Apdrošināšana

Apdrošināšana - jautājumi un diskusijas

Kā apdrošināt dzīvokli? (22)
Kuru firmu izvēlēties, cik tas apmēram izmaksā, un vai ir jēga realitātē? Kuram ir viedoklis no personīgās pieredzes?
Tak nē swedbank apdrošināšana ir dārgāka nekā parasto apdrošinātāju, bet viņi tur visādus bonusus sola. Pati neapdrošinu, jo tāpat viņi nemaksā, izvairās līdz pēdējam un meklē iemeslus nemaksāt. Apmēram kā ergo veselības apdrošināšana, par kuru tu vari saņemt tikai to, ko tāpat saņemtu valsts apmaksātās programmas ietvaros. Kādreiz bija laba If veselības apdrošināšana, kad nebija vispirms pašam jāmaksā un tad ar čekiņiem pie viņiem jāskrien, bet līgumiestādēs varēja iet bez maksas tikai polisi uzrādot. Smaila- ja pat mazu summu nesamaksāja, tad ko par lielām runāt. Viņi vienmēr atradīs vainīgo un sūtīs pie tā, kaut faktiski apdrošinātājam jāsedz skāde un tad jāpiedzen no vainīga. Minnija! Iesaku izmantot lielāko brokeru apdrošināšanas firmu pakalpojumus. Viņi no visiem apdrošinātājiem Tavā vietā uztaisa Tev piedāvājumu ar prēmijām, t.i. ar cenām, cik tas maksās. Protams, cik tas maksās, atkarīga no tā, kādus riskus vēlies apdrošināt. To visu Tev izskaidros un uz jautājumiem atbildēs brokeru apdrošināšanas firmas speciālisti. Viņu pakalpojumi Tev neko nemaksās. ... izklausās nereāli, bet varu apgalvot, ka tā tas ir, jo pati izmantoju. :) Lai veicas! uz to briidi bija dargakas, ja. jo kvadratura ir liela, ir jamekle izdeviigaku variantu. bet nu dziivoklji tak ir saliidzinoshi mazaki. nenoplesiis tas 10 adas. toties iz zinama droshiiba. un apdroshinashanas varianti ir dazhadi, kopa/bez iipashuma utt. Dabiski, ka swedbank ir dārgāks, tur aci no pieres izraus cietušajam, bet nelaimes gadījumā neko nemaksās. Un vispār, LV apdrošinātāji ne velti algo daudz juristu, viņiem uz katru argumentu būs kontarguments un rezultātā, varbūt kādus 10% no skādes samaksās. Tipa, polises summu.
Bet lai naktī mierīgāk gulētu, labāk apdrošināt, kur, pilnīgi vienalga, ņem kur lētāk.
··· Apdrošināšana: Kā apdrošināt dzīvokli? lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Apdrošināšana - Balta vai Gjensidige? (16)
Vēlos apdrošināt nekustamo īpašumu. Citas kompānijas šobrīd neinteresē, tikai Balta vai Gjensidige. Kādas ir Jūsu atsauksmes, personīgā pieredze?
Esmu auto drošinājusi Gjensidige - biju ļoti apmierināta! Izmantoju Gjensidige auto apdrosinasanai. ne viena, ne otra Baltai ne vainas. Visi tendēti uz naudas ņemšnu, nevis uz izmaksāšanu.. LĒTĀKO :) un jā kādā ir paziņas tas ir tikai pluss. ··· Apdrošināšana: Apdrošināšana - Balta vai ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kuru apdrošināšanas kompāniju izvēlēties? (24)
Pirms mēneša zagļi apciemoja māju. Aiznesa 2 portatīvos datorus un mobīlo tel. ( tas kas bija pirmais pa rokai) 7 cilvēki strādāja pagalmā + viens bija mājā, BTA atsakās izmaksāt apdrošināšanas atlīdzību jo durvis ...
Tiesas izdevumi un garums pārsniegs radītos zaudējumus;
Slīcēju glābšana ir pašu slīcēju rokās (iesaku izlasīt apdrošināšanas līguma nosacījumus);
Ja gribi cīnīties ar sekām, noalgo privātdetektīvu, kurš atradīs nospertās mantas un zagļus;
Ja ar cēloņiem, hmmm, iespējams jāmaina attieksme kādam (gan sev, gan apdrošinātājam)
Man ar liekas, ka tas pats būtu arī ar citām apdrošināšanas kompānijām. Man liekas, ka viņi kaut kā atrunā, ka klientam ir jāveic visi iespējamie preventīvie pasākumi. 1 - sūdzību uz PTAC
2 - uz tiesu piedzīt zaudējumus
Ieteikumi - izlasīt līgumu. Ja tajā ir minēts fakts, ka zādzība neskaitās, ja durvis nav aizslēgtas, tad sorry, vajag lasīt līgumu pirms to noslēdz un maksā. Ja līgumā nekā tāda nav, vēlams sazināties ar juristu, kas apgaismotu vai šādos gadījumos ir vērts celt tiesu lietas. Zādzība BTA izpratnē ir tad, kad ir kaut kas nozagts un ir ielaušanās pazīmes, vai arī laupīšana... Piekrītu Deisai - diemžēl, jālasa līgumi, ko slēdz un par ko maksā naudu. ··· Apdrošināšana: Kuru apdrošināšanas ... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Apdrošināšana nelaimes gadījumam bērnam (9)
Apdrošināšana nelaimes gadījumam bērnam - iesakiet, lūdzu, pēc pieredzes, ar kuru kompāniju izdevīgāk saistīties.
Paintresēties var visās,bet es izmantoju Ergo. Es panjeemu Seesam zelta polisi celjojumam, kuraa, protams, ietilpst veseliibas apdroshinaashana. Un tieshaam naacaas griezties pie aarsta aarzemees.
Vienreizeeja attieksme, labaakie mediciinas centri, apdroshinaashanas tiikla darbinieki zvaniija triis reizes dienaa, sniedza aarsta konsultaacijas pa telefonu.10 minuushu laikaa noorganizeeja man transportu uz mediciinas centru.Uz vietas nemaksaaju neko.Mazliet pabriiniijos, jo parasti jaasamaksaa un tad Latvijaa naudu atmaksaa.
Pirmaa apdroshinaashanas kompaanija par kuru varu teikt vislabaako.
Varbuut noder shii info, lai gan taa nav tieshi par beerna apdroshinaashanu:)
Bet galvenais jau ir izbaudiits "uz aadas"-shiis kompaanijas darbs, internacionaalaa sadarbiiba.
da nevienaa.....pieredze-brālim uzburka uz ielas,apzaga, sasita,smagi,vairāki vīrieši..bērns tad bij vēl....gandriz neviena zoba nepalika..seja sašķaidiita....zobārsts gan sašuva lupas,gan zobus salika..a apdrosināšana neko neiedeva,kaut naudu notērēja vecaki nenormalu lai visu salabotu....nedeva naudu jo,neesot rētas....tipa..naudu aprēķina pēc taa,kad pagājis noteikts laiks pēc traumas,izmēra rētas garumu,pēc tā aprēķina naudu...ārsts darbu izadrija perfekti rētas nemana..naudu nedabuja....arī pati apdedzinaju seju,acis kaklu...biju slimnīcā,ārstējos,pie sistēmām,izgrudu naudu lielu,lai dabutu atpakaļ savu seju;)nedabuju airi necik no apdrošinātājiem,jo rētas ta nav...........neredzu jegu izgrūzt to lielo naudu,ja vienmēr viņiem atrodās atrunas kapēc nemaxāt...... Ar Baltu, bija sekojoša pieredze, meita pārplēsa kāju , uzlika šuves viss o.k. slimības lapu izrakstīja uz 7 dienām. Slimības lapu noslēdzām , pēc 7. dienām , aizeju pie apdrošinātājiem , šie saka sorry , apdrošināšana iestājas pēc 10 un vairāk dienām. Nedabūju ne kapeiku. Lasi līgumus:))))) gjensidige:) ··· Apdrošināšana: Apdrošināšana nelaimes ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Apdrošināšanas atlīdzība (15)
Iekļuvām satiksmes negadījumā kā cietušie. Mašīnai skāde maza. Apbraucējs mūsu krustojumā stāvošajai mašīnai aizķēra labo spārnu, nedaudz samīcīja, nobrāza, sasita lukturus. Problēma tāda, ka manam OCTA ...
Autorei!
Ja CSnG esi atzīta kā cietusī puse, tad Tavam OCTA apdrošinātājam nav nekādas teikšanas, skādi sedz Vainīgā OCTA apdrošinātājs.
Lai vai kā es tomēr ieteiktu nobraukt tos 80 km. un remontēr apdrošinātāja ieteiktajā darbnīcā. Jo darbnīca savu naudiņu saņems tikai tad ja remonts būs veikts kvalitatīvi, par ko liecinās Tevis parakstīts Pieņemšanas/nodošanas akts, Var protams saņemt skādi naudā un saremontēt pie kaimiņa Kārļa, bet tā jau būs Tava atbildība.
Ja ir savs serviss, noskaidrotu, cik tur maksā un tad attiecīgi uzzinātu, ko apdrošinātāji piedāvā. Apdrošinātāju serviss ne vienmēr ir tas labākais. Alise dzen guiņu pilnīgu.
Ja servisi ir apdrošinātāja partneri, tad automātā tas faktiski nozīmē ka tie izmanto apdrošinātāja aceptētas detaļas un tās būs tās, kuras būs lētākās, nevis labākās. Un loģiski ka apdrošinātās tāmi aceptēs bez iebildumiem, jo zinās, ka tā ir lētākā.
Kamēr savs serviss savam klientam tāmē ieliks vidējā vai virs vidējā cenu segmenta rezerves daļas. Un apdrošinātājam nāksies tāmi akceptēt, jo atkāti pateikt ka mēs vēlamies lai remontā izmantotu lētākā segmenta daļas apdrošinātajs nedrīkst. Jo apdrošinātājam ir jāsaremonte auto līdz stāvokli kas nav sliktāks kā pirms avārijas. Un jāpamato, kāpēc viņš pieprasa izmantot lētā segmenta detaļas. Un to izdarīt ir pagrūti normālam servisam, kurš strādā sava klienta, nevis apdrošinātāja interesēs. Zinu augstas klases auto krāsotāju, ar kuru apdrošinātāji vairāk nevēlas stradāt jo viņš neparakstās uz lētā gala auto krāsošanu. Bet tāmes ir spiesti apstiprināt ja klienti paši iet pie viņa.
Loģiski būtu, ka nē! Gan apdrošinātāju darbības principa, gan inflācijas dēļ. Ņem pakalpojumu Sveiki! Protams, dzenat uz servisu un visu jums sataisīs. ··· Apdrošināšana: Apdrošināšanas atlīdzība lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Apdrošinātāja autoserviss vs nauda (17)
Pēc autoavārijas aprēķinātās remonta izmaksas ir mazliet zem 2000€. Kas būtu labāk- ņemt naudu vai sūtīt uz apdrošinātāja piedāvāto autoservisu, ņemot vērā, ka jātaisa gan virsbūve, gan sasists šis tas no ...
Ja ņemsi naudu, tad laikam zaudē 30 %.Neizmaksās Tev 2000Eur. Labāk remontēt servisā, jo katrs serviss cīnās par savu vārdu(normāls serviss), un vel 2 gadu laikā tev ir iespēja atbraukt ar pretenziju. Un otrkārt tu zaudēsi 21% no summas ņemot naudiņās. Uzraksti privāti kas par auto un kāda kompānija. Pat divu domu nav - tikai serviss! Ká var dot padomu nezinot kas tas par auto,kura gada izlaidums!? Ja nav zināšanu tad labāk atdot lai paši taisa!
Jo paliksi bez auto un bez naudas! servisi ir dažādi!
··· Apdrošināšana: Apdrošinātāja autoserviss vs ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Auto apdrošināšana Anglijā (14)
Lieta tāda, es atrodos Anglija, un man uzdāvināja masiinu, bet tā atrodas 150 jūdzes no manas pilsētas, varbūt kāds var ieteikt kādu apdrosinaasanas kompāniju kura būtu vis izdevīgākā, kaut vai tikai lai es varētu to atdzīt ...
pieregjistrejies cofused.com, noradi ne vairaak kaa 5000 judzes gadaa nobraukumu, to ka lietosi auto tikai atputai parejo informaciju ko tur vaicaa un dabusi piedavajumus. Tad kad izvelies kursh piedavajums patiik labaak, tad kontaktejies ar to apdroshinataju pa taisno un prasi aprekjinu.

Tie kas neprot izlasiit jautajumu un uz to atbildeet/vai pakluseet izskataas peec muljkjiem :)
Tev vajag lai Lavijaa Tev ietektu anglju apdroshinaataaju???? :D Dzirdeeju ka Tesco pirka leetaakaas apdroshinaashanas. Bet zinu, ka daavinaats auto beigaas var sanaakt daargaax nekaa pirktais... Apsveicu ar mashiinu un sagatavo minimums 1500£. tada tev bus minimala apdroshinashana gada. Un ja maksasi pa meeneshiem tad kopsuma atdosi pari pa 2000£. Auto ar apmaksatu road tax var tureet kur atljauts turet auto. Tam nav nekada sakara ar apdroshinsashanu! Ja road tax nav nomaksats, tad auto vaig turet uz privatas zemes un lai naktii mieriigaak guljas piesegt vismaz numurus. ··· Apdrošināšana: Auto apdrošināšana Anglijā lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kas nosaka kasko cenu? (3)
Kas nosaka cik liela ir kasko cena? Visiem auto tacu nav vienada?
Kasko cenu nosaka apdrošinātājs, balstoties uz risku analīzi konkrētajai markai, modelim, aprīkojumam un vadītājam. Viss atkaŗīgs vai modeli iemīļojusi zagļi vai arī atrumcienītāji. Visas pārējās pelēcības ir puslīdz vienādas. Cik īpašnieks bieži sit savas mašīnas , pat ja sit citi. ··· Apdrošināšana: Kas nosaka kasko cenu? lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
BTA apdrošināšana (20)
Redz kā,skopais maksā divreiz. Esmu ar BTA ,maksāju gadā nepilnu pussimtu(salīdzinot ar KASKO,kur maksā,ja nemaldos 200 LS).Tika izsists mašīnas aizmugurējais stikls,faktu konstatēju vēlāk.BTA sedz tikai tādos gadījumos,ja ...
No OCTA vēlējies saņemt KASKO atlīdzību. Līdzīgi būtu sūdzēties ja nopērc urīnu, kas negaršo pēc šampanieša :D Pirmkaart, tava stikla sisshanai nev nekaada sakara ar dzeerajshoferiem un aatrumkjershanu.
Otrkaart, ar tavime pussimts latiem vari atslaucities ja notiks kas nopietns.
taa ir maksa par to, ka JA notiks, tad dabuusi adekvaatu atliidziibu!
It kaa pieaugusi sieviete, bet tik duma! :(
man,teica,ka mashiina veca...stikls,esot pats izleecis un aidancojis zalumos.:)) Domā, ka apdrošināšanas kantori ir kaut kāda labdarības iestāde, kur visas prēmijas aiziet izmaksās?!
Starp citu viņi arī pelna un pie tam labi.
Nav tādas opcijas pāriet uz KASKO, tas būs tikai papildinājums drošibas sajūtai, bet OCTA būs tāpat jāpērk.
A Tu apdrošinies KASKO tajā gadā,kad kaut kas notiek. Atpogā 200Ls un pēc tam noslauc no viņiem n-tos tūkstošus. :) ··· Apdrošināšana: BTA apdrošināšana lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
LĒTĀK PAŠAM (16)
Vai tiešam tur ir letāk apdrošināt OCTA?
Vēl lētāk ir atrast lētāko variantu un apdrošināt caur lētākā varianta www. :) Dažreiz, aizejot ar internetā piedāvāto cenu uz kādu apdrošināšanas kantori, var dabūt vēl zemāku cenu. Mēģināts nav zaudēts. Nē, tur nav lētāk. Vislētāk ir pašam ieiet apdrošinātāju mājas lapās un salīdzināt piedāvājumus.. Vislētāk ir aizbraukt uz CSDD un tur staavvietā apdrošināt. Vienmēr tur kādi 2-3 busiņi staav. Vismaz mans puika vienmēr tur apdrošina. es pirmoreizi drošināju mašīnu pie BTA (pirms tam pie Baltas), decembrī man viņi piedāvāja tāāāādu cenu, kuru es ar uguni nesameklēju interneta piedāvājumos, - gan lētāk pašam, gan abpolise, un pārējās. es nekad neapstājos pie viena piedāvājuma, - izmaļu cauri visu, ko varu atrast. ··· Apdrošināšana: LĒTĀK PAŠAM lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu