Kā apdrošināt dzīvokli?

Kuru firmu izvēlēties, cik tas apmēram izmaksā, un vai ir jēga realitātē?
Kuram ir viedoklis no personīgās pieredzes?

Tessa  1 1 mana maja ir apdroshinata swedbank, ikmenesha maksa ir atkariiga no kvm. protams, ka ir jega.

Tessa    1 uz to briidi bija dargakas, ja. jo kvadratura ir liela, ir jamekle izdeviigaku variantu. bet nu dziivoklji tak ir saliidzinoshi mazaki. nenoplesiis tas 10 adas. toties iz zinama droshiiba. un apdroshinashanas varianti ir dazhadi, kopa/bez iipashuma utt.

leopardine  1 4 Tak nē swedbank apdrošināšana ir dārgāka nekā parasto apdrošinātāju, bet viņi tur visādus bonusus sola. Pati neapdrošinu, jo tāpat viņi nemaksā, izvairās līdz pēdējam un meklē iemeslus nemaksāt. Apmēram kā ergo veselības apdrošināšana, par kuru tu vari saņemt tikai to, ko tāpat saņemtu valsts apmaksātās programmas ietvaros. Kādreiz bija laba If veselības apdrošināšana, kad nebija vispirms pašam jāmaksā un tad ar čekiņiem pie viņiem jāskrien, bet līgumiestādēs varēja iet bez maksas tikai polisi uzrādot.

edding    1 Dabiski, ka swedbank ir dārgāks, tur aci no pieres izraus cietušajam, bet nelaimes gadījumā neko nemaksās. Un vispār, LV apdrošinātāji ne velti algo daudz juristu, viņiem uz katru argumentu būs kontarguments un rezultātā, varbūt kādus 10% no skādes samaksās. Tipa, polises summu.
Bet lai naktī mierīgāk gulētu, labāk apdrošināt, kur, pilnīgi vienalga, ņem kur lētāk.

Smaila    1 Man dzīvoklis bija apdrošināts Baltā, kad vēl bija bankas kredīts dzīvoklim. Namu pārvaldes dēļ visas mājas augšējie dzīvokļi applūda un tika sabojāti. Apdrošinātājs teica, ka namu pārvaldes vaina un nav apdrošināšanas gadījums. Namu pārvalde sūtīja pie apdrošinātāja. Riņķa dancis un neko arī nesaņēmu. Bet pieļauju, ka tas ir tāpēc, ka man bija samērā maza apdrošināšanas summa.

Nate    3 Smaila- ja pat mazu summu nesamaksāja, tad ko par lielām runāt. Viņi vienmēr atradīs vainīgo un sūtīs pie tā, kaut faktiski apdrošinātājam jāsedz skāde un tad jāpiedzen no vainīga.

neko      Pirmkārt jālasa līgumā uzskaitītie apdrošināšanas gadījumi un jāpārdomā, vai tas ir tas ko Tev vajag. Un tad jau jāuzdod konkrēti jautājumi apdrošinātājam cik maksās tas ko tev reāli vajag. Citādi var sanākt "pa lēto" nopirkt apdrošināšanu zemestrīcses gadījumiem (LV tas ir ļoti lēti, jo šāds risks praktiski nepastāv), bet polisē nebūs nekā no tā kas reāli var gadīties.

Bazars      Slikta pieredze ar apdrošinātājiem iznāca paziņai. Izmantoja šo iespēju apdrošināja māju pret visām nelaimēm. Notika nelaime nodega māja. Apdrošinātāji neizmaksāja neko. Paši vainīgi notikušajā paziņoja apdrošinātāji.
Ja naudu nav kur likt varat pirkt polises, tikai pašiem grūtības, kad nonāksiet vajadzēs pārvarēt ar saviem līdzekļiem.

NITO    2 Minnija! Iesaku izmantot lielāko brokeru apdrošināšanas firmu pakalpojumus. Viņi no visiem apdrošinātājiem Tavā vietā uztaisa Tev piedāvājumu ar prēmijām, t.i. ar cenām, cik tas maksās. Protams, cik tas maksās, atkarīga no tā, kādus riskus vēlies apdrošināt. To visu Tev izskaidros un uz jautājumiem atbildēs brokeru apdrošināšanas firmas speciālisti. Viņu pakalpojumi Tev neko nemaksās. ... izklausās nereāli, bet varu apgalvot, ka tā tas ir, jo pati izmantoju. :) Lai veicas!

Marija_Anna      Jau gandrīz 10 gadus apdrošinu dzīvokli. Kad apzaga un sabojāja - kompensēja bojājumus. Nedaudz drošāk ir. Piedevām , summa nav tik liela un var nomaksāt pa daļām.

adamsone    1 Apdrošinu māju BTA, kolēģe ieteica. Līguma uzskaitīts, pret ko, var izvēlēties papildus opcijas, ko neņemu. Nekas līdz šim nav atgadījies (piesit pie sava koka paura).

Oika    1 Apdrošināšana BTA! Pati noplūdināju savu dzīvokli! Samaksāja ne visu pēc tāmes, bet cipars bija smaidīgs, lai es nekasītos! Papildus informēja, ja remonta laikā atklāsies papildus defekti, jāsniedz foto un tāme!

av2    1 kas taas par apdrossinaassanaam, kas nemaksaa, ja...appluust ar uudeni, vai ja nodeg? Hmm , par ko tad vinni vispaar maksaa? Ja ..pazuud elektriiba? :))

Tessa      tadas muljkjiibas te sarakstiija, dargaka, nemaksa.
pirms paris gadiem mums miesta uzdarbojas dedzinatajs. vai nu slims cilveks, vai ljaunpratis, nezinu. dedzinaja parsvara saimnieciibas ekas un šķunjus ar lopiem.
kaiminjiem shkjunis dega ta, ka visa Kurzeme vareja redzet. apdroshinashanu izmaksaja momenta, tagad shkjunis ir krutaks ka maja uzcelts. ka tad, nemaksa. nezinu, kur jus apdroshiniet, kada vartrume, vai?
tapat nopludinaja dziivokli pazinjam. arii izmaksaja uzreiz, bez striidiem. sou?

NITO      Vari apskatīt apdrošināšanas brokeru kompānijas šeit:
www.fktk.lv/lv/tirgus-dalibnieki/.../1766-apdrosinasanas-brokeri-juridiskas.html

Viena no lielākajām, dažus gadus atpakaļ bija - www.colemontfkb.lv

zolidais22      Iesaku kā brokeri UNIBROKKER - jau vairākus gadus izmantoju viņus

qwe13      sveika!
ir verts apdrosinat, apdrosinasana obligati skati kadu gadijuma vini sedz kompensaciju,kadas ir ieklautas riska pakapes,protams cik jamaksa par apdrosinasanu. man personigi ir www.seesam.lv un nav ne kadas problemas. man noplisa boileris un nopludinaja gridu un viss laminats bija pagalam. atmaksaja un es pa to naudu vareju uzlikt jaunu gridu.

MangoMango      balta neder. bijusī baltas darbiniece teic a.. ka viņi darīs jebko lai nekas nebūtu jāmaksā.
zinu gadījumu , ka nodega uzņēmums bija apdr. Baltā. protams šie atrada iemeslu lai neko nemaksātu. cietušais panāca taisnību caur tiesu !!!

ja ir nauda lai tiesātos tad izmanto apdrošināšanas pak. Latvijā apdrošināt bezjēdzīgi.

paskaties jau te komentāros kas rakstīts !!!! tā ir REĀLĀ DZĪVE.
2019-08-25 11:56

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu