Kā likvidēt kaķa urīna smaku?

Vai iespējams no samta zābakiem izdabūt kaķa urīna smaku? Varbūt tomēr ir tādi līdzekļi, kas spētu glābt apskādētos apavus?

Pieredze? Viedokļi?

Smaidona    1 Ir speciāls airosols,maksā ap 4 lati.Jautā vietās,kur tirgo dzīvnieku pārtiku.Palīdz ļoti labi.

[never]  1   Varbuut meegjinaat uz kjiimisko tiiriitavu?
Maajas apstaakljos bezjeedziigi, uz mirkli liksies, ka smakas nav, bet atgrieziisies...gluzji kaa ar izgaaztu pienu auto salonaa.

Lucy  1   Ta ir katastrofa.
Vedu savu minceni uz poliklīniku,apcisājas negatniece,jo bija viņai bail kopš uztaisīja operciju,nekā autiņā iekšā dabūt vairs nevarēja.Izmēģinājām visus iespējamos mazgājamos līdzekļus,tāpat oda kādus 3.menešus.
Neko darīt,bija jāpiecies,lopiņš ta savs un mīļš:)))

riks  2    foto uz ūdeņraža pārskābi var domāt. bet ar samtu uzmanīgi ūdenī - vēlāk ar šnabi + ožamspirtu + knipucīti glicerīna.

mineraalaa  1 1 Vislabāk ir nopirkt jaunus zābakus,jo nēsājot tādus arī kājas smirdēs pēc urīna..a tas nemaz nav labi :D

Tessa      ljoti skeptiski vertetu visus liidzekljus.un vel-vinjam bus vilinajums vel kadu reizi tos ieziimet,lai ar ko tu tiiriitu.

Just_      Man bija tāds pat gadījums ar zamša kurpi. Smaku nebija iespējams dabūt ārā nekādiem līzekļiem. Pat tad, ja liekas, ka nekas vairs neož, vismazākajā miturmā (mazliet iesvīdusi kāja) tā atkal ir jūtama. Samierinies vai pērc jaunus zābakus.

Alex_Jones       foto Bija tāds gadijiens, bet gan emerikā .. :)
Un ir tāds līdzeklis, kas ir aerosols, kuru uzpūšot uz traipa (arī šada) tas veido smalkas putas, kuras diezgan ātri ižzūst un paliek pa miltiem līdzīgu herņu.. Vēlēk to visu ar putekļusēcēju ... Cietusī teicās, ka smakas neesot vais bijis, bet arī tos puszābakus vairs neredzējām ... :P

Eerika1949  1 1 ja sāk kaķis darīt blēņas uz apaviem...ai,tad darīs to nemitīgi! vajag arī nopirkt,kas atbaida no tādas lietas un tagad pavasarī.....runčuki makten aktīvi! vajag `pataisīt par kastr;atiņu:).

inkypinky    1 Iesaku izmest. Kā arī noskaidrot,kapēc kaķis čurā zābakos.

trafs      Pakarini kārtīgā caurvējā, piemēram- malkas šķūnī, un ar laiku smaka izvējosies. Var jau būt, ka ilgi, bet vismaz nebūs jāizmet.

spaare21  1   A neko nedarīt. Pamazgāt ar terpentīnu un pārvietot apavus uz cepuru plauktiņu :))

Spameris  1 1 Iztīrīt nevar. Viennozīmīgi. Vari izmest. Ja apavi mīļi, nofočē tos un bildi ieliec sekcijā. Citu variantu nav.

Spameris      Just, pareizi pateica. Pie mazākā mitruma un siltuma (iesvīst kājas) un smaka atkal parādās. Jaiks!

JurisK      Gabalu bērnu ziepju un veļasmašīnā, kaut vai pāris -trīs reizes(ja zābaki izturēs) Varbūt kaut kur vēl pārdod vecās labās veļas ziepes, tās labākas, jo stiprākas. Pēc tam tik prātīgi jāžāvē. Tas gan tīri teorētiski jo nav kaķu čuras super stabila viela:))

andzipa  2   ... hm. urīns esot labas zāles... varbūt Tev nedraud plaušu karsonis u.c. ar to mantu ārstējamas lietas.... /viedoklis/
Es kaimiņu runci aizbaidīju ar dihlofosu, vairs nenāca pie manām durvīm tuvumā (bija uzmetis aci manam dižciltīgajam dvorterjeram/ (pieredze:)

Sonja21      Var mēgināt ar Amway lidzekli- Lock, laikam tā šis saucās. Atšķaidi uz pusēm ar ūdeni un uzsmidzini zābīšiem . No sākuma gan kaut kur nemanāmā vietā- a ja nu krāsa šķist tajā lidzeklī.

Sweet_Lady      Es no somas dabūju kaķa smaku ārā mazgājot ar etiķūdeni, mazgāju gan divreiz, bet soma kalpo vel šodien. Lai izdodas! 2013-03-21

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu