labāk īrēt vai izīrēt?

kā būtu pieņemamāk - izīrēt istabu savā dzīvoklī vai izīrēt visu dzīvokli un pašam īrēt istabu citur?

erucanob (2014-09-08 10:38)      Savās mājās būsi noteicēja/s,citā nē./Tikai jāskatās,ko ielaid.Un īrnieki var tā sairst,ka pēc tam remontos ieguldīsi daudz vairāk.Tad vēl pārvākšanās uz īrēto istabu,visu mantu līdzi nepaņemsi.

elsa (2014-09-08 10:55)      Nez, pa manam , savs ir savs. Nevienam nav atskaites jādod, jāpiecieš svešinieks. Jau sākot ar to, ka īrētā istabā vai tad, ja kādm izīrēsi ko, nevarēsi brīvi justies. Tad vēl kāda tagad tiem cilvēkiem pienākuma apziņa pret svešu īpašumu...
UN tie rīti, kad vari pilnīgi kaila aiziet uz virtuvi uzvārīt kafiju un līst atpakaļ gultā.:D

Deisa (2014-09-08 10:57)      Atkarīgs, cik valdonīga esi. Ja gribēsi, ka īrnieks ievēro stingrus noteikumus, tad var sanākt aplauzties. Ja viegli sadzīvo ar dažādiem ļaudīm, tad pašai būs ērtāk palikt savās mājās un istabu izīrēt. Svešā īpašumā īrējot, nejutīsies kā saimniece. Nezinu, cik Tev tas svarīgi. Ja pašai būtu jāapsver tādi varianti, ka esošā platība par plašu vienai, laikam esošo pārdotu, nopirktu mazāku un vēl atliktu kāda summiņa pāri.

Lucy (2014-09-08 11:55)      Ja izīrēsi,tad rēķinies ar to,ka pēc tam būs gan remonts jātaisa,gam mēbeles jāiegādājās jaunas,jo īrinieki netaupa neko.Redzēju,kā izskatās dzīvoklis pēc 2.5 gadiem izīrēts,palika viss gan mēbeles,gan elektroiekārtas,vnk pabriesmīgs skats,saimniece ieejot savā dzīvoklī,sāka raudāt..
Visu vnk nācās izmest,taisīt remontu un t.t
ieteikums izīrē,bet līgumu sadādi noteikti.a pati atrodi bagātu veci ar mājokli:))

limonija (2014-09-08 14:01)      Deisas padoms šķiet labs:)

kokote (2014-09-08 15:19)      Ja uz īsu laiku, tad jau labāk paliec gan pati savā mājā- strikti nodalot savas un cita "zonas".
Izīrēt savu dzīvokli varētu tad, ja Tev būtu cita vieta (sava vai pie bērna vai vīrieša), kur dzīvot, nevis īrēt sev - tur neredzu nekādu jēgu. Esmu dzirdējusi līdzīgi kā Lūces aprakstītais, i īrnieki bija it kā normāli cilvēki, bet laikam jau, kad lieto ne savu mantu, tad viss kaut kā vieglāk nolietojas, jo nekādu rūpi par to netur.

Deisa (2014-09-08 17:07)      Pie varianta, ka uz laiku brīvāka tā platība, viennozīmīgi es izvēlētos izīrēt istabu - pati esmu mājās un redzu, kas notiek, bet, ja vācos prom - ne savās mājās esmu, ne noteicēja, ne zinu, kas manā mājoklī darās.
Ja stipri finanses spiež, parēķini, ka Tev tad savas mantas vajadzētu pārtransportēt uz istabu, kur īrēsi, pēc tam transportēt atpakaļ. Ja tas uz neilgu laiku, manuprāt absolūti neizdevīgi ar visu to krāmēties, lai varbūt pāris eur ieekonomētu. Pie kam, vai visas savas lietas, kas vairākās istabās, spēsi aizvizināt uz vienu izīrējamu istabiņu? Jebšu atstāsi īrniekiem, lai šie darās pa savam. Savulaik, kad ar vīru sākumā dzīvoklīti īrējām, biju pārsteigta, ka saimnieki atstājuši savas mantas, arī sudraba karotes. Nu nebijām mēs tādi, kas nu ņems, bet citi iespējams tās mantas parevidētu. Ja izīrē dzīvokli, tad arī viņu vajag.iekārtot kā jau īres mitekli - ne tām dārgākajām mēbelēm (lai nesabojā to, kas Tavs), iekārtas arī tādas, kas labi izskatās, bet drāšanai ne jau augstāko kvalitāti lūkot. Pret īrētām lietām cilvēki neizturas kā savējām, sevišķi, ja tas uz neilgu laiku, viss tiek nodrāzts. Nu un attiecīgi vai Tev būtu izdevīgi visu to dzīvokli pārkārtot īrei? Ar vienu istabu vienkāršāk, ne?

furnitura (2014-09-09 00:11)      Man viena īzīrētāja ar pieredzi teica, ka labāk izīrēt vīrietim, tie esot kārtīgāki un mantu esot mazāk. Kā arī virtuvē nelienot. Toties, ja vajag kādu vīrieša darbu, tad ir kam palūgt.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu