Vai izglītība ir intelekts ?

Vakar biju balītē . Viens sareibinajies kundziņšs apsauca mani par inteletkuālu govi no instituta kad pateicu kad pārdevejām vajaga algu 1000 eiras uz rokas . Tad nu aizdomajos kas tad ira intelekts ? Ja man nebūtu pabeigts institūts tad es nebūtu intelektāla ?

NonaM    7 Protams, nē,
bet tās iegūšanai zināma daļa intelekta ir nepieciešama.

Tessa  8 12 Tad nu aizdomajos kas tad ira intelekts ? (c)
tas pats kas pedikiirs un rondo. nelauz savas parallelas rievas, dziivo vieglak.

runcizs  1 24 Pēc pareizrakstības spriežot, absolvēts ir Skaistumkopšanas institūts (vai Skropstu Pieaudzēšanas akadēmija)...

Lita_G    16 Kas tas par instituutu,kas tika beigts? Kaa var taa rakstiit?

janisb    7 Intelekts ir spēja/priekšnosacījums iegūt izglītību..

Tessa  5 10 nu vinja tak nes jus cauri. paljonka parasta.

fargo  2 13 pametu skolu septītajā klasē. tas viss izvērtās par katastrofu. bet es skolu necietu. man patika svarcelšana, bokseris bija mūsu fizkultūras pasniedzējs. viņa tuvumā es jutos ok. bet ne literatūrā. ciest es to visu pasākumu nevarēju. tik bezjēdzīgi.
gāja laiks un es sapratu, kāpēc. kapec man to vajadzēja. 33 gadu vecumā es ieguvu savu pirmo diplomu - pabeigtu vidusskolu. man joprojām ir bilde ar to notikumu. skumji, mazliet. citi tajā laikā pabeidza divas augstskolas, bet es? kā tāds čmo.
nekas. ir kā ir. es sapratu, ko es gribu, kam esmu domāts.
es nedomāju, ka man bija intelekts īpašāks par citiem. bet es zināju, ko es vēlos. tad varēja redzēt onkuli sēžam bibliotēkās un absorbējot visu, kam varēja tikt klāt. vēlāk atnāca... miers.

marmorakaraliene  2 15 SKolotāju institūts, ko neteiksi! Spriežot pēc uzrakstītā teksta, deju skolas koridors. Ar intelektu bezsakarā.

no_matter  3 5 Jck, i gan kruc portāls - pati Onšlova Margrieta reģistrējusies. Nez Hiacinte ar ir? Šamējā noteikti ir ļoti intelektuāla :D

Batiskafs  1 11 Jūsu apgalvojums būtu intelektuāls, ja Jūs spētu pamatot, kādā veidā šī brīža Latvijas situācijā ir iespējams panākt algu 1000 eur pārdevējām! Bez seguma tas izklausās pēc govs no institūta paziņojuma.

Starp terminiem izglītība un intelekts, manuprāt, vienādības zīmi nevar likt, taču nenoliedzami, ka ir daudz lielāka varbūtība, intelektuāls ir izglītots cilvēks, nevis bez izglītības.

riebekle  4 5 Nu nez, es bez "intelekta" iztieku, tikai ar pliku vidējo (nevis pirkstu, bet izglītību) :D bet to aju var redzēt. :D

olita112  5 10 Nu par to institūtu galīgais pī....pī...pī...)
Autore laiž muļķi, citu domu man nav...

Lita_G  4 11 Skolotaaju instituuts! Ko tu neteiksi! Veederkramjus var dabuut!

EzitisMiglaa  2 10 Vai Ir kāds intelekta pārbaudīšanas tests iekš oho ? 😂
Jāsaka , pāris gadus atpakaļ devos uz randiņu ar kādu kungi . Randiņā viņš saka- Tu zini , es tiekos tikai ar gudrām sievietēm un pirms aicināt Tevi , bija tāds slēpts IQ testiņš Tev jautājumu gūzmā. Jopcik , gandrīz aizrijos , nosita visu vēlmi tikties , jo ko vien runājām , viss bija procentos un ciparos 😂

Epifanija    8 pēc šī brīža situācijas Latvijā intelekts ir paverdzināt tautu un sev uzskrūvēt astronomiskas summas savām algām..

fargo  7 5 tessa ir tik reāla, cik reāls cilvēks var būt, netēlojot no sevis pasaules nabu. un citi. mēs te ganamies 15-20 gadus, viens otra blusas vārdā var nosaukt.
es nesaprotu... es nesaprotu, kā šais laikos, kur knariņi ir uz soļa un visādi cilvēki cenšas izmānīties, jūs nespējat atšķirt patiesību no izdomas. es nesaprotu.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu