Parāds

Parāds - jautājumi un diskusijas

Īrnieka parādi citiem. (18)
Nejauši uzzināju, ka man piederoša atsevišķa dzīvokļa īrniekiem ir laikā nenomaksātas ātro kredītu parādsaistības pāris firmām.Vēstules brīdinājuma aploksnē firmas sūta uz īrniekiem īzīrēto dzīvokli, kur tikai es ...
Vienīgās problēmas, kas tev var rasties - viņam var nebūt naudas ko tev maksāt. Kamēr īrnieki īri maksā problēmas nebūs, tās radīsies , ja vairs nebūs naudas, ko īri maksāt. Ja tā notiks, tad par nesamaksāto īri varēsi viņus no dzīvokļa izlikt, bet tev būs arī attiecīgi zaudējumi.Īres līgumu vari pagarināt kaut vai uz 1 mēn. un tad atkal uz mēn., bet ja līgumā ir punkts, kur skaidri pateikts, ka par nemaksāšanu var izlikt no dzīvokļa tad problēmām nevajadzētu būt. Un kredītsaistības jau nav ar tevi, bet īrniekiem. Ja parādsaistības nonāk līdz tiesai, kurā tiek piespriesta mantas konfiskācija. Tad var būt problēmas, ja izīrē ar elektroprecēm un mēbelētu. Labāk parunā ar juristu pirms pagarini līgumu. No vienas puses, pareizi dara,ka neatdod kredītus tām firmām, kuras pakaļ skraida lūdzoties, lai aizņemas no viņiem.
Bet ja nebaidās tur nemaksāt, var arī Tevi uzmest.
Zurais11: Kam un par ko tie tūkstoši jāmaksā? ··· Parāds: Īrnieka parādi citiem. lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Vai parāds ir iemesls neizlaist no Baltkrievijas? (4)
Baltkrievijas pilsonis vēlas atbraukt uz Latviju , uz 7 dienam , uz tēva kazām , bet baidas pirkt bileti , jo doma, ka var neizlaist no valsts, jo viņš ir parada kredit iestadei naudu. Vai ta varetu but , ka var uz robezas apturet un ...
Neizlaist no Baltkrievijas var, ja to nosaka Baltkrievijas likumi...piem.delj krediitsaistiibaam. Vai taadi likumi ir, es nezinu, tas ir jaazina Baltkrievijas pilsonjiem un tiesibsargaajoshaam iestaadeem.

Vai ielaist LV nosaka Latvijas iestades, iedodot vai neiedodot viizu. LV mazs interesee baltkrievijas pilsonja krediitsaistiibas, bet var atteikt viizu, piem.balstoties un kaadiem valsts droshiibas apsveerumiem.
Jā. Piemēram, uzturlīdzekļu maksātājiem vajag atļauju no uztura ņēmēja vai viņa likumiskā pārstāvja, ka drīkst braukt. Zinu gadījumu, kad uz mātes bērēm nelaida, jo nebija atļaujas izbraukt. To es saprotu, tā ir kārtība!!! Baltkrievijaa - mieirigi, jo tur var but taadi likumi.Totalitaarais rezziims tomeer.. Parāda/kredītsaistību esamība pati par sevi ir normāla parādība un nekādus šķēršļus nerada. Tiesas lēmums par piedziņu (un nodots tiesu izpildītājam) gan var. Kā tur ar BY, nezinu, bet RUS tā ir jau tradicionāla problēma.

Latvijā ielaidīs bez lielām problēmām, ja vīza u.c. papīri kārtībā. Pirms tam gan no BY jātiek ārā.
··· Parāds: Vai parāds ir iemesls ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Valdes locekla maiņa. (12)
Uzņēmums SIA ar pamatkapitālu virs 2800 . Vadībā viens valdes loceklis un viens darbinieks. Ir vajadzība nomainīt valdes locekli. Uzņēmumam ir neliels nodokļu parāds. Zem 1000.00 eiro. Vai tas ir iespējams?
Kāds sakars valdes locekļa nomaiņai ar nodokļu parādu?
Ja jaunais valdes loceklis ir gatavs uzņemties turpināt vadīt sabiedrību, tad nekādu problēmu.
Amatpersonas var mainīt kaut katru nedēļu.

Sabiedrību nevar nolikvidēt, ja ir nodokļu parādu un tikai.
@PatiesibasKalns Pilnīgi lieks un debīls komentārs! Kāda starpība hipermārketu tīkls vai tirgus bodīte? Jautājums bija par valdes nomaiņu.

Nomainīt var ar visu parādu. Gadījumi ir dažādi, bet var apsvērt noslēgt savstarpēju piekrišanu par valdes maiņu ar parādu lai nākotnē nav kādu "pārsteigumu". Bet nu arī bez tā teorētiski var iztikt...
Parāds ir jānomaksā. Ieeju UR un aizpildi KR 18 , nomaksā par maiņu un sludinājumu Latvijas Vēstnesī http://www.ur.gov.lv/faili/KR-veidlapas-jaunas/KR18_pieteikums_UR_28.04.2016_19.1.1.pdf Paklausies ko Svece..saka..viņš zin ko runā. ··· Parāds: Valdes locekla maiņa. lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kapec ZTI Pus gadu laika neaiztika darbaalgu, kad viena darijuma samaksaju pusi no alimentiem? (3)
Labdien. Esmu diemzel paradnieks par alimentiem. Uz 6 juniju 2020 gada mans parads bija 4000 eiro liels, kurs man pastavigi un ikmenes bija maksats no algas. Junija es parskaitiju kur ir piemerots 2000 eiro, lai man atrak nodzest soda ...
Vajadzēja saviem bērniem godīgi maksāt alimentus....pareizi ir, ka piežmiedz Tevi, pats vainīgs. Pēc uzrakstītā izskatās, " apzinīgais" maksātājs šad un tad ieskaitā kādu naudiņu, lai dzēstu soda procentus. Bet ikmēneša noteikto naudas summu bērnam nepārskatāms. Varbūt cer , ja te pačīkstēs tad kāds viņa vietā nomaksās?!! Katru reizi kad ieskaiti naudu, tad sazinies ar tiesu, nosūti e- pastu ja esi ootrai pusei ieskaitījis naudu. Pēc likuma ir teikts ka sievai jazino par katru naudu ko saņem no alimentus maksātāja. Ja viņa neziņo, tad galvenais lai vari pierādīt ka esi maksājis. Bankas maksājums utt. Un to arī iesniedz tiesai. ··· Parāds: Kapec ZTI Pus gadu laika ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Vai apsaimniekotājs var prasīt komunālo pakalpojumu apmaksu, ja n/ī pārdots piespiedu izsolē kā ķīla? (1)
N/I pārdots piespiedu izsolē ,jo bija nodrošināts ar hipotēkas ķīlu SEB bankā.Tiesa apmierinot prasību mantiniekam ar inventāra tiesību piedziņu vērsa to mantotās daļas apmērā.Otram mantiniekam bija jāsedz visi parādi ...
Prasīt var visu ko,bet dabūt... Vispār jau mantiniekiem visiem būtu jāsedz-atbilstoši apjomam.
Taisnības nav bijis un nebūs...
··· Parāds: Vai apsaimniekotājs var ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Alimentu parāds (43)
Viens mans vecs paziņa nesen kā atgriezās LV no citas valsts, kur bija dzīvojis un strādājis 10 gadus.Tā nu sanāca, ka alimentus nebija maksājis un iekrājās parāds kaut kur apmēram ap 9000 eiro.Cik saprotams tad viņa bijušā ...
Man šķiet, ka vienai vīriešu porcijai liekas, ka alimenti nonāk ļaunās , bijušās sievas rokās. Nu, tak viņai pliku pigu-un nekā vairāk. Bet neaizdomājas, kā tā BIJUSĪ ir arī viņa bērnu māte. Jo labāk mammai viss būs materiālajā ziņā, jo labāk būs ar bērnam...
Un tad uzrodas pirmspenzījas vecumā ar piķi un meklē bērnus, kas nu jau ir pieauguši...vispār jau smieklīgi...
Ķeriet granātas, pannas un citu smago artilēriju, lai mani varētu noslaktēt, jo es biju viena no tām kas kas cīnījās par bērnu uzturlīdzeķliem. Jā tieši tā es rakstīju Vairai Vīķei- Freibergai ar prasību aizstāvēt bērnus. Protams man Vairas kantoris atrakstīja, ka pati vien vainīga esmu, ka no tāda dunduka sadzemdēju bērnus, bet Baštiks krēslu dabūja gan. Un stājās likums spēkā par labu bērniem. Bērns grib ēst šodien nevis iztikt no svaiga gaisa kā iedomājas daži papucīši. Kamēr cīnījos mani bērni jau uzauga bez šiem pabalstiem, bet jūtos gandarīta, ka esmu pielikusi savu roku, lai bērniem būtu maize. Ja mani bērni no Valsts nedabūja neko tad vismaz citi bērni dabū.
Bumpīt, tā tam Tavam draugam arī vajag, ka tagad viņš ir parādos līdz ausīm. Zināji dod bērnam dzīvību tad zini arī maizīti dot. Nicinu tādus vīriešus - neliešus. Lupata nevis vīrietis.
Bumpastik, ak šie nabaga vīrieši, apkrāptie un izmantotie! Nu tad lieto gumiju un nešļāc visur kur pagadās. Partneri ar prātu ir jāizvēlas! Un būtu vēl priecājies, ka bērns gadījies tādā stilā seksojot arī pie HIV, sifilisa vai gonorejas var tikt! Nabaga vīrieši, viņiem riktīgi neiet.
Sievietes paņem viņus ar varu, neļauj izsargāties un tad vēl grib, lai viņi iesaistās kopīgo bērnu audzināšanā.

Ja sieviete negrib bērnus, viņa izsargājas. Kāpēc tā nedara vīrieši???

Un par to VR - tas noteikti samazinātu šķiršanās procentu, bet par alimentu maksāšanu mēs nevaram zināt.
Kāda vaina 50%. Tēvam 10 gadus šķita, ka bērniem jāiztiek ar 50%, tas ir, tikai ar mātes naudu. ··· Parāds: Alimentu parāds lasīt visu diskusiju (43 atbildes) –»
Alimentu parāds. (2)
Bērna tēvs maksāja sistematiski alimentus.Parads ir sakrājies par 3000eur. Kur var griezties,lai piedzīt parādu par alimentiem. Tēvs atrodas ārzemes un Latvija viņam nekas nepieder. Kā rīkoties,ja šada summa neskaitas kā maza ...
Ej un sniedz dokumentus tiesā! Pirmākrt ir jābūt tiesas lēmumam par to, ka tēvam ir piespriests maksāt uzturlīdzekļus. Attiecīgi ar šo papīru un iesniegumu pēc tam jāvēršas pie tiesu izpildītāja, ka uzturlīdzekļi netiek maksāti. Kad būs iesniegts iesniegums un tiesas lēmuma kopija, tad attiecīgi var griezties uzturlīdzekļu fondā, kas apmaksās uzturlīdzekļus, bet tālāk no tēva jau tiks piedzīts tiesiskā ceļā. Nezinu gan vai tas darbosies ar atpakaļejošu datumu, ja gadījumā tiesas nolēmuma par uzturlīdzekļu apmaksu nav. Katrā ziņā nevajadzētu vilkt garumā - ja tiesas lēmuma nav, iesniedz iesniegumu, forma internetā ir dabūnama un šādus lēmumus pieņem i bez visas tiesas sēdes. Laiku gan tas paprasa. Pati biju iesniegusi, bez juristu piesaistes - no pirmā iesnieguma mēģinājuma līdz reālajam tiesas lēmumam pagāja 4 mēneši. ··· Parāds: Alimentu parāds. lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Pēc cik gadiem parādu nevar piedzīt? (14)
Labdien! Ir tāds jautājums, es saņemu 06.01.2017 vēstuli par parādu 6 eiro no lattelecom par 01.02.2013, līgums jau lauzts trīs gadus atpakaļ ar lattelecomu un tagad saņemu šo laimēs vēstuli. Jautājums ir pēc cik gadiem ...
Cik es lasu, tad vēl nekādi piedzinēji nav pieslēgti. Kur tauta te ko cauri redz, nesaprotu.
Bet tam, ka labāk ar steigu nomaksāt/ jeb iet uz LTC un skaidroties/, jo kad atdos tiesu izpildītājam, tas pieprasīs kādus 30 eiro, un ja ir auto, tad uzliks arestu tam, bet ja nav auto, ir dzīvoklis vai māja, ieliks izsolē un Tu pat nezināsi.
Labāk samaksā, citādi viņi atdos parādu iedzinējiem un būs jāmaksā arī par piedzinēju pakalpojumiem. Būtu ļoti dīvaini, ja situācijā, kad TEV kāds būtu parādā, tu spriestu: ´viņš(-a) man ir parādā jau > kā 3 gadus, tāpēc parāds automātiski norakstās´. Nu, piedod, neticu...

Parādi ir jāatdod.
un tagad runa iet par 6 eu? Ir veerts...? Civillikuma 1895.pants. Pakalpojuma sniedzējam ir tiesības no parādnieka prasīt parāda atmaksu 10 gadu laikā. ··· Parāds: Pēc cik gadiem parādu nevar ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Vīra dzīvokļa parādu piedzen no manis (18)
Labdien, man ir šāda situācija. Manam vīram ar kuru esam oficiāli precēti tika piešķirts valsts dzīvoklis ka bārenim. Īres līgumā es un bērni esam ierakstīti ka viņa ģimenes locekļi, kas dzīvo ar viņu. Bet pirms trim ...
a tie tiessu izpildiitaaji gadiijumaa biku neraustaas, ja atstaaj cilveeku "ar vienu karoti" , ka cilveekam var jumts aizbraukt naturaali , un var pannemt un naturaali noliidzinaat ar zemi taadu tiesu izpildiitaaju,vinna ggim,eni , un vissus , ko taads paziist??? Ir veerts padomaat pirmsa dziit cilveeku stuurii, izmisumaa.It sevisskki konkreetajaa gadiijumaa. Ja ar mani taa izdariitos, 300% noliidzinaatu ar zemi vissu taada purna pasauli !! Jo zaudeet ta vairs nebuutu ko. Vot taa ira. Kad vienreiz cilvēki sapratīs, ka līgumos jāizlasa visi burti, ka savas attiecības juridiski ir jāsakārto. Varbūt kāds spečuks atradīs kādu juridisko kāzusu, bet realitātē (juridiski) Tu skaities parādniece. Ieteiktu pakonsultēties bāriņtiesā, jo situācijā, kad ir nepilngadīgi bērni, varētu būt dažādas nianses. Ja saņemta vēstule no tiesas, tad tas nozīmē, ka vēl nekas nav zaudēts, jo tiesā ir jāpierāda, ka ne tikai esiet deklarēta, bet reāli arī dzīvojiet citur, būtu ok, ja būtu īres līgums. Jūsu kļūda, ka komunālo pakalpojumu sniedzējam nepaziņojāt, ka dzīvoklī vairs nedzīvojiet, respektīvi, ka neesiet galvenā īrnieka dzīvoklī dzīvojoši ģimenes locekļi. Prasības pieteikumā visticamāk esiet norādīta kā līdzatbildētāja, taču iespējams arī, ka tikai trešā persona, ja reiz runa ir ne tikai par parāda piedziņu, bet arī izlikšanu. Jebkurā gadījumā, nevajadzētu uzdot jautājumus te, bet ar tiesas vēstuli "zobos" meklēt kādu juristu, kas uzrakstīs paskaidrojumu par prasību un palīdzēs saprast situācijas risinājumu, ja tāds ir jāmeklē. Nu, protams, prātīgi būtu arī laulības šķiršanu nokārtot. Ja kas nonācis tiesu izpildītāja rokās, ne mūžam neizspruksi. Viņi izpētīja, ka vīrs strādā nelegāli, tātad tur nekā, bet no Tevis varēs dabūt un viss, ar to pietiek. Tādai deklarēšanai citur nav pilnīgi nekādas nozīmes, jo oficiāli esat precējušies. Viss. Gatavo 3000+ tiesu izpildītāja, laikam 25% eirikus. Citādi būsi melnajā sarakstā un tiklīdz kontā parādīsies kaut cents, to ZTI noņems. Un aprakstīs mantu kas Tev pieder. Ir pat tik tālu, ka var atņemt pat karotes, atstājot pa 1 katram ģimenes loceklim. Cik es esmu dzirdējusi, tad ZTI ir ļoti nežēlīgi. Ja kontā būs nauda, noteikti ņems nost un neskatīsies ne uz bērniem, ne minimumiem.
Esat taču presē lasījuši, kā cilvēki pārsimts eiro parāda dēļ zaudē privātmājas.
··· Parāds: Vīra dzīvokļa parādu ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu