Ideālais svars

Shodien mammamuntetiem.lv Publiceets raksts ..kä noteikt ideālo svaru.
Vai neuzskatat ka oho personas datos trükst -liekais svars...-?

muscle    1 ciparam ko rada svari - nav noziimes.. svarigak ir ko tu redzi spoguli un ko velies redzet spogulii.. var but 125kg tiras muskulmasas cilveks ar loti zemu tauku % kermeni.. un var but tikpat gars un 125 kg smags virietis ar lielu alusvederu prieksaa ... luuk uzskatams piemeers

inito4ka      ...un kas autoram liedz kaukulēt to svaru??? Zini formuliņu un uz priekšu :)))) garums norādīts,svars arī,gandrīz visās anketās :)

neko    1 Svars ir normāls, kad tas rada apkārtējiem tīkamu vizuālo efektu. Nav nomals, kad tas efektu bojā. Visas tās formulas un aprēķini tāda tufta vien ir.

liancite      Svarīgi ir, kā pats jūties, tikai un vienīgi! Tiklīdz iedomājies, ka svars traucē... par daudz, par maz, sajūtas nav labākās, tad ir jāsāk domāt, ko darīt! :) Spogulis vien nelīdzēs!
Oho datos daudz iztrūkumu... reizēm iztrūkst arī magnētiskās rezonanses smadzeņu darbības rezumē! ;)

muscle      liancite - protams.. pats zinu cilvekus kuri jutas labi un apmierinati ar lielu vederu prieksaa.. :) .. nesmidini tautu.. liels veders 99% gadijumu norada tikai un vienigi par cuilveka nolaidibu un bezraksturu- vienladzibu.. siem cilvekeim vairak trauce nevis savs veders ka nevar aizsnoret kurpes - bet gan ieverot normala sabalannseta uztura principus

stardust  1   Piebiedrojas inito4kai - a kas liedz pakustināt smadzeni un aprēķināt pēc dotajiem datiem, ja jau tiiik briesmīgi interesē, mm? : )))

zashibis    1 Liekais svars? A ja nu man liekais svars ir no smadzeņu masas? Ideālais svars ir tas, kurā cilvēks jūtas komfotabli, labi, vesels.

liancite      muscle, lai ko arī teiktu, diemžēl arī svars sākas tikai un vienīgi galvā, ja ar domāšanu viss ok, nebūs tie 120 kg, pakonsultējies ar jautro omulīgo Visvaldi Bebrišu, nevajadzēs rīt tik daudz pulverīšu! :P

Deisa      Liekais svars būtiskas problēmas sagādā, ja kādu grib nomest pār balkona margām. Noteikti visiem liekais svars anketās jāraksta!!! /tā dikti nopietni pateica/

Silver      Ja gribi vari pats izrēķināt, kur problēma? Tāpat ļoti daudz ko izsaka proporcijas, piemēram, ļoti gara auguma sievietes reti kad būs tikpat proporcionāli veidotas, kā tās, kurām ir vidējs augums, pat tad, ja uz papīra ir ideāli cipari.

Lucy      Ja pusmūža klimatēriskai tantei ir bērna prāts un vislaik lasīto-dzirdēto pārfrāzē uz sevi,tad tādai lai cik viņai būtu kg,prātu neielikt vairs.Vilciens aizbraucis,tik tagad jāsāk kaisīt skuju taciņa.
Man ir pazīstama vismaz 2ivas apalītes,dikten jaukas sievietes un viņu dzīvē pat tāds oho nav,jo ir aizņemtas ar darbu,ģimeni,pat domāju viņas nezin,kas tas oho vispār ir.

pauze      Pievienojos "zashibis" teiktajam(14:17)...:)))

never_pa      ļoti stiepjams jēdziens. Vienam smagi kauli, maz gaļas, citam viegli kauli un daudz gaļas, bet svars būs identisks. Visādas ipatnības.
Īdeāls svars ir katra aplūkotāja subjektīvs viedoklis, tb. man patīk vidējas miesasbūves vīrieši un ļoti slaidas sievietes, pārējais vienkārsi neinteresē
:)

Vucis      Vai runa ir par šo:
ĶMI = svars (kilogramos): augums (metros) x 2
formulu?

Tādā gadījumā arī pie 85 kg (!!!) man skaitītos visai normāls svars. Bet uz krēsla man, diez vaj, vietas pietiktu.

Panduprāt, ticēt kaut kādām ideālā svara formulām ir kaučkāds šarlatānisms.

LaskovijMerzavec    1 Man personiski - citu cilveku liekais/neliekais svars netraucee...

Ja nepatik... nu neskaties, neej uz randinju, nekniebies...

mieru_tikai_mieru      ideālais svars ir tajos brīžos, kad par svaru nedomāju. Āmen

andzipa      hahaha.. tēlniekiem un gleznotājiem jau taisni patīk lieki apaļumi- ir kur otai ieskrieties:) (es par mākslu runāju, ja kāds nesaprata, bet te kādam dēļ dāmu pāris kg dzīvsvara vientulības mokas:) hihihi.... Kaut visu mūžu tik vien problēmas:)

HRDS      Ideāls svars ir tāds, kas tev netraucē dzīvot...

maigonis_niknais      man ideaalais svars ir tad ,kad iedzeru viinu - taada viegluma sajuuta paarnjem :D

jozolsen      Šodien tiek iezombēts mazvērtības kompleksi attiecībā uz svaru.Tirgotāju bizness ,lai patērētājs tērētu.Ēd maksā,ķilogrmus dze nost atkal maksā.Process- maksā.Francijā vidējais vīrieša dzīvsvars no 60-70 kg.Modes noteicēji franči un puszilie arī, un viņi ņemas ar 50 kg vieglām.Paši tādi smalki vīrieši ar īsiem..krāniņiem.Man jau patīkk ,lai ir kur rokas plaukstas uzlikt ...pasildīt.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu