Svētki!!! Vai Tev tie patīk un kā Tev izdodas vairot svētku sajūtu??

Ārā snieg, gandrīz putina! Vakarā biju baznīcā un brīžiem pārņēma sajūta ka ir Ziemsvētki!! Un drīz vien tie arī būs! Un pats laiks jau sevi sagatavot garīgi šiem Svētkiem! Jo, kā likums, attopamies pašā Svētku priekšvakarā!! Un ko mēs varētu darīt lietas labā, lai vairotu šo Svētsvinīgo garīgo piedzīvojumu?? Labdarība, protams, ir viens no paņēmieniem, ļoti efektīviem- pabarot izsalkušo, apģērbt salstošo, un dot pajumti bezpajumtniekam!! Apciemot savus radus, kuri ir cienījamā vecumā!! Kāda ir Tava pieredze šajā svētigajà rīcībā? Lai mēs varētu jau tagad sākt veidot svētīgi mierīgu vietu savā ikdienas steigas piepildītajā domāšanā!! Kaut kā tā!!

gunta7 (2016-11-01 22:12)    3 nu pirmkart tas ir ieksejas sajutas tev ir jabut gatavam palidzet ne tikai svetkos un nemaz jau nevajag tik daudz bet lieku reizi pateikts labs vards dara brinumus vienkarsi busim mili un nemeklesim launo bet davasim smaidus un milumu tad sanemsiet preti to pasu svetkus nevajag gaidit tie atnak un nejau svetki mus mainis busim mili un labi ikdiena

mirga (2016-11-01 22:12)    2 Svētki man vienmēr patikuši un it īpaši to sagatavošanas process. Domāt par dāvanām, sagādāt tās. No bērnības nāk līdzi svētku smarža- plītī ceptu pīrāgu un raušu smarža. Patīk gatavot rotājumus, sagādāt pārsteigumu ar dažādām izklaidēm radiem. Bija laiks, kad svētkus gaidīju ar šausmām- tuva cilvēka nevēlēšanās būt priecīgam, laimīgam. Nu tas beidzies. Šogad ar pilnu krūti gatavošos valsts svētkiem, Ziemassvētkiem. Ceru, ka izdosies.

fargo (2016-11-01 22:16)    4 nesvinu ziemassvētkus. bet sasnigusi ziema man labi patīk. vecrīga naktī, tie sasnigušie koki, smuki krodziņi, zem kājām "hrum, hrum". tad ir kā kādā pasakā.

jadore (2016-11-01 22:18)    1 sen nav bijuši svētki, vajadzētu uzrīkot...ai labi, decembrī

cappucino (2016-11-01 22:21)    3 Man ļoti patīk svētki! Man svētku sajūtu rada, gatavošanās pašiem svētkiem. Ja tie ir Ziemassvētki, tad dāvaniņu gādāšana jau laicīgi visiem. Tāpat arī tērpa izvēle, aksesuāru piemeklēšana sev, bērnam... Varbūt jāaiziet pie friziera. Un tā tā sajūta pamazām rodas! :)

mellene_x (2016-11-01 22:35)    7 autoram: ar labdarību jānodarbojas caur gadu, nevis 1xgadā ziemassvētkos, kā nodeva savai sirdsapziņai.Ģimeni, radi, savi vecīši, IT SEVIŠĶI vecīši jāaprupē un jāapciemo arī cauru gadu, nevis 1x gadā... ziemassvētki ir pārdomu laiks, klusais laiks... saulgriežu laiks, nevis izteiktas ārišķīgas labdarības laiks. Mans subjektīvs viedoklis.

cappucino (2016-11-01 22:58)    2 Jurks, par baznīcu varu pastāstīt privāti. :) Šeit nav īstā vieta.

piladzoga (2016-11-01 23:10)    2 ..jādzīvo tā, lai ikdienā justos kā svētkos..nevar sarosīties un izrādīties tikai uz svētkiem,jo tas ir neīsti un samāksloti:DD
..Bet, ja kāds vēlas nomierināt savu sirdsapziņu tikai uz svētku laiku, tā ir katra konkrētā cilvēka darīšana.

DanaL (2016-11-01 23:34)    1 Esmu ar kori dziedājusi vairākkārt Ziemassvētkos dažādās baznīcās. Vienā no tām radās tā svinīgā sajūta, ka esmu aprunājusies ar Dievu. Bet, šķiet, ka tā bija vairāk ērģeļu, nevis baznīcas vaina. Un vispār - tas bija sen atpakaļ. :)
Bet vispār man kā "nakriškonim" īpašā svētku sajūta rodas no egļu un piparmētru smaržas... tāmēs katrs to varam pievilināt :)

DanaL (2016-11-02 00:12)    1 Diemžēl tieši tajā baznīcā mācītājs visu svētvakaru rājās un pukojās uz draudzi, kura tikai svētkos nāk uz baznīcu. Tas atsit visu vēlēšanos tur vēlreiz iegriezties.

Lele (2016-11-02 01:02)    2 Dievs nedziivo Bazniicaa!
Paldies, Dievam, ar Dievu var runaaties jebkur, jebkuraa vietaa un laikaa!

av2 (2016-11-02 03:57)    2 kaapeec oblegaati...nu vienkaarssi oblegaati sveetkos jaapin iekssaa taa bazniica, a?? Kaa var nebuut sveetku sajutas passaam savaa sirdii, ja labi juuties, ja labs praats utt ?
Bet neuztveriet aplamaa, es nevienu neosodu. Katrs pats sava cella gaajeejs , ssinii pasaule.
Mazliet vienkaarssi, kaa jau te mineeja iepriekss, nu nav oHo vieta kur baazt virssu citiem savus...savu nespeeju buut laimiigam bez tas bazniicas pasacinnam.
Man sveetku sajuuta visvairak rodas no maniem miilaajiem....manas ggimenes, laimiigiem cilveekiem apkaart, un veel...tikai man zinaamiem mijons faktoriem :)

cappucino (2016-11-02 06:39)    1 DanaL, kā kurš mācītājs. :) Cits saka, Paldies, mīļie, ka šodien atnācāt. Gribētu jūs redzēt biežāk.

rezgals (2016-11-02 08:16)    2 Svētki!!! Vai Tev tie patīk un kā Tev izdodas vairot svētku sajūtu?? foto Galvenais ir ticiiba Tam Kungam, un paljaaviiba uz Vinja praatu un Vaardu! Eerdjeles? Ir arii Jaazepa Viitola muuzikas akadeemijaa un ne tikai tur.Ko tad dariit cilveekiem kuri atrodas cietumos? Vinju starpaa tacu arii ir ticiigi cilveeki! Taa kaa manaa skatiijumaa , sveetku sajuutai ir pirmkaart jaabuut cilveeku sirdiis un izpratnee, bet viss paareejais protams var tik pastiprinaat emocionaalaas sajuutas. Radot muusos kopiibas sajuutu caur ticiibu un ceriibu uz gaiwu , muuziigu naakotni!

uusins (2016-11-02 08:56)    5 Pesteļošana, spekulējot ar datumu kalendārā...
Ar labdarību ir jānodarbojas visu laiku ( mellene_x ), vai arī - nemaz. "Zīmēšanās" Ziemassvētkos "nerullē". Atgūstot neatkarību, izrādījās, ka visi ir nāvīgi ticīgi. Baznīcās sāka nākt tik daudz zīmuļu, ka cilvēkam, kas to darīja visus krievu jūga gadus, vairs nepietika vietiņas...
Gluži tāpat, kā ar Sievieti - viņa ir jāmīl katru dienu, nevis tikai 8.martā.
Aprobežotība...

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu