Ko iepazīšanās portālā dara precējušies un tie kuriem ir draugs/draudzene?

Daudzi noteikti uz reiz teiks seksu. Tomēr ja ne, tad ko? Sazināties ar paziņām var arī citur, es ieteiktu skype. Ko domā, ja zin draugs vai draudzene, par to ka otra pusīte te ir reģistrēta. Hmm, nē nu vienkārši interesē...

SP69    4 Meklē ko labāku. Bēg no vientulības mājās. Vai varbūt - mēģina tvert mirkli. Brīdis `pirms` tak ir labāks par pašu TO. Iespēja staigāk pa naža asmeni, nenolaižot pa kreisi. Vai tas tomēr skaitās?

sauljux21  5 4 Vienkārši komunicē ar citiem šeit esošiem cilvēkiem, tam nav nozīmes precējies, aizņemts vai brīvs. Katrs meklē kas viņam trūkst vai atdod kas paliek pāri.

orange  1 3 tapēc, ka ir ilgstošas attiecības ar oho lietotāju, abiem būtu jādzēšās?
tas ka kāds ir kkur reģistrēts kā lietotājs nekā neietekmē attiecības, ja attiecības apmierina abas puses.

verso    5 Kaut vai pieredzes apmaiņā laiku pa laikam piedalās vai palasa. Vienkārši laiku pakavē. Citi lasa ziņas delfos, citi šeit muļķības smeļas :)

Laskovij    2 Vai visi krogā pielej mūļus?
Vai visi .. utt...

cilveex    1 Tas NAV TIKAI iepazīšanās portāls, tā ir sociālās komunikācijas vietne. Ko tas nozīmē?
http://en.wikipedia.org/wiki/Social_network

Es taisni brīnos kā tas aizvien nedalec pasažieriem. Otra pusīte, trešā pusīte, kāda tam nozīme?!?

"individuals (or organizations) called "...which are tied (connected) by one or more specific types of interdependency, such as friendship, kinship, common interest, financial exchange, dislike, sexual relationships, or relationships of beliefs, knowledge or prestige."

Kas nesaprotams?

Bekka    3 Šis jautājums te dažādos rakursos jau ir cirkulējis...paēdušais izsalkušo nesapratīs un otrādi.:)

SufferWell    1 vnk skype un draugos nav sadaljas- vietas kur satikties & vakara plaans! :)

sauljux21    3 Tālāk no grēka!!!!! Domā ko raksti, kāds grēkam sakars ar netu, un ko netā var sagrēkot??? Tad jau vienā klubā arī nevar laist brīvos un precētos kopā, par veikaliem un kafeinīcām es vispār klusēju.

Torpedo  2 3 Man liekas, ka tie vnk ir loti slikti cilveeki, kas kraapj un pie tam veel publiski te savus tuvos cilveekus .. :(

Tessa    4 man shkjiet,vislabak butu,ja katrs atbildetu par sevi,neuztrauktos par citiem un nebaztu degunu citu dariishanas.
kapec tev tas nav vienalga?nu,ko dara citi?

Murse    2 Kas Tu kāda tikumības policija vai? Vai fiziķis-teorētiķis, kuram aptrūkās teorētiski risināmo problēmu? Vai arī kā tur bija Briljanta rokā, kur tā namu pārzine par daudz degunu bāza iemītnieku darīšanās? A kas sanāca? Vienas vienīgas ķibeles un nepatikšanas :)

Skaidrite_Leeninna    2 Marchellom (2010-08-16 22:57) viedoklis
...vienkārši maisās pa kājām.

Bet tā jau ir tikai un vienīgi Tava problēma, ka Tu piesaisti/pats uzraujies uz aizņemtām/precētām. Viss ir atkarīgs no tā, ar kādu mērķi esi šeit. Pamaini attieksmi.

_maya_    4 ko dara, ko dara... ko grib to dara, ibio. Tev kāds virsū lien?
Šis nav TIKAI iepazīšanās portāls. Un pat ja būtu, vai tad iepazīšanās galvenais mērķis ir sekss? Pēc Tava jautājuma uzstādījuma tā sanāk...

kokote    2 ...cik var...šīs vasaras laikā vien jau kādu 6. vai 7. reizi drukāju, ka
1)oho nav tikai iepazīšanās portāls (te ir virkne daudz citu opciju, zinu pasažierus, kas tikai dzejas publicitātes dēļ te atrodas - nu ir cilvim tāda nepieciešamība)
2) KATRS PIEAUDZIS cilvis tiesīgs darīt kā viņam labpatīk, ja tikai tas nav pretrunā ar likumu (Tev nebūs laulību pārkāpt- tas iz baušļiem, bet LV baznīca ir atdalīta no valsts un šķiet, ka ne krimināl, ne civilkodekss vai vēl jo vairāk administratīvais nesoda par laulības pārkāpšanu vai nodomu to darīt)
3) piefiksē, ka vēl viens jezuīts- misionārs uzradies

KONSUL  1 3 kaut kaa jutu nosodijumu autora textaa ...;p

Tieshi to pashu, ko neprecetie!:)

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu