Namu pārvaldnieka bezkaunība

Paskatījos plānoto tāmi 2016.gadam. Murgs vienīgais remontdarvs, kas plānots ir skursteņu un dūmvadu remonts par 10000eur Sviests! Priekš kam mums vispār tie skursteņi, ja ir centrālā apkure un tāpat visi logus tur vaļā no karstuma??? Labāk durvis kāpņu telpā būtu nomainījuši, bet tas neesot prioritāte, prioritāte redz skurstenis. Un tām durvīm arī cena nereāla 1400 eur par durvīm. Un tā atskaite par padarīto, kā viņi atrakstās ir vispār kkas bezkaunīgs ieraksta - liftu tehniskā apkope, tas nekas, ka mājai 3 stāvi un nekāda lifta vispār nav. Un tad pozīcija dzīvojamās mājas pārvaldīšana 975eur, nākošā vēl viena pārvaldīšana 245eur. Nu caurā zeķē aiziet tā nauda. Pilnīgs bezpriģels.

Deisa  1 8 Nu, ja kas neapmierina, var īpašnieki paši nodibināt biedrību un savu māju apsaimniekot kā tīk.

joens  2 1 Bagāti iemītnieki, apkurināt kosmosu uz sava rēķina.

Skurstenis ir nopietna lieta, neatkarīgi no summas jāsakārto, atjaunot nodegušu māju būs dārgāk. Katrai summai ir pamatojums - tāme, to arī prasīt apsaimniekotājam.

Šis arī ir viens no iemesliem, kāpēc savs dzīvoklis tikai no malas liekas ieguvums. Kamēr īrētā dzīvoklī visas šīs lietas ir īpašnieka, ne īrnieka problēma.

Meloni  2 6 Deisa, tas nepalīdzēs, ja nodibinās biedrību, cilvēku domāšana nemainīsies, kā "cirvji" bija tā paliks... Mana rūgtā pieredze! ;)

saimnieks3    7 Visās RD deportamentos strādā,bijušie un esošie krievijas vēstniecības
ietekmes sfērā-Ušakova komanda.

JurisK  1 1 Cilveeki - dziivoklju iipashnieki ir tik kuutri, daudzi vispaar veel dziivo psrs - gaida, kad kaads vinju mantu uzpasees un remontees. Visi zin tikai burkshkjeet un viens otram zheeloties, bet, kad jaasasauc kopsapulce, lai beidzot likuma noteiktaa kaartiibaa kaut ko dariitu, tad sanaak labi ja 1/3, un tas jau ir daudz. Bet taa - Deisas koments 15:21 ir vispareizaakais. Ja neprot un negrib apsaimniekot - uzticies diivainajam veidojumam Riigas namsaimnieks! Peec manaam domaam - ja ir iespeeja - jaatiek valjaa peec iespeejas izdeviigaak no privatizeetaa dziivoklja Riigaa - buus tikai sliktaak un cenas kaa autinjiem - blokmaajaam jau driiz ies miinusos.

kuks10  1 5 Kāda valstele tādi apsaimniekotāji..D.Man patika PSRS laika gost standarts pa cenām un tāmēm,tad visu pēc tām tāmes rēķināja ..fig ko varēja zagt..!))Bet te brīvais,,kapitālisma tirgus" ..DDDD

Deisa  2 2 >Ja tantes neiesaistās neko nevar<
Ja tās tantes ir vismaz 50% no dzīvokļu īpašniekiem (lai atteiktos no apsaimniekotāja, pietiek ar 51% dzīvokļu īpašnieku), tad jā, tāpat vien neiesaistīsies, taču ar šito pašu penteri ja aiziesi pie tantēm un atvērsi viņām acis, gan jau arī viņas labprāt piekritīs izdevīgākam risinājumam, piekritīs atteikties no tā namsaimnieka. Jautājums tik ir - vai vari ko jēdzīgāku likt priekšā? Patīk jau mums sašust - šitas nav labi un tas nav labi, bet cik reāli paši ieguldam tajā, lai būtu labāk?

neko    5 Nu ja ir tādas "aitas", kā lai necērp. Pie vainas tur pirmkārt ir saimnieku/īpašnieku bezatbildība un nevēlēšanās par savu īpašumu kaut mazliet domāt ar savu galvu. Jebkurā īpašumā noteicējs un saimnieks un tas kam viņš pieder, nevis apsaimniekotājs, sētnieks vai skursteņslauķis. Bet kamēr cilvēkiem būs tik katastrofāla nevelēšanās pašiem pieņemt lēmumus un vispār kaut ko darīt (nu vismaz apsaimniekotāju nomanīt, ja ne citādi), tikmēr ar tā varēs cirpt.

annija005  1 2 JA....apsaimniekotājs strādātu saskaņā ar likumu nekas tāds nenotiktu,viņiem IR ...jāizskaidro no kā sastāv apsaimniekošanas nauda un jāseko līdzi visām tāmēm ..plānotiem remontiem un reāli paveiktiem un daudz kas vēl....
JĀpārzin daudzi likumi lai varētu cīnīties ar NP.
GALVENAIS nevaig padoties....... labāk, apsaimniekot pašiem.Biedrības vai kā citādi to ir jāizlemj pašiem-īpašniekiem.Tikai jāatceras ja māju īpašnieki nav pārņēmuši no pašvaldības bilances, kaut tur visi dzīvokļi ir privatizēti vai daļēji privatizēti tad īpašnieki tur nebūs noteicēji ne lēmēji.
Tad NP, jūs dirsin...,apzags.un jums nebūs nekādas teikšanas.
Varat mēģināt tiesāties....bet cik tas prasīs nervus un līdzekļus....

Īsāk sakot meklējat no sava vidus gudru godīgu cilvēku un.... attā NP.

neratni_stasti    1 Pieredze rāda, ka tad, kad jāapsaimnieko pašiem, nemaz jau to gribētāju rīkoties nav tik daudz. Šodien pat pieredze birojā. Mans jau tikai ir apakšīrnieka darbinieks. Taču... Dažās telpās radiatori silda, citās - nē, citās - daļēji. Ļaudis sēž, salst. Kad interesējos pie atbildīgajiem, kas ir darāms un kā sazvanīt pārvaldnieku, visi rausta plecus. Beigu galā, gāju lejā pie kāpņu dežuranta un prasīju, kā risināt problēmu. Pēc kāda laika atradās santehniķis, kurš tad arī visu saveda kārtībā, un telefonu gadījumam, ja kas, tagad jau uzticēja man.

zebra27    1 saimniekam taisnība!Pat sētniekus pa blatam tur līdz pensijai--pat, ja neko lāga nedara. Kaitniecība. Bet vienreiz tāmi viņiem bija jāatšifrē, tad kādu brīdi uzvedās ciešami--vienkarši padomju stila jaaraksta kļauzas, piesaucot sanitāros apstākļus un tādus nosaukumus, kādus viņi zin. Cilvēktiesības senāk nebija modē, nav vērts pieminēt:)

zebra27  1 3 kuks tikko no tā zelta skursteņa nokritis--tieši tajos padomju laikos arī iemācījās zagt! Pufaikas zagšanu un haltūrēšanu ieveda kopā ar koferkultūru un sļaujamseklām. Un, kā zaga! Oi!

kuks10    3 runa par likuma ievērošanu pēc kā varētu sekot un NP ņem aiz olām,bet šodien priekšniecība nozog veselu vilciena sastāvu ,nevis vienu smago autiņu kā PSRS laikos..Palasot cedeles par apsaimniekošanas remontu izmaksām ..tur parādās jau feodālisma izpausmes,ka viens ,,cars´´ urbinot degunu izdomā cenas,kas reāli nav no brīvā darba tirgus apjomiem..piem. autoservisā nomainot riteņus vidēja cena ir 20-30.eir. nevis 150.eiriki. NP kā sugu vispār vajadzētu iznīcināt,tas ir mans uzskats,bet par cik esam pasīvi,tad ir kā ir..

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu