūdeni klāt nedrīkst laist, un līme nāk kopā ar pamatnes materiāla virskārtu. acetons vai speciāls līmes noņēmējs no reklāmas materiālu veikala. ··· Tīrīšana: Līmes pēdu likvidēšana lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Iesakiet, ar ko var iztīrīt asins traipus? (23)
Nevaru nekādi tikt vaļā no asins traipa uz auduma! Ar balinātāju nemēģināju, bet tas nebūtu tas labākais variants!
Ar uudenjrazha paarskaabi. Asinstraipus no apgeerba es ar uudenrazha paarskaabi vnm iztiiru Kas tad traks ir uudenjrazha paarskaabee (3%), ja to lej virsuu jebkuram pushumam? Vislabaakaa metode, tiesa gan der tikai svaigam asins traipam - ar saslapinaatu vates picinju paarbrauc paari, un burtiski uzsuuc to traipu. Ja neesat maagjinaajushas, tad nevajag kritizeet:))) Vanish. Vai kāds speciāls traipu tīrāmais asinīm.
Ar ūdeņraža pārskābi, gan nē!!!
Svaigas asinis mazgā laukā tūdaļ ar ledaini auksta ūdens tecināšanu uz plankuma. Ja ātri sāk, izņem laukā pilnīgi. Iestāvējušos pleķi mērcē ilgstoši parastā mazgāšanas līdzeklī... ··· Tīrīšana: Iesakiet, ar ko var iztīrīt ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Segas tīrišana (6)
Kā, un kur varētu iztīrit dūnu segu? Vai mājas tas ir iespējams? Nav nekas speciāls, vienkārši pēc lietošanas patīrit. Paldies.
Jebkurā ķīmiskajā tīrītavā, vai veļas mašīnā, saudzējošā režīmā. Nē,mājās nav iespējams iztīrīt dūnu segu,jo putekļu ērcītēm ir patīkams siltums!Tādēļ atputekļo laukā un paturi ap divas dienas svaigā gaisā! Esmu dzirdējusi,ka spalvu spilvenus tīra ķīmiskajā,tikai viena nepilnība esot-tie paliekot plānāki. Nezinu kā ar segu. Gan jau ,ka tīra. veļasmašīnā, pēc tam izpurina kaartīgi!
Un- ja ērcīte ir, nekādi āri viņu laukā nedabūs....tagad jau jaunolaiku segas ir ar pretērcīšu "apdari"...to jāskatās loti smalkā mikroskopā:)
Neatmaksājas! ··· Tīrīšana: Segas tīrišana lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu