Kas ir tas, kas atbaida vai bremzē šāda tipa sludinājumos?

Ilgstoši nevar pārdot dzīvokļus labā vietā,par salīdzinoši zemu cenu- ,ilgtoši netiek izīrēts dzīvoklis ar šādu aprakstu:Piemēram- "Piedāvāju tīrīgam, akurātam cilvēkam- tikai ilglaicīgai īrei - savu mazo mīļo dzīvoklīti kopā ar labo auru -ļoti jauku, mājīgu, ar mīlestību un rūpēm veidotu katru detaļu, -600 m no jūras, bez parādiem un apgrūtinājumiem- gatavu dzīvošanai. Silts, saulains, jauni logi, met. durvis, pēc remonta, -grīdām izmantots 32 kl 10 mm ozola lamināts, jauna elektroinstalācija, jauni stāvvadi, čuguna radiatori, boileris, iebūvēta virtuve, ledusskapis, plīts, labs koka galds, galda piederumi, trauki, TV un interneta pieslēgums, veļasmašīna, viss mazlietots, mēbeles-koridora iekārta, dīvāns, kumode, lustras, lampas, aizkari-- tikai- ir nosacījumi-par kuriem papildus tiks minēts arī līgumā- nesmēķēšana dzīvoklī, maksātspēja, punktualitāte veicot visus maksājumus- : komunālos, +TV/I-net. , + elektrība- ziemā jārēķinās līdz~ 130, vasarā-~70 eur izdevumiem mēnesī. Priekšroka tiks dota vienam cilvēkam- bez bērniem un bez mājdzīvniekiem.
Tusiņu - dzerstiņu un skaļas mūzikas cienītājiem -lūgums- netraucēt.
Par visu sīkāk- sarakstē un tiekoties- privātā sarunā.
Slēdzu īres līgumu uz 2 gadiem + deklarēšanās.
Īrējot -130 eur /mēn. + komunālie maksājumi, +elektrība+ TV/I-net. Drošības naudas summu atrunāsim.""

Kur ir āķis? zvanu,jautāju- bet saņemu atteikumu.
Ir, ka ilgi nevar pārdot tehniski un vizuāli lieliskas mašīnas. Jūsu viedoklis?

milosais      Varu izteikt savu subjektivo viedokli personīgi.Garus rakstus nevaru atļauties. 2020-08-13 00:23

Chris1986    13 Ja man būtu ko izīrēt, es arī neizīrētu jauniešiem - tur skaļi baļļuki un tām sekojošā kaimiņu regulāra policijas saukšana + nemaksāšana ir gandrīz 100% garantēta. Priekš kam liekas problēmas? 2020-08-13 00:32

dabasmiilis  7 8 Pārdot un izīrēt ir divas atšķirīgas lietas!

Es personiski tādam sludinājumam virsū neskatītos , mani aizvaino jau tas fakts vien ,ka man kā nesmēķētājam kāds iedomājas aizliegt smēķēt...
Vēl mācīt ,ko man darīt un ko nedarīt...
Varbūt gribu arī sievu paķert līdzi ar visiem bērneļiem ,bet šim nepatīkot zvēriņi!

Nemaz nerunāšu par to ,ka lielākā daļa sevi bez tusiņiem un dzerstiņiem nespēj iedomāties ,es tikai tāds dīvainis ,kurš nezin ,kas tie tādi ir.

Man būtu jāmaksā tik liela summa par sīku vienistabas dzīvoklīti tveicīgā jūras krastā ,turklāt par piebāztu ar mēbelēm ,kur jāguļ saimnieka mazlietotajā gultā ,kur šis mīcījis sulīgus zaķus.

Konkrētības arī nekādas ,jārēķinās ar līdz 130 izdevumiem ,bet tad pēkšņi vēl kaut kādi komunālie un elektrība. Ja reiz tas dzīvoklis tiešām ir tik silts un saulains ,tad kādēļ vēl vajag elektrību - to es nesaprotu. Ūdeni atnes no jūras ,uz palodzes sasildi , šmucspaini atpakaļ uz jūru. Internetu var paņemt no kaimiņiem ,tv tāpat neko jēdzīgu nerāda ,tik vien kā reklāmas un propagandu - var iztikt.
Privātajā sarunā vēl atklāsies ,ka būs jāmaksā papildus par zemi zem mājas un stāvlaukumu.
Viss lēti ,labi un ērti - tas saucas!

Droši vien izkriti ,jo vēstulei nepievienoji bildi ar kārtībā savestiem nagiem.
2020-08-13 00:58

dabasmiilis  1 5 Šajā džekā kaut kas ir...
Izlasīju viņa anketu , ja es nezinātu ,tad domātu ,ka pats to anketu esmu uzcepis - mani aprakstījis un manas prasības...
konkurents - met aci uz manām meitenēm!
2020-08-13 01:05

LaskovijMerzavec  1 13 1. Nav dzivokla izmers.
2. Nav aprakstits, virtuve, tualete vannas istaba. Bet toties apraksti ko tik neesi darijis. Nu neinteresē kada plastmasa uz gridas.
3. Piedod par atklātumu, bet būsi nepatikams, sikmanigs un piekasigs saimnieks, kas iznesis visu praatu psr katru svīku uz laminata.
4. Esi galigi nekompotents juridiskas lietās un ires ligumos, ja uzsver ko rakstisi ligumā.
2020-08-13 07:54

nazis    29 To visu varēja uzrakstīt īsāk:
"Piekasīgs, pedantisks saimnieks izīrē dzīvokli cilvēkam, kurš atteicies no visām dzīves baudām"
2020-08-13 09:06

Sonja  1 3 nu es nestādītu noteikumus par bērnu un dzīvnieku neesamību, vnk piemestu kādu kapeiku klāt īrei-amortizācijas izdevumi jeb remonts finālā. un par tusiņiem man galīgi būtu vienalga, nē, meloju, vēlami!
lai visi tie purni no koju blakusistabām gaida mani atgriežamies, jo tādus nerīkoju.
pati neīrētu uz šādiem noteikumiem.
tāaāda brīvību ierobežošana ir pretrunā ar cilvēktiesībām, un uz šādiem noteikumiem var ņemt tad, ja nav neviena kapeika pa virsu jāmaksā uz komunālajiem, tā sakot kulturāla dzīvokļa pieskatīšana ar dzīvošanu iekšā saimnieka prombūtnē
2020-08-13 09:10

Everita  2 1 katrai precei esot pircējs. te meklē vientuļu akurātu profesionāli. no kuriem liela daļa, būsim godīgi, pārdod savu darbaspēku aiz robežas, lai iegādātos dzīvokli paši, un pareizi dara. 2020-08-13 09:39

Drole    1 https://www.ss.lv/msg/ru/real-estate/flats/liepaja-and-reg/liepaja/bjijxh.html

shorturl.at/exQ28

"Juurju iisti redzeet nevar, bet toties var apluukot kaiminju kojas un shoseju un baudiit citu iirnieku saruupeeto tusinju muzikaalo pavadiijumu"
2020-08-13 10:11

neratni_stasti  1 1 Paziņu paziņu nav, kas palīdzētu izīrēt dzīvokli? Mana īrniece mani atrada caur paziņu ieteikumiem tad, kad es sāku tikai domāt, ka derētu izīrēt dzīvokli. Nekādu dižu aprakstu nebija - atnāca, apskatījās dzīvokli, līgumu es atsūtīju pa e-pastu, un lieta darīta. Tak, satiekoties var jau saprast aptuveni, kāda veida cilvēki. 2020-08-13 11:11

Epifanija    7 Sludinājums ož pēc problēmām, kuram tādas vajag? 2020-08-13 11:16

joens  1 2 Apskatot foto izskatās pēc feika sludinājuma. Pa virtuves logu saskatāmā kaimiņmāja nav manāma uzdotās adreses tuvumā. 2020-08-13 11:40

veeja_roze    12 Jauniešiem var izīrēt. Bija pāris ap 40, kā piektdiena, tā pilns pagalms ar svešiem cilvēkiem, tie 3 dienas nāca un gāja nepārtrauktā straumē, dzeršana, skaļa mūzika naktī. Kāvās, policija tika saukta ne reizi vien. Un. Reiz bija jauns puisis, akurāts, kārtīgs, nopirka dzīvokli, saka, māsa grib īrēt. OK. Jaunkundze sasita gaismas ķermeņus, noķēzīja griestus(!) paņēma kaķi, kurš aizmieza tā, ka vel 7 gadus pēc tam ir jūtama kaķa urīna smaka. Tā varbūt pazudīs, kad pilnībā nomainīs grīdas.
Tas pats ar piesmēķētām telpām. Ja dzīvokli izīrē pilnīgi tukšu, tad pāris gados smaku dabūs
laukā, ja ar mēbelēm, tad 2 x ilgāk. Īrniekiem ir vismaz viena kopīga īpašība, bailes no telpu vēdināšanas.
Sludinājumos vienmēr norāda īres maksu, garantijas depozītu un komunālos, kurus neviens iepriekš nevar paredzēt. Sakarā ar vairākkārt pieaugošo NĪN, acīmredzot tiks ieviesta norma, ka vismaz daļēji to jāmaksā arī īrniekam.
Par kulturālajiem pieskatītājiem arī dzirdēti briesmu stāsti, daži izdomā, ka arī komunālie nav jāmaksā, jo es tak pieskatu. Kaut patiesībā lieto. Pieskata kaimiņiene, reizi nedēļā ienākot puķes apliet.
Ja sašvīkā laminātu /tur vajag labi pacensties, lai to izdarītu/, to jālabo, jo neviens negribēs pēc tam dzīvot miteklī ar sašvīkātu grīdu.
Labāk būt sīkmanīgam pirms izīrēšanas, nekā īrniekam promejot konstatēt, ka sačurāts, piepīpēts, kaimiņi nikni, un neko nevar īrniekam pārmest, jo nebija atrunāts. Daļa īrnieku nesaprot, ka viņam iedotā manta/ šoreiz dzīvoklis/ ir jāsaudzē, ar to nevar rīkoties kā ienāk prātā. Ja jūs aizdotu kādam savu uzvalku vai kleitu, vai autiņu, diez vai gribētu saņemt atpakaļ netīru, saplēstu vai sabojātu. Dzīvoklis un remonts nemaksā 100 eiro.
2020-08-13 12:09

Chris1986  1 9 ak dies - tā tak Karosta! :D 2020-08-13 12:14

PatiesibasKalns  1 4 Labas lietas nav grūti pārdot. Bet mazais jaukais mīļais lētais dzīvoklītis. Pēc tāda ūķīša vien izklausās.. 2020-08-13 12:25

udenssieva  1 5 Karosta jau drīz būs bagāto rajons pie jūras. Dzīvoklītis- kāpēc nē?-ja ta tas ir neliels.Radio tirgus sludinājumos katrs otrais pārdod mašīnīti,zemes gabaliņu,pat biznesiņu.Ir zināms par klusu īrētāju,kurai bija kluss trusītis. Kad meitene uz 2 dienām aizgāja tusēt,aizmirstot par dzīvnieciņu,tas izlauzās no būra un apgrauza visas mēbeles,kur vien varēja piekļūt.Klusā Meitene,protams, arī klusi aizlaidās,un neviens depozīts nevar segt skādi. 2020-08-13 13:00

uzplanaledus    1 Kas par daudz, tas par skādi. Nav vajadzīgs tik sīks apraksts. Atrodot klientu, vienoties par to, ko drīkst un ko nedrīkst, var arī uz vietas.
Bet jā, sīkmanība ir jūtama cauri, nepatīkama lieta.
Attiecībā uz mašīnu pārdošanu- šobrīd labu mašīnu tigus ir patukšs. Reāli grūti nopirkt normālu mašīnu par normālu cenu. Ja labs tehniskais stavolis ir tikai pierakstīts, tad nav brīnums, ka atsaka. Gudri pircēji uz vizuālo vairs neiekrīt. Visa info par mašīnu ir atrodama, un pēc tam vēl aizvelk uz servisu apskatei...un tur visbiežāk atklājas slēptie defekti.
2020-08-13 13:17

Forsaakais  2 3 Visticamāk, tas ir feiks jeb māneklis uz kuru piezvanot tev atbildēs mākleris, ka šis dzīvoklis jau ir izīrēts, bet par attiecīgu priekšapmaksu mēs tev pacentīsimies dabūt līdzīgu. No otras puses tā ir Liepāja, kur valda bezdarbs. Vietējiem pie tādas depopulācijas ir kur dzīvot, bet no malas neviens uz turieni vienkārši tāpat kaut kādā 28 kvm ūķī ar apšaubāmiem padomju laika kaimiņiem, narkošiem, alkašiem un smirdīgiem padjedzdiem dzīvot nebrauks. 2020-08-13 13:18

Nate  1 2 Izīrējot peļņu var gūt tikai ļoti dārgus dzīvokļus par augstā īres cenām. Tad var sakrāt remontam, jo lai cik kārtīgi nebūtu īrnieki, tāpat viss ar gadiem apbružājas. Pasūtiet tāmi kaut vai 1 istabas dzīvokļa remontam un redzēsiet.
Nevajag izīrēt ar savu tekstīliju- aizkariem, paklājiem, pārklājiem. Tos īrnieki nemazgās un netīrīs pat 10 gadus lietojot. Un logus arī nemazgās.
Ja jūras tuvumā, tad gan jau atradīsies, kam tas patiks.
Par dzīvniekiem pat nerunāsim, risks milzīgs. Potenciālo īrnieku iesaku pārbaudīt īrnieku melnajā sarakstā. FB tāds ir, gan jau citur arī.
2020-08-13 13:24

av2  4 2 feiks, pat nav citu variantu ko domaat.
Katram sacva dziives pieredze. Un tas nav tikai par dziivokllu sludinaajumiem. Ja kautkas izklausaas paaraak labs, lai buutu taisniiba, taa arii ir. Punkts.
2020-08-13 14:52

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu