Oho jociņi

Jau sen esmu ievērojusi, ka Oho administratoram kaut kas nav kārtībā ar humora sajūtu. To secinu gandrīz katru reizi gaidot, kamēr atvērsies sākumlapa un lasot dienas "joku". Joki var būt naivi, nodrillēti, ironiski, melni. Par dažiem var nākt smiekli, par citiem - nē. Bet Oho lielākoties publicē prastus izteicienus, kas liecina par joku atlasītāja prāta spējām.

Vai daudziem šķiet smieklīgs šāds teksts - "Ja labi gribēsi un pacentīsies, visas sievietes kritīs tev pie kājām. Vajag tikai precīzi trāpīt pa žokli"?

Nešķistu smieklīgi, arī ja pie kājām kristu vīrieši. Varbūt tomēr var kaut vai atlasīt jokus no veciem žurnāliem? Kādreiz "Klubā" bija labs ironisks humors...ja jau tik ļoti gribas ar kaut ko tādu aizpildīt "ētera laiku".

Ceru, ka mani par šo neizsviedīs no Oho diskusijām.

Raitis  10 4 Es zinu līdzīgu joku. Katrs var iesist sievietei. Bet ne katrs var izslēgt ar vienu sitienu. Dāvinu joku sadałai😎

Chris1986  10 3 Sievietes tik tēlo, ka viņām ir humora izjūta. Patiesībā viņu dzīve, sākot no alu laikiem, ir bijusi tik grūta dēķ cīnās par bērnu izdzīvošanu, ka jokošana viņos nav dabīgi attīstījusies. Domāju, ka tas ir tieši tas, par ko viņas apskauž vīriešus, nevis par fallu, kā oficiāli tiek deklarēts

Freddy Krueger    6 Paga, paga, Ievinj, login lappuses jociņi tiek ņemti no citas vietnes, ja pareizi atceros, līdz ar to oho tikai nodrošina saiti ar konkrēto izcelsmes vietu, un šejienes admini nav pie vainas.

Fanija  2 3 Šādu jociņu neesmu pamanījusi. Parasti ir interesanti, nedzirdēti jociņi. Man patīk.

Anufrijs  2 7 Njā, tie joki šiem tādi pliekani, aizvēsturiski, nu kā jau viss te..

MrAction  3 4 Dazi joki ir eksperimentali, bet kopumaa labi.

Sieviete_no_Veneras  1 3 Piekrītu rakstu autoram

Epifanija    3 Nu kas tad tas par joku ko, sievietei par žokļi iedot, lai tā atrastos uz ceļiem vīrieša priekšā, tas taču vairs nav nekāds joks! Šitā var atrauties tikai vecis, kad nokaitina sievieti!

lailux7  3 5 (Herr Krueger, adminiem tad ir briesmīga gaume!)

Katru var vērtēt pēc viņa jokiem. Pirms gadiem padsmit oHo uz kaut ko (intelektu? savdabību?) pretendēja, bet palikušas tikai atraugas un mieles, un arī "dienas joki" tiek pārgremoti neiztinot un nesakošlājot. Tie ir seksistiski, un to nelabo tas, ka no desmit viens ir pagriezts pretēji. Joktaisis iedomājas, ka būs "demokrātiski", ja tīšām rakstīs ar derdzīgām kļūdām – pseidolumpenisku pareizrakstību. Joķeļi ir pliekani un šķebīgi. Man smiekli ir nākuši reizes pusotras, un arī tad – ar atrunām cilvēkmīlestības vārdā: redzi, ka viens ir centies, un nojaut, ko gribējis – lai gan sanācis čābīgi. Var minēt, ka viņa prāts kādreiz bijis analītisks, varbūt pat kritizējis attīstīto sociālismu, bet tagad ir aizdzerts un viņam vien zināmas sāpes sagrauzts. Smejas par neparasto – tā ir aksioma. Vecs joks nekļūst smieklīgs, ja Jānīša vietā nāk Pēterītis un pasūtījuma jokotājs no pi.eles mēģina pārtaisīties par pi.pi.

Bellatrixa    7 Nu nezin... nezin, pirms padsmit gadiem tie jociņi ta tie paši bija, ar tādām pašām kļūdām. :D Vienīgais, kas ir mainījies, ir lasītājs pats, tā uztvere. Es jau sen vairs nepievēršu uzmanību vispār, nevis cepos par niekiem. :)

Plekste    2 piekrītu Lailux. Nepiekrītu tiem, kas uzskata V par pārākiem un S par nepilnīgām. Tas tā bija, kamēr specializēto klīniku nebija, sievas kāvās raudādamas un viena otrai riepas griezdamas. Tagad mierīgi var atstāt vienu kvalitatīvu bikšaini uz 20 dāmām kā gaili uz vistām un tauta neizmirs. Bet dzimst ta puikiņi 1.3 uz meitenītēm 1.0! Kur paliks defektīvie puikiņi? Vācijas ogļu raktuvēs un oho.lv?

Maskava13  3 1 Piekrītu!!!Joki pilnīgi muļķīgi!!Tā var pajokot tikai"letiņš"!!

Klusais41  3 3 Izņemot to ka jociņi nav paši jaunākie un bieži atkārtojas, citu problēmu neredzu. Gadās vienaldzīgi, arī gadās smieklīgi. Mani apmierina.
Tiem kas uzskata ka ir pārāk gudri, jautājums - ko tad jūs šeit darāt, šajā prastajā vietā kas neatbilst jūsu "augstajām" prāta spējām?

Plekste  1 1 mēs skatāmies kā žurkuģīmis pabriks ar svaigi krāsotu ērkuli un apvīlētiem ilkņiem meklē jaunas asinis😆👌

Emma45    2 Debilizējas ne tikai OHO. Inbox atgremo pavecu "Bez tabu" pārraižu tēmas, Fb raksta vilinošus virsrakstus, atverot ieraugi pavisam ko citu, ziņu portāli nez kāpēc mums stāsta par to, kas notiek Urugvajā vai Paragvajā, bet kas notiek Latvijā, mēs neko neuzzinām, laikam Paragvaja svarīgāka. Vai nu slikti sagatavoto žurnālisti, vai viņi ir tik slinki, ka no biroja neiziet. Jeb varbūt tik maz maksā, ka nemaz nesanāk nauda braukāt pa Latviju un veidot sižetus?

Pticka      Man parasti trāpās melnie, un tie ir ok.. citreiz gan ir tādi pliekani.. bet te jau nav nekāds humora konkurss :D skiadrs, ka maigā natūra tos jokus neģenerē..

Bazhix    3 Jā, tādas jau tās sievietes ir - melnie ir ok, bet vietējie - pliekani :D

kanis      Tikko autorizējoties pamaniju,ka pliekanie dienas jociņi publicējas no draugiem.lv.

Raivis_1977      Paga, paga, kāpēc tad jūs domājat ka tas ir tieši kāds??!
Tagad jau ļoti plaši nāk klajā robotizētais intelekts kur nav no cilvēka ne pašas smakas ne dvakas!)
2023-12-27 03:08

tigeriene16      Čau oho tauta! Man piem. viens pīpis, no kurienes tas joks nāk. Es pievēršu vairāk uzmanības joka saturam. Tas joks par to, ka vecis iekrauj sievietei pa žokli un viņa nokrīt veča priekšā uz ceļiem, nu vai pie viņa kājām. Nu pretīgi! Cik slimam prātam jābūt, lai tas liktos smieklīgi. Riebjas. 2024-05-12 21:37

Labrador      Ir atljauts jebkaada rakstura humors , kursh neaizskar JV un Ukrainu. 2024-05-13 03:38

Raivis_1977      Pat ja arī tas nav kā humors, tad kādam tas jau nu noteikti būs kā humors.
Un ja arī tas tā nav, tad jau nu noteikti ar kaut kādu mērķi zemabziņā viņam ir spiediens tev to rakstīt ... Tev tikai jāsaprot kādēļ. Vai nu arī tad izdomā pati savu humoru, - melno humoru!
Jo saprotiet, lietotājs - jeb kurš cilvēks pretēji varētu kā ķengāties tā ķengāties ar kaut ko bez savas jēgas un vajadzībām šeitan! ... Vienkarši mēs neredzam savu ēnu!
Un pat ja arī viņam nav taisnība, pretēji tam ir sava taisnība un rīcības aspekti tam kā arī vienlīdzīgi pret visiem, nu tātad neizniekot savu laiku šeit, un pravietiskiem beznosacījuma perversiem mērķiem tukšuma laika klidēšanai savas apmierinātības neētiskuma labad ...
2024-05-13 19:32

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu