Vai nebutu jasak protesti pret veganiem un vegitariesiem;)?

pedeja laika liela dala planetas iedzivotaju sakusi protestet pret dzivnieku izmantosanu paartika. Bet vai nebutu jasak protestet ari pret veganiem un vegitariesiem? Vini tac aped dzivniekiem partiku!;):)

Tessa  4 2 atbilzhu varianti divi.
a) butu
b) nebutu
vai tiesham dziivnieki ir reala bada, ka tevii ir samilzis shis jegas pilns jautajums?

riebekle  1 12 Mani neuztrauc tas, ko kurš ēd. Pa manam, zāles un koku lapu visiem pietiks. Kam nepietiks, lai grauž saknes un mizu.

Jurijs55  11 6 Saulīte dod tik daudz gaismas, kā garšīgus augļus pietiks vienmēr visiem dzīvojošajiem uz planētās Zeme. Bet hamburgerieši neaprīsies nekad viņiem nebūs gana, asins un asaru ūpes vēl īlgi tecēs kamēr kaut 1/100 daļa divkaiņu sāks domāt savadāk par jatātāju.

DanaL  2 16 Mani gan mazliet uztrauc, bet pavisam citā nozīmē, un tur nav nekā smieklīga. Mana dēla draudzene arī neēd gaļu, un es domāju, ka viņa nopietni nodara sev pāri.

av2  2 4 labak davai ...protestesim, pret...veeja virzienu, a?

Drole    3 Ljaujiet welcomistu dieetas propagandas upuriem pashiem izmirt.
Beernu gan zheel. https://www.youtube.com/watch?v=0w5HzS_YJ64

https://www.independent.co.uk/voices/veganism-health-problems-vitamins-diet-hunger-malnutrition-a868
2906.html

https://www.youtube.com/watch?v=ovmag5W5mHE

Geisha  3 21 Latvieši kā jau ziemeļtautiesi vienmēr ēda gaļu. Pavasarī kad govis bija pirmsdzemdību periodā tad nebija ne piena, arī cūciņš jau bija apēsts un iestājās gavēnis. Loģiski. Jūnija sākuma kad braucam uz Latgali pie vecmammas tad ēdām piena produktus, bet gaļas nebija gan (neies taču kaut piena teļu, cālīši mazi, bet vistām dēšanas periods). Vasarā ēda speķi.Viss bija loģiski un atbilstoši dabai.
Šitā māžošanās ar diētām, ūdens pārmērīgu dzeršanu, vegānisms tas viss ir slima suņa murgs. Visi pārtikas produkti ir nepieciešami un labi. Vienīgi kustēties gan vajag vairāk. Augošam bērnam gaļa ir vairāk kā nepieciešama, jo gaļā ir B2 vitamīns kurš citur nav sastopams. B grupas vitamīni ir nepieciešami nerviem un arī smadzenēm. Protams ka var dzert sintētiskos vitamīnus, bet nav teikts, ka tie neiziet cauri organismam tranzītā.

Letija  14 5 DanaL! Forša Tev dēla draudzene un arī dēls, ka izvēlējies tādu draudzeni!

Ja tie, kas uztraucas par veģetāriešu veselību, zinātu par saviem maldiem, tad vismaz kādreiz varētu pāriet arī pie konstruktīvākas diskusijas.

uzplanaledus  5 6 Visi B grupas vitamīni ir diedzētos graudos.
Es arī neēdu gaļu, negribas. Kāpēc tad lai es to ēstu?

nazis    9 Cilvēks ir Zemes parazīts, kas ēd visu un noēdīs visu. Lai arī kāda būtu mūsu pilsoniskā vai cilvēcīgā pozīcija, tā Zemi no cilvēka nepaglābs. Mēs varam atteikties ēst gaļu, lai planētai būtu vieglāk mūs uzturēt, pie tam atrodot visai apšaubāmus argumentus, ka tas nekādi nekaitēs mūsu veselībai, gluži pretēji, pat uzlabos pie zināmiem apstākļiem, bet tāpēc jau nebeigs urbt zemē caurumus, sūknēt no turienes naftu, gāzi, rakt rūdas, ražot elektrību un mašīnas, un visas citas cilvēka eksistencei apšaubāmas lietas. Tā ir sevis mānīšana.
Strīdēties šeit ir bezjēdzīgi, jo katrs paliks pie savas pozīcijas, kamēr globālā rūpniecība turpinās bendēt gaisu un beigu beigās mūs noindēs.
Cilvēka gremošanas sistēma, sākot jau ar zobiem, ir vairāk piemērota gaļas sagremošanai. Varam pārtikt tikai no augu barības, pārtikt, taču ne pilnvērtīgi komfortabli dzīvot, jo dzīvnieku izcelsmes pārtikā ir viss dzīvniekam (arī cilvēkam) nepieciešamais, un nekad mēs nekļūsim par govīm un āžiem.

neko  4 14 Nekad nenolaidīšos līdz zālēdāju līmenim, lai protestētu pret to, ko citi ēd.

krumuzagis  1 1 vislabāk ir protestēt klusējot, kā piemēram lielveikalos, kas pārkāpj morāles normas un staigā pāri cilvēku elemtārai vajadzībai - dzīvot, boikotēt ieejot veikalā un pie kases atstāt iepirkumu ratus pilnus, vai arī izvazāties visu veikalu un tā arī niko nipirkt

cinnija  1 3 Nepirkt neko, kas satur E vielas-tā būtu laba kolektīva akcija.

fargo  2 6 protestēt te ir bezjēdzīgi, arī te piepildas viens no pravietojumiem par pēdējiem laikiem.

"Gars skaidri saka, ka vēlākos laikos daži atkritīs no ticības, pieķerdamies maldu gariem un dēmonu mācībām, padodamies meļu liekulīgajiem vārdiem, kam pašu sirdsapziņa ar kauna zīmi iededzināta.
Tie aizliedz doties laulībā, pavēl atturēties no gaļas, ko Dievs ir radījis, lai ticīgie un patiesības atzinēji saņemtu tās ar pateicību.
Jo katra Dieva radība ir laba, un nekas nav atmetams, ko saņem ar pateicību, jo svētumu tam piešķir Dieva vārds un lūgšana."

šai jomā daudzi notikumi ir vēl priekšā, jo tie tikai uzņem apgriezienus, līdz viss tiek piepildīts.

rokons  1 9 Interesants ir fakts, ka veģetāros ēdienus cenšas gatavot tā, lai garšotu kā gaļas ēdiens.
Nepateikšu neko jaunu, bet cilvēka gremošanas sistēma pielāgota visēšanai.
Vienkāršāka analoģija - cilvēks gremo citādi kā govs.
Bet ja var savākt sevī visus elementus no zaļbarības - nav jau problēmu, kaut gan esmu pret galējībām - abos virzienos

uzplanaledus  4 4 Labi ka vismaz kanibālisms ir pagātnē, vismaz civilizētajā pasaulē. Cilvēks jau arī ir Dieva radība, un ja nu nekas nav atmetams... arī cilvēkus kādreiz upurēja.
Man, piemēram, ir iebildumi, ja cūkai kasa aiz auss, plikšķina pa muguru un draudzējas, bet tad nāk ar dūci un piebeidz.
Kaut arī cilvēku pasaulē var savilkt paralēles ar šo.
Varbūt mēs tikai esam ceļā un tādas barības lietošanu uzturā, kas būtu pilnvērtīga un nekaitētu nevienam.

Letija  7 2 Jā, un vēl ir interesanti, ka gaļēdāji spriež par NEgaļēdāju veselības, it kā, problēmām. Vai viņi ar tām ir iepazinušies? Vai ģimenes ārsti sniedz šādu informāciju, piem., par gaļēdāju kaimiņiem?!

Vēl gaļēdāji saber kravu ar mīnusiņiem komentāram, kurā ir pozitīvi novērtēta citas komentētājas jaunā paaudze. Vai viņiem ir kāda aizdoma, ka šie jaunie cilvēki ir slikti? Man viņi šķiet patīkami - tā arī uzrakstīju.

Bet, nu par citiem ētiskiem apsvērumiem nav lielas jēgas šeit rakstīt.

ketija_20    12 es kā diezgan zaļi domājoša varu teikt, ka mani tās cīņas pret kaut ko neinteresē. jā, es neēdu gaļu un mans uzturs sastāv no dārzeņiem. bet man nav nekādu problēmu, ja blakus kāds ēd steiku, tas ir tik tālu kārtībā kamēr tas nav jāēd man un vienalga kā dzīvo un ēd otrs, varu un spēju rast saskaņu tajā, ka nemēģinu nevienu pārliecināt par savu taisnību. šajā gadījumā lielāku nozīmi spēlē labas attiecības starp cilvēkiem un nevis gaļas ēšana un neēšana. uz mana šķīvja tad ir brokolis un kādam steiks, lai jau ir.

herera  2 12 ja mēs tos varam valkāt, varam arī ēst. jānoskaidro tikai, ko viņi valkā? kokvilnu,kuru audzējot tiek patērēts nenormāls ūdens resurss? linu? liepu lūku apavus vai koka tupeles? diez vai. gan jau naftas produktus,plastmasu,mākslīgos kažokus, kas piesārņo apkārtni vairāk, saindē visu dzīvo.

baluba    3 Cilvēks ir gaļēdājs, paprovēju no banāniem un pupām pārtikt - man neder.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu