Nāve

nāve foto attēls

Nāve - jautājumi un diskusijas

Policijai ir pietiekoši laba datu bāze.Var atrast gan dzīvos,gan mirušos.Adreses var nebūt pareizas,bet pārējais tur viss ir dabūjams. Pats reiz sameklēju pazudušu cilvēku. Ja jau ir internets - tad jau tomēr, kaut minimāli, bet sakari ir! Vai tad nelaiķa bijušā darba iestāde ir likvidēta? Kāda problēma par to paziņot -darba iestādei, tādos gadījumos kadru daļa, lietvedības nodaļa nokārto. vajag ziņot, ieliec Draugos, paziņo bijušo darba vietu arodbiedrībai. Sludinājumi avīzē jau arī vēl darbojas! Gadījumi var būt dažādi. Man arī ir nācies meklēt pansionātā mirušas kaimiņienes radiniekus, jo pansionātam bija vienīgi mūsu telefons, uz kuru paziņot sēru vēsti un lūgt noorganizēt apbedīšanu. Zināju vienīgi vienas readinieces aptuvenu vārdu un darba vietu. Dabūju cilvēku stundas laikā, sākot ar zvanu viņa augstākstāvošai organizācijai un izklāstot situāciju. Cilvēki bija ļoti atsaucīgi un izpalīdzīgi. ··· Nāve: Miris cilvēks, nav sakaru,... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Nāve (31)
Kas jūsu uztverē ir nāve? Beigas visam vai kkā jauna sākums?
Vienam beigas, citam sākums.

Vai saulriets ir beigas visam vai kkā jauna sākums?
Zini, šo tēmu labāk atstāt mierā...
Tas nav nekas labs pret palicējiem.
Ja neesi saskāries-nesapratīsi.
Inito4ka +++

Par tēmu. Nāve ir dzīves sastāvdaļa. Tāpat kā piedzimšana. Nozīmīgs brīdis.
A par tām detaļām, kas notiks pēc tam, uzzināsi, kad nomirsi.
dziives bilance. daziem atbriivojums, citiem ciesanas. radiniekiem un druagiem buutu jaasaprot ka naave ir tik pat dabiska kaa dzimsana, un vairaak jaapiedomaa par veel dziivajiem. Domāju:ja tev nav bērnu -tad beigas ir tkai tev jo tavi gēni nav arpus tevis...? ··· Nāve: Nāve lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
kā izteikt līdzjūtību? (9)
Vai kāds var dot padomu,kā pareizi un saudzīgi izteikt līdzjūtību kolēģei,kurai aizvakar vīrs negaidīti gājis bojā?
Izsaki liidzjuutiibu in nebaazies virsuu lieki, ja Tev ko neluudz... Liec cilveeku mieraa labaak... Šādos brīžos noder mīļa apskaušana. Vārdi patiesībā ir lieki... Situācija reti nepatīkama :( Ja žēlosi - sāpēs vēl vairāk. Uzmundrināšana arī šādā brīdī būs pagalam nevietā. Varbūt vienkārši pateikt, ka no sirds jūti līdzi? Un pajautāt, vai vari kā līdzēt, lai cilvēciņam kaut par kapeiku vieglāk kļūst?.... ...manuprāt būtu jauki,ja kolektīvs uzņemtos daļu rūpes bēdīgā procesa organizēšanā, tādejādi liekot saprast,ka viņa nav savās bēdās viena.. es ieteiku neuzbāsties, stulbi nejokot bet arī neapieties ka ar jēlu olu....
Principā ļoti palīdzīga ir gatavības palīdzēt izteikšana. UN arī gatavība palīdzēt - pat ja nelūdz, bet tādos ikdienišķos sīkumos...
··· Nāve: kā izteikt līdzjūtību? lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Eilata - viesnīcas (10)
Lūdzu, varbūt kāds var ieteikt normālas un ne pārāk dārgas viesnīcas Eilatā un ieteikt- kur labāka pludmale pie Nāves jūras, kur apmesties uz pāris naktīm tā , lai nebūtu jāmēro daudz kilometru. Jo neesmu nolēmusi auto nomā, bet izmantot...
pie Nāves jūras Ein Bokek, faktiski citu alternatīvu nav. Ein Bokek ir lētā gala Leonardo, pludmale ejamā attālumā, vienkārši saplānot ar sab.autobusu (Nr.444). Savukārt lētāk var atrast Nova Zohar, bet tad...diezgan patālu ...tipu tapu...

Eilatā daudz lētu vietu, booking.com vai AirB&B.

p.s.Izraēla nav lēta, +30 % no LV cenām vismaz.
par krievu saitiem neko nezinu, esm izraukusi izbraukusi Izraēlu krustām šķērsām. Transports no Neve Zohar teorētiski kursē, praktiski būs jāgaida un jāpieskaņojas retiem reisiem. Neve Zohar vispār nav ko darīt, it īpaši kad saule riet pēc 18, labāk Ein Bokek, goda vārds! Sunset Inn ir forša un gandrīz blakus Eilatas autoostai.

Ņemot vērā sabiedriskās ēdināšanas dārdzību, ir prātīgi ņemt AI vai nu vismaz puspansiju un pusdienās pagrauzt no mājām līdzpaņemtos sausiņus.
Roltoni tur arī dārgi. Ja lieto normālā režīmā sabiedrisko ēdināšanu, tad 50€ dienā var arī nepietikt un tas bez omāriem un Kliko atraitnes. :) jābrauc baudīt Isr nevis knapināties. :) hummus ļoti labā cenā, cenas ir augstākas...katras valsts specifika. katrā ziņā var atrast katram maciņam piemērotu iztikšanu. lai veicas.
p.s. ja nepieciešama detalizēts info, tad privāti.
··· Nāve: Eilata - viesnīcas lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Mums nācās iemidzināt savu sunīti (22)
musu sunitis bija ļoti slims viņam bija ļoti gruti vins uz mani skatijas it ka ludza mani lai es vinam palidzu mes izlemam lai suns nemokas mes vinu aizvedam pie vetarsta un vins aizmiga nejutot nekadas sapes.Es tagad šausmigi pardzivoju...
Kaut kur Ukrainā cilvēki iet bojā. 1.Iemācies salikt komatus un citas pieturas zīmes!
2. Man arī bija sune, kura, lai nemocītos vēža dēl, tika aizsūtīta uz labākiem medību laukiem. Raudājām, bet toties tagad dārzā ir stūrītis, kur nolikt ziedus.
P.S. Kaķene ļoti ilgi meklēja, kur palika sune!
Paprasi sev piedošanu ka sevi moki par tādu normālu dzīves parādību ka "nāve" . Aizved domās sunīti prom , ( vizualizē) uz citiem medību laukiem , atlaid viņu , pariecajies ka viņam tagad labi un vairs nesāp. musu kakjis ar mums bija 17 gadus, 6.decembrii atvadijamies. nekas,atminjas paliek,tas ir jaukas,jo dziivnieki ir visuzticiigakie un ta miilestiiba,kura no vinjiem nak,nekad neliks vilties. Juutu liidz.Pati to paardziivoju rudenii...
jolly,tieshaam paraleeles nevietaa!
··· Nāve: Mums nācās iemidzināt savu... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kā pār-dzīvojat mīluļa nāvi? (25)
Domāju, ka te ir gana daudz dzīvniekmīļu, kas jau ar šādu tādu pieredzi, un noteikti kāds lopiņš jau arī mūžībā aizvadīts. Kā jums ir - ja viena vairs nav, esat drīz vien lūkojuši pēc cita, vai pēc konkrētā mīluļa zaudēšanas vairs nevienu...
Vairs nevienu neņemšu. Es savu suņu aiziešanu pārdzīvoju vairāk nekā radinieku. Negribas tam atkal iet cauri Ir nācies vest suni iemidzināt- ar kuru kopā esmu uzaugusi-nu jau vairāk kā 10 gadi pagājuši-bet vēl tā sāpe ir sirdī; Pēctam kaķi nespēju izglābt un nomira-lai ar tika darīts viss iespējamais; Tas ir tāpat kā zaudēt ģimenes locekli; Mana melnā mīlule bija fantastiska, taču diemžēl pēc smagas slimības un ilgas cīņas tomēr izglābt nebija lemts. Faktiski, tas ir vēl smagāk, nekā zaudēt kādu ne tik tuvu cilvēku. Tomēr man drīz vien deva iespēju paņemt citu jaukumiņu gaidībās, kā rezultātā drīz vien drūmā noskaņa pazuda paskatoties uz kuplo ģimeni un pūkainiem mazuļiem. Pēcāk tie bija uz izķeršanu, pat pietrūka. Tad nu vienu mazo atstāju sev un jaukumiņu atdevu pēc piederības. Tomēr melnā mīlule vienmēr paliks atmiņā kā fantastiska būtne. Sāpīga tēma. Zinu, kā ir 2 stundas raudāt ar beigtu kaķi klēpī. vel joprojām ir sāpe un maza kapa kopiņa iepretim guļamistabas logam, bet - tik daudziem pietrūkst mīlestības, tādēļ tagad uz dīvāna gozējas cits raibums... Nu nez-visi mājdzīvnieki kas man bijuši-ir bijuši kā ģimenes locekļi; Mīļāku kaķi- kā man tagad mājās- pat iedomāties nespēju; Sēž katru vakaru pie loga un gaida mājās-tiklīdz ieeju kāpņu telpā, tā skrien jau pie durvīm un pa visu kāpņu telpu dzirdams ir ņauuuuu; Gudrs, medīgs un smuks :)Regulāri noķer kādu trofeju uz balkona un ienes man gultā :D Ne ne, cilvēks kas nemīl dzīvniekus-tas nav cilvēks :) Pārdzīvot un izsāpēt protams var visu-bet aizmirst patiesu draugu- nekad :) ··· Nāve: Kā pār-dzīvojat mīluļa nāvi? lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kas notiek ar cilvēku pēc nāves? (39)
Vai Jums ir viedoklis, pieredze vai kādas nojautas?
viena lieta fizisks apvalks, ieksh ka katrs dziivo-ja, tas tiek aprakts, sadedzinats, etc.
cita lieta ta paralela pasaule, kura viss notiek. un tie, kuriem ir ta laime vai nelaime to zinat un redzet, sha ka ta jums visu nestastiis.
nav beigts. nav gals pec naves. man parak daudz dariishanas ar to pedeja laika. Esmu gan piedzīvojusi iziešanu no ķermeņa, gan atgriezusies pēc aiziešanas...Pēc nāves cilvēks atstāj fizisko ķermeni un dodas tālāk atskaitīties par dzīves laikā paveikto. Uz kurieni un kā atskaite notiek ir atkarīgs no dzīves kvalitātes. es pajautasu tev savadak...
vai cilveks savas dzives laika biokimiski,domajot,jutot,sajutot utl.procesa nav ari energetiska sistema?
esi dzirdejusi par energijas nezudanibas likumu?
vai esi dzirdejusi ,ka energetiskas strukturas ieklauj sevi informaciju?
vai esi dzirdejusi par energetiski-informativo strukturu pasorganizesanos(klasteros,monades,modulos,fraktalos,matricas utl)?
miers, klusums.. un beidzot pilnīgi nevienam no tevis vairs neko nevajg. ··· Nāve: Kas notiek ar cilvēku pēc nāves? lasīt visu diskusiju (39 atbildes) –»
Ko darīt ar ķermeni pēc nāves? (37)
Kad jūs nomirsiet - kāda veida "pēcapstrādei" dodat priekšroku? Kāpēc? *Zārks un bedre *Kremēšana *Atdot ķermeni zinātnei/medicīnai (vai nu orgāniem smagi slimiem pacientiem, vai izpētei utml)
Kremeet!Necieshu taarpus un kapusveetkus! Kremēšana, nav ko vairot kopjamo dzimtas kapiņu skaitu. Agrāk man bija vienalga, bet pēc pēdējo kapu svētku un vienas kremēšanas apmeklēšanas nosliecos uz kremēšanu (nesen to arī pateicu darba kolēģiem)- negribu uzvelt saviem radiniekiem ilgstošu kapu kopiņas kopšanu. :) Kremēšanai Veļu laika vai pilnmēness ietekme? Mani daudzi paziņas arī sāk skaidrot, kā viņus apglabāt! citu jākremē un jāapglabā pie vecmāmiņas, cita pelnus jāizkaisa virs foreļu upītes, cits jāved uz tāliem laukiem, kaut visi dzīvie tuvinieki pie Rīgas. vecmāmiņas ierāda, kādas kleitas velkamas... Par orgāniem gan neviens nav teicis! ··· Nāve: Ko darīt ar ķermeni pēc nāves? lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Fobijas, bailes no nāves (12)
Man ir viena problēma. .. Man ir fobijas, kur tās ārstē? esmu bijusi jau pie psihologa. bailes no naves. .. .
Visi cilvēki baidās no nāves, it sevišķi, ja tuvs cilvēks aiziet, tad ilgi to nākas just. Bet ja esi kristietis, tad mēģini saprast, ka mēs uz zemes esam tikai viesi, dzīve ir tajā pusē... nebaidies no nāves.....dzīvot noteikti ir grūtāk....bet arī tas pāriet.....reiz:) aaa... taa kaite taapat kaa beernu slimiibas ir jaapaardziivo un peec tam jau beigsies visas fobijas - tas nu nav nekas muuzhiigs!
un nav gadiijies tikai tev, bet lielaakai daljai cilveeku, apveltiitu ar spilgtu izteeles un fantaazijas talantu... :)
Tas ir tikai normaali, jauztraucas tam, kas ilgoja peec naaves... Ej uz baznicu un sac ticet Dievam. ··· Nāve: Fobijas, bailes no nāves lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kā tikt pāri mīļotā cilvēka nāvei un dzīvot tālāk? (55)
Nav pagājis pat mēnesis kopš vīra nāves. Viss liekās bezjēdzīgs un godīgi sakot negribās dzīvot tālāk. Skaudri apzinos ,ka tā ir tikai mana sāpe un pašai ar to ir jātiek galā,bet nesaprotu kā.. Draugi un radi cenšās atbalstīt,bet es...
sisenīte,kāda atšķirība,te vai citur. Tādos brīžos cilvēks nedrīkst palikt viens. Kāpēc vecos laikos ar depresiju slimoja retie? Tāpēc, ka cilvēki dzīvoja lielās ģimenēs. Vienmēr kāds bija blakus. Tagad ir tieši otrādi. Dzīve uz zemes ir laicīga, mēs visi esam mirstīgie! Šobrīd Jūsu uzdevums ir piedot, pateikties un atlaist aizgājēju. Kad to veiksiet, saņemsiet atbildi kā dzīvot tālāk, bet nejautājiet padomus cilvēkiem. drusku par agru šeit,bet visam jāpaiet laikam. Nav pagājis vēl mēnesis...Tas ir ļoti maz, sāpes vēl ir stipras un svaigas.Pasaule liekas sagruvusi.Tas viss man vēl tik svaigā atmiņā.Arī sēras ir jūtas, kas ir jāizdzīvo, jāizsāp.Nav citas izejas.Un jātveras pie lietām, kas dzīvē ir svarīgas, tuviem un mīļiem cilvēkiem, kuru dēļ ir vērts dzīvot tālāk.Man palīdzēja dienasgrāmatas rakstīšana šai periodā.Tur pilnībā varēju izpaust savas skumjas un tad palaist aizgājēju vaļā.
Un vēl jāatceras- kad Dievs aizver durvis, viņš kaut kur atstāj vaļā logu.Tici tam, un izdosies.Man izdevās.Dzīve ir ieguvusi jaunas krāsas, palikušas skaistas atmiņas, bet dzīve rit tālāk .
lai Dievs tev žēlīgs, ja tu stāsti nepatiesību. bet ja stāsti patiesību, tu dari pareizi, tāpēc ka daļu nastas, kas tevi var nožmiegt pie zemes, tu iedod citiem. un tā, tā var kļūt nesama. ··· Nāve: Kā tikt pāri mīļotā cilvēka... lasīt visu diskusiju (55 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu