Ko lai uzdāvina vīrietis vīrietim?

Tas būtu nākamais no savas ZS jaut. , sērijas. Absolūti nekādas idejas nerodas. Bet vajadzētu kaut ko. .. pilnībā, noteikti! Čalim 26-28. .. ntereses -sports, datorspēles. mūzika. .patīk karaoke. . Zinu, ka sapnis ir mocis, tas būtu pārāk. .. kaut ari nebūtu zheel. .. nez, kaut kā. .. gan pats tiks galā! Visprātīgākais būtu, kādu nieciņu, bet tādu, ari noderīgu! Pasarg Dies´, ne romantisku! :)) Teicās, drīzumā atgriezīšoties uz ledus (netipiski angļiem, sportaveids. .), skiet, no tā Hockey stuff viss ir. .. vispār viss ir! Kaut ko. .. .. ? Ar ko varētu iepriecināt? Varbūt kādas idejas. .. ?

VIZUAALAAmaaksla      Airis. man jau patiktu.

VIZUAALAAmaaksla      Kāju masāžas vanniņu! Tas būtu! tantiņu aplauziens:D:D:D:D

lai_notiek      Uzdāvini dāvanu karti.

windyone      Veciit, kaartiigu viskiju uzliec vinjam. ja sveetki - tad to kas smukaa metaala bundzjaa... Bet ja gribi pa kruto, vari konjaku, tur Otard vai tml.
Nu vari arii davanu karti uz masazas salonu :D

windyone      vai arii normaali uzdaavini vinam daavanu karti uz kartingiem!

Drole      biljeti uz kaadu koncertu vai shovu?

http://sroaudiences.com/

piekraste      Siltu pledu :) Noderēs :)

neko      Šis ir viens no man dzīves neatbildētajiem jautājumiem... ko dāvināt vīriešiem un ko pēc tam darīt ar savām dāvanām. Šobrīd risinu problēmu kur likt pagājušo ZS dāvanas lai cilvēki neapvainotos, ka nav vēl pat izpakotas:)

Marija_Anna      Kaut ko ar mūziku saistītu .
Ieklausies , par ko fano visvairāk un ap ko grozās sarunas. Tad arī sadomā.
Domāju , ka pārāk dārgs nebūs īsti vietā uz Zsv.
Bet varbūt citās zemēs citi tikumi.

JurisK      Vizuaalaa maaksla velti iesmej par kaaju masaazhas vanninju - ideaala lieta cilveekam, kas ar sportu nodarbojaas - tur slidoshana, ritenjbraukshana. Paaraak piezemeeti un vajaga vietu, kur nobaazt, bet taa lieta dikti patiikama peec lielaakas slodzes! Datorspeeles un muuzika - ir taa speeliite - muuzikas instrumentus speeleet, gjitaaru, vai ko veel tur, zinu, ka mani jaunaakie koleegji vienu briidi bija pamatiigi aizraavushies!

adalaide      Varbūt ķiveri...gan moci pats piepirks klāt.

Varbūt biļeti uz ledus baletu...(mūzika,ledus) ;)

violinn      Tādu mīkstāku pufiņu,kur kājas uzstutēt, kad lūr tv vai spēlē datorspēles.

jollyroger      Naudu, lai sāk krāt moci.

Deisa      Ja patīk karaoke, tad jau laikam mikrofons ir? Ja nav, var miķi uzdāvināt vai labas tumbas kompim. Man arī karaoke patīk, bet mikrofona nav, būs tikai tad, kad dēli uzdāvinās - tas nozīmētu, ka ir gatavi manus aurus klausīties. :D

bonacure      Kvadraciklu.

scheriff      Čalim vajag tika dzelzi. Ja mocim nesanāk tad PC detaļas būs tieši laikā. Tu saki, ka viņa interesē datorspēles, tad noskaidro ko vairāk vajag operatīvo atmiņu vai videokarti?. Var uzdāvināt SSD. ja negribas pa iekšām krāmēties, tad ergonomisko datorpeli. Praktiski un patīkami.

irgo      Uzdāvini viņam atmiņas. Atmiņas tā ir vienīgā patiesā vērtība pasaulē...

Drole      ak muuzika patiik? uzdaavini burkaanu!

http://www.wimp.com/clarinetcarrot/

princesemelna      plānotājs vai arī..kalendārs nākošam gadam noteikti noderēs ,ir ar attēliem..tēmas dažādas ,gan sports ,gan mūzika ,

lasminaxxl      Es arī kā pirmo pēc jautājuma izlasīšanas iedomājos par kādu dāvanu karti uz pasākumu, vai abonentu uz sporta zāli , tev labāk zināt uz kādu tieši, kas vairāk patiktu saņēmējam...
Nepazīstot cilvēku grūti ieteikt..

Līdzīgi jautājumi
Davana virietim 60 gadu jubileja (17 atbildes)Davana kazas (12 atbildes)Pasdarinatas Ziemassvetku davanas (19 atbildes)Idejas viriesu dienas davanam (12 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu