Dzintara kreļļu cena

vai kāds ir pārdevis uzpircējiem dzintara krelles, kāda pieredze un cena?

ornitologge  1 1 Tādas lietas nevajag pārdot,tos pāris latus ko dabūsi tūlīt iztērēsi un nebūs nekā.Es nepārotu gan,būtu žēl.

Lucy  1 1 es domāju tāpat,kā ornitologge ..īstas dzintara krelles ir dziednieciskas,pat maziem bērniem agrāk gultiņā lika.
Tu laikam pa radio saklausijies to reklāmu,tad ņem un piezvani tur num uzradās,ieej apskaties kur tirgus radio2..es ari nepārdotu,jo tās krelles ir noteikti mantotas no vairākām paaudzēm!!!

tiu  1 1 Tās apaļo bumbu krelles ir tieši labās. Palīdz pret vairogdziedzera problēmām. Patiešām.
A par to, ka akmens - tie nieki! Ņemot vērā, ka dzintars nav akmens bet nostāvējušies sveķi.

non_grata  1 5 mūsdienās modē minimālisms. iztirgo pūru un nopērc iphone

Spicis    2 Piedomā kāpēc tik kārīgi uzpērk un tieši apaļās bumbas.

tiu  1   Iespējams šobrīd tas vintage stils rullē un ārzemēs var dārgi pārdot, tāpēc uzpircēji nokoncetrējušies tieši uz veco stilu! Tas tāpat kā ar naudiņām, kuru vairs nav. Ir ierobežots skaits vienību un kolekcionāri maksā lielu naudu.
Jaunas krelles taču nemaz tik dārgas nav.

kuks10      tirgus pilns ar dzintara viltojumiem,bet nezin kāpēc japāņiem šis patīk..?!))Varbūt pārpircēji transportē uz Āziju..?!))

harijsjakobsons  1   Esmu dzintara meistars jau 37 gadus profi. Visa ģimene arī. Paskaidrošu. Tādas cenas ir sens triks. Ja man ir dzintare krelles, kuras gribu pārdot par lielu cenu, tad vispirms ievietoju duci sludinājumus IT norādot ka pērku par cenu x10.... Gan jau par 5x lielāku pārdošu. Daudzi grib nopelnīt neko nedarot. Tas pats kas ar latiņu monētām. Dzintara cenas, kas pārsniedz 3 euro gramā neinteresē pat ķīniešus. Pārējais ir burbulis.

Dziedinatajs  1 1 Es pārdodu par 100 eur 2014-04-29

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu