Vai 23.februārī svinēsiet Vīriešu dienu ?

Ja svinēsiet ,tad kādus pārsteigumus kolēģiem un citiem vīriešiem gatavojat ?

Dzinja  6 15 Nē. Nesvinēšu. 23.februāris ir PSRS Armijas diena.
Agrāk vēl sveicām tos vīriešus, kas dienējuši PSRS armijā.

maldita  6 2 vīriešu diena tipa esot 19. novembris :D

neko  5 9 Tas jau skar tikai tos kam tagad 45+, pārējie padomju armijā dienējuši nav.

Momo  7 22 nē. visu, kas saistās ar armiju un varonību, izsaka 11. novembris. tad drīzāk 16. martā papļāpāšu ar savas dzimtas izdzīvojušo leģionāru.

fargo  6 17 kur autore rāva, ka 23. februāris ir "vīriešu diena"?

Vinnijs666  3 4 nesvineshu,nebuus laika...

AivarsN  13 18 Līdz šim vēl nevienu gadu neesmu palicis bez apsveikumiem. Gan jau šis gads nebūs izņēmums. Ja tā labi padomā,vai vispār ir kāda būtiska atšķirība,dienēt Padomju Armijā,vai NATO? Kā vienā,tā otrā,sargājam taču savu dzimto zemi. Mainās tikai ienaidnieki,vai vismaz par tādiem nodēvēti.😀

sailing  11 19 okupaacijas armijas sveetkus neatziimeeju, tam ir 11.novembris un 19.novembris

neratni_stasti  6 14 Ja ar šo topiku nebūtu atgādināts, es pat rīt nebūtu atcerējusies, ka tāda diena bija. Neko negatavoju un negrasos gatavot. Arī sveikt nē. Tāpat kā neatzīstu Valentīna dienu un Helovīnus.

edding  6 8 Jaunatne nemaz par tādu armijas dienu neko nezina, ir visādas Valentīndienas u.c. Ja par mani, tad protams ka nesvinēšu, tik vecu brūtgānu man nav.

Jevpistinija  6 15 Tā tā kā pēdējās cerības diena padzīvojušām vientulēm. Nekad neesmu svinājusi, nesvinēšu un vēl pa ķirbi iedotu kādai, kam tie ir svētki. Ja kādi Padumjā armijā dienējuši veči grib sanākt, ieraut un padalīties "kad es dienēju Arhangeļskā..." stāstiem, tad cita lieta, tas viņiem piedien. Veceņu slienāšanās ap šo dienu riebj.

mellene_x  2 7 23.februāris - Padomju armijas un Jūras kara flotes diena,... tā kā mans vīrs dienēja afgāņos, tad toreiz viņu apsveicu, jo tā bija viņa izdzīvotā , piedzīvotā pagātne... šobrīd tādas dienas vairs nav, un sveikt netaisos.

verso  9 12 Šogad salātus sagriezīs meitenes. Parasti nelielu galdu uzklājam, visiem brokastis kopīgas sanāk, kāda vaina? Mums 8.martā arī tiek kāds gardums un puķe. Neko sliktu nesaskatu - Padomju, ne Padomju, uzmanības izrādīšana nevienam nav kaitējusi.

Jevpistinija  10 10 Ādolfa dzimšanas dienu nesvin tās nabadzītes, kam vienalga, ka tik iemesls svētkiem būtu? Pofig ideoloģijas, bet par zināmu trulumu tas liecina.

Tieshaam_reaalie  15 14 Trakākais ir tas, ka Valentīndienā vīriem jāsveic sievietes, 8 martā tieši tas pats, bet vīriešu dienu visi cenšas novērst, aizmirst un pārcelt. Es neredzu starpību kur dienējis, ko darijis, vīrietis ir un paliek vīrietis. Viņiem arī vajag savu dienu. Mēs sievas prasam daudz, kāpēc gan nesvinēt un negodāt mūsu vīriešus?

bratka  3 4 Nesvinēšu , bet ragus pieliešu.

verso  6 8 Kādam liekas muļķīgi svinēt arī savu dzimšanas dienu. Vai tāpēc viņu sauktu par trulu? Interesants secinājums

edding  8 6 21:33
Nejauc Padomju armijas dibināšanas dienu ar Vīriešu dienu. Tu tak saproti, ka tās ir 2 pilnīgi dažādas lietas. Padomju armijā dienēja ļoti daudz sieviešu arī.

Līdzīgi jautājumi
Vīriešu diena 23.februāris (32 atbildes)Vīriešu diena! (59 atbildes)Idejas vīriešu dienas dāvanām (12 atbildes)23.februāris (27 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu