Apsveikumi vai runas izlaidumā

Apsveikumi vai runas izlaidumāSkolās izlaidumi. Sveikšanas, apsveikumi... Varbūt kāds var padalīties, kur varētu atrast tekstus apsveikumiem, novēlējumiem, ja jāsveic un jāpateicas skolotājiem, vecākiem. Palīdziet, lūdzu!

haarvis (2008-06-04 15:29)    1 Neesi kādreiz no sirds pateikt visu ko juuuti? pameegini, sanāk labāk nekā A. ELksnes dzejoļus kārtējo reizi lasīt. .. .

smaids1961 (2008-06-04 18:52)    2 5 gadus atpakaļ vecākā dēla izlaiduma pasākuma vajadzēja uzstāties un pateikties no vecāku puses. Bija 2 klases. Izgāju pie mikrofona un redzu nāk no otras klases mamma ar sagatavotu runu uz 2 lapām. Es viņai piedāvāju pirmai sākt. Viņai bija labi vārdi, dzējoļīši sagatavoti, bet redzet viņa pirmo reizi runāja mikrofonā, ļoti tālu viņu turēja. Un es sapratu tik ilgu runu jau izturēja klātesošie. Man rokas mazs blociņš . Un šajā situācijā es vienkārši aizvēru viņu un pagriezos skolotāju pusē - pateicu MĪĻŠ UN MILZĪGS MĀTES PĀLDIES PAR MŪSU BĒRNU SKOLOŠANU UN JŪS IELIKAT KATRĀ BĒRNA SAVAS SIRSNIŅAS GABAĻINU. Mana labā roka bija uz sirds. Manām bērnam patika Mana runa . Es arī ieteiktu nelielu runu sagatavot. Lai tev veicas!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu