Kapakmens stiprināšana

Kapakmens ´´stiprinats´´ uz tadas ka skruves. Ar veju tagad nogazies, gul zeme. Kads ir ieteikums - ka labak stiprinat? Zvaniju cilvekiem, kas strada uz vietas tur, kuri var palidzet saja lieta... esot ´´speciala lime´´ ... var pielimet.... otrs teica, ka nav limes, ir tikai cements.. cementet vajag..Pirmais teica, ka lime labaka ka cementesana... kurs variants labaks, varbut varat ieteikt?

HARTIJS    1 VEIKALOS PĀRDODAS TĀ SAUCAMIE ROKAS ZEMES URBJI. apm 1 m gari Es izurbju caurumu stabiņiem, un izveidoju karkasu. Stiegroju un betonēju ar sal ,un mitrumizturīgu betonu. Izveidojas fundaments.tālākais atkarīgs no stiprinājumiem.

ainars136      es pac liku uz cementa un nau ne vainas

JurisK      Tavaa variantaa - liime, tik nezinu, kas taa par liimi.

Karmensita  1   radiniekiem akmens par smagu palika, vot i nogāza

Muunlaita      nu man jau ari liekas diivaini.. kas ta par limi... :) skiet, ka jabetone.... bet nu piezvanisu noteikti tam kas to dara!

Muunlaita      blaaviens, par atru pievienojas teksts..
(turpin.) un pajautashu, ka labak rikoties sada situacija.
Zinu, ka radiniekiem, kam bija shada situacija - vini betoneja. Liekas, ka turas vel lidz sai pat dienai! Bet domaju, ka tagad nezinu vai var darit, ara auksts! Tas jauzzina.

Luusila    2 Ja kapakmens stiprināts uz tādas kā skrūves, tad pašā akmenī jābūt urbumam. To piepildi ar līmi un uztupini akmeni atpakaļ. Darbus veic bezvēja dienā, lai līme pagūst sacietēt. Līmi meklēsi celtniecības materiālu veikalos silikonu stendos: paskaties DEN BRAVEN līmi metālam un akmenim- tas būs rakstīts virsū lieliem burtiem. (tādā pašā kartridžā kā silikoni)

joens    1 Tad, kad kāds papūlēsies jautājumu uzdot konkrēti, arī saņems konkrētu atbildi. Pagaidām var tikai pamuldēt (izņemot Lūsilu).

Ir tāda lieta kā ķīmiskie dībeļi, tur gan līme, gan cements. Varbūt, ka meklēt no šī gala. Maksā gan pieklājīgi.

Zanda19    1 Personīgi pati zinu , ka ir baigi forša akmens līme, ko pazīstams džeks izmanto pt metālapstrādē.

partizans      Jebkurā būvmaterialu veikalā, blakus paātrinātājiem, plastifikatoriem utml., ir arī cementa līme

amatable      Bison. Montage kit.Polystyrene.Es ar tādu līmēju.

Luusila    2 amatable, POLYSTYRENE pārsvarā ir domāta kā līme putoplastam. Jālieto tomēr atbilstoši materiāli, nevis "es (ES, ES, ES) ar tādu līmēju."

Līdzīgi jautājumi
Kapu pieminekla cena (17 atbildes)Kapu kopsana - sintetiska zale (33 atbildes)Kas Riga ir latvisks? (21 atbildes)Kur meklet kapu sakopeju? (2 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu